Прескочи до съдържание

Резервация в Rumbo/Bravofly/Volagratis - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

Моля за помощ, за първи път ще резервирам през rumbo.es. Възможно ли е да се заяви голям ръчен багаж, тъй като не виждам такава опция за полет на лилавите. Ако някой от по вещите в търсачките може да помогне за по-добра цена с параметри Дубай от 2 до 9.01.2016 г. Благодаря предварително

Връзка към мнение

Добавянето на багаж е обсъждано в тази тема:

Резервация в Rumbo - въпроси и отговори

Става през сайта на Уиз.

Връзка към мнение

Защо не си го добавиш после, ще бъде на същата цена. Rumbo така или иначе намалят цената само на билета. След като резервираш с номер на резервация и фамилия ти дава опция Add Services.

Връзка към мнение

Става и от румбо и от уиз след това.

От румбо виж на equipaje под полетата където се попълват имената. Нямаш опция за различни килограми обаче.

Връзка към мнение

Благодаря на всички. Направих резервацията през rumbo, през нощта бе потврдена, но независимо от плащането с Маестро не ми направиха отстъпка, която беше упомената, а само някаква стандартна от 12 евро за двата билета. Какво може да съм объркала, за да знам за друг път?

Връзка към мнение

 

Нека дискусията за Румбо да продължи тук.

 

Ако са те таксували каквото и да било различно от това, което пише на крайната страница на плащането в Румбо, имаш пълни основания за оспорване на транзакцията.

Връзка към мнение

не, не са ме таксували различно.  Още по време на резервацията не отразиха отстъпката от (14 евро на човек, на  посока при плащане с Маестро) както беше упоменато в бланката.

Връзка към мнение

ами, незнам когато ми се появи бланката за резервация отгоре над сумата се появи отстъпка 12 евро, приспадна се от общата сума, на която отстрани се появи текст за 14 евро на човек, на  посока при плащане с Маестро от и после на финала дойде самото плащане с Маестро и никъде не се приспадна. Така дойде и тегленето и потвърждението. Незнам какво съм сбъркала, дали е било необходимо да направя регистрация в Rumbo, или картата Маестро на ОББ нещо и има.

Връзка към мнение

Аз намаление през румбо от 14 евро на човек на посока още не съм срещал..

След като горе е пишело 12 евро и ги е свалило, това е отстъпката. Другите 14 евро, са нещо друго най-вероятно.

Малко като развален телефон сме. Най-малко трябваше да снимаш каквото е пишело, за да умуваме по него.

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Здравейте,имам огромна и Спешна нужда от помощ! След правилно въведени дании и натискане на бутона COMPRAR,ми излиза вече 2 пъти,грешка за данните . На какво може да се дължи това.

Връзка към мнение

Здравейте,имам огромна и Спешна нужда от помощ! След правилно въведени дании и натискане на бутона COMPRAR,ми излиза вече 2 пъти,грешка за данните . На какво може да се дължи това.

Същото се получава и при мен, само че през френската версия на bravofly. Пробвах поне 4 пъти, може нещо да не ни харесват картите ☺.
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Същото се получава и при мен, само че през френската версия на bravofly. Пробвах поне 4 пъти, може нещо да не ни харесват картите ☺.

ще пробвам през друг браузър  и през инкогнито режим 

Eeee не може да бъде. Цената се вдигна с 10 евро :(

Връзка към мнение

ще пробвам през друг браузър и през инкогнито режим

 

Eeee не може да бъде. Цената се вдигна с 10 евро :(

А може и да изчакаш няколко часа и след това да пробваш пак, може това да са били последните билети на тази цена и в момента да стоят като блокирани, на мен ми се е случвало.
Връзка към мнение

Йессс...искам да се похваля.че съм горд собственик на два самолетни билета за мен и баба до Валенсия

С помощта на rumbo.es и на магеланците,равносметката е ,че спестих цели 140 лв  B)

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Браво Ники ! По колко намаление ти излезе с rumbo, че ги направи цели 140 лв спестени - излиза по 35 лв на отсечка/човек, или си с прекачване някъде, а не директно ? :)

Редактирано от edbloom
Връзка към мнение

Теоретично румбо.ес дават теоретично до 29,50евро на двупосочен с Маестро, но аз не съм виждал повече от 23 евро до сега. При 140лв намаление за двама, няма как да е на един полет, идва по 35евро както е казал edbloom. Другия вариант е, да е объркана сметката.

Връзка към мнение

35 лв обаче, не евро... интересно ми стана просто :)

35 лв на отсечка/човек=35 евро на двупосочен билет.

И двамата имаме едно и също предвид :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ами това билетите ми излязоха по 68 Евро на човек двупосочен , или 135 Евро за двамата.След това отворих сайта на Уиндзор още не бях получил потвърждение и видях,че цената в 399 ле. За това попитах как мога да разбера rumbо на каква цена са ги взели за да съм сигурен в успеха си .

Връзка към мнение

Йессс...искам да се похваля.че съм горд собственик на два самолетни билета за мен и баба до Валенсия

С помощта на rumbo.es и на магеланците,равносметката е ,че спестих цели 140 лв  B)

Как успя да ти приеме картата?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.