Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

  • 4 месеца по-късно ...

post-1504-0-74023000-1469599822.jpg

 

Код за намаление на Голд кар, току-що го използвах, работи.

Важи за рентване от 1 август до 30 септември 2016.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...

Случайно някой да има код за отстъпка в goldcar.es? :)))

Нали знаеш, че като се регистрираш и получаваш код за 10% за първото наемане.

Ако ще ги ползваш в Италия (Пиза), имай предвид, че са абсолютни мошеници и "наказват" тези, които не са с пълна застраховка при тях, докато на други места (напр. Малта и Испания-Аликанте) също съм ги ползвал и са много точни.

Връзка към мнение

Нали знаеш, че като се регистрираш и получаваш код за 10% за първото наемане.

Ако ще ги ползваш в Италия (Пиза), имай предвид, че са абсолютни мошеници и "наказват" тези, които не са с пълна застраховка при тях, докато на други места (напр. Малта и Испания-Аликанте) също съм ги ползвал и са много точни.

Да ,наясно съм. Имам профил, но май ще се наложи да си направя нов за да се възползвам от оферта. Надявах се някой да има повече от 10%, тъй като обикновено около празници пускат кодове за промоции.

П.С.Ползвала съм услугите им в Испания и Италия и бяха коректни. Сега ми трябва за Португалия.

Връзка към мнение

.... Сега ми трябва за Португалия.

Аз за Португалия съм ползвал тези:  www.portugal-auto-rentals.com

 

Посредници, през които наех една компания, която се оказа sixt, когато вече бях в Португалия (в смисъл бяха я купили)

През тия посредници беше най-изгодно тогава - 2015 г.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз за Португалия съм ползвал тези:  www.portugal-auto-rentals.com

 

Посредници, през които наех една компания, която се оказа sixt, когато вече бях в Португалия (в смисъл бяха я купили)

През тия посредници беше най-изгодно тогава - 2015 г.

Предният път,когато бях за 2 седмици ми излезе най-изгодно през goldcar.es и затова сега първо тях проверих. Ще погледна и този сайт.

П.С.За моя период излиза през тях с 30 евро по-съкпо.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
  • 3 месеца по-късно ...
  • 3 месеца по-късно ...
  • 2 месеца по-късно ...
  • 8 месеца по-късно ...

За Лондон има много ниски цени, 6-7 евро на ден за юли месец.

Аз взех за ноември за 11 евро/ден, този път смятам да мина с външна застраховка, понеже искат 130 евро още за 4 дни.

Интересното е, че не ми иска данни за кредитна/дебитна карта, винаги до сега са ми искали.

Отделно използвах и код за 10% - Goldcar2018 и цената падна още.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 2 часа, Alexander каза:

За Лондон има много ниски цени, 6-7 евро на ден за юли месец.

Аз взех за ноември за 11 евро/ден, този път смятам да мина с външна застраховка, понеже искат 130 евро още за 4 дни.

Интересното е, че не ми иска данни за кредитна/дебитна карта, винаги до сега са ми искали.

Отделно използвах и код за 10% - Goldcar2018 и цената падна още.

Ако си направил резервацията през сайта на goldcar, може да я анулираш и отново да я направиш с този код: DSCUENTOFTA20

 

Когато ми се е налагало - работи - 20% отстъпка.

 

И като влезеш през https://www.topcashback.co.uk/ в goldcar още 5 евро. 😉

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 20 минути , ven62 каза:

Ако си направил резервацията през сайта на goldcar, може да я анулираш и отново да я направиш с този код: DSCUENTOFTA20

 

Когато ми се е налагало - работи - 20% отстъпка.

 

И като влезеш през https://www.topcashback.co.uk/ в goldcar още 5 евро. 😉

Ами направих го, благодаря.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

А като букна колата в последния момент, с най-дясната опция - без право на промяна, без всичките гимнастики, излиза по -малко.

То и в момента, излиза, като да се ползва 20% намаление.

Колкото и да е чудно, като проверявам редовно, цените не са еднакви, даже в различно време на деня. 

В различни дни също. За Голд Кар говоря, че ги следя непрекъснато. От началото на годината сме ги ползвали 4 пъти, до края се очертават още 4 и все ги претефтервам, като им проверявам офертите, дето ми ги пращат през ден. Болшинството са кухи, с оня номер, дето вдигат цената в сайта и я намаляват с еди колко  си процента. Ама, това аз го виждам, че ги следя изкъсо. За Катания колата за седмица, с двете застраховки излезе под 200 евро два дни преди да кацнем. Месец преди това излизаше над 400, две седмици преди датата, взе да пише, че има само джипове и микробуси. Ама, като им знам номерата, си ги изчаквам.

Сега ги дебна за Понта Делгада, Фуншал и за Лисабон.

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, Alexander каза:

Ще чакам и аз, но не за цената на колите, а за застраховката им. Ако падне драстично, ще взема отново, ако не  с външна.

Не знам дали си чел тук за част от моя опит с Goldcar. Но аз не сключвам допълнителни застраховки с rent-a-car компаниите, а имам външна такава.

 

Преди 1 час, AlexandraKo каза:

...

Сега ги дебна за Понта Делгада, Фуншал и за Лисабон.

 

И аз дебна Лисабон.

За сега съм  букнал една малка количка за 70 евро (след 20% намаление с горния код)  за 8 дена в началото на септември.

@AlexandraKo , кажи, ако се натъкнеш на нещо по-евтино (около или под 10 евро на ден 😉)

Редактирано от ven62
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Чел съм да, много време не включвах, после взех да включвам, ако наемам за 1-2-3 дни. Този път ще съм с външна, защото тяхната е 130 евро за 4 дни и няма и  40 евро за наем. Лошото е, че блокират много пари 1100 евро, но твърдо ще бъда с външна, ако не падне драстично тяхната застраховка.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

След като резервирах без допълнителна застраховка, започнаха да спамят и да ми предлагат такава. Голяма мъка ще им е, че този път няма да дам 4 пъти повече пари за застраховката им

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 19 минути , Alexander каза:

След като резервирах без допълнителна застраховка, започнаха да спамят и да ми предлагат такава. Голяма мъка ще им е, че този път няма да дам 4 пъти повече пари за застраховката им

Ти все пак ги дебни.

Реалните им евтини предложения нямат нищо общо с гръмогласните им промоции, както казва и @AlexandraKo .

И друго, което съм забелязал - Когато имат реални евтини предложения на сайта им, през никой посреднически сайт (Ryanair, Kayak, rentalcar, … ) не съм успявал да докарам по-ниска цена.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Днес пристигна това. През него и с код за намаление 20% постигнах добра цена за Понта Делгада.

Ама за Мадейра не ми харесва цената, та ще почакам още немножко.🚗

 

semana_29_3_EN_2.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

@AlexandraKo, в момента има доста голямо намаление на goldcar за Лисабон.

2-3-4 евро на ден. Като се приложи и кода за 20% намаление се връзва около 50 евро за 8 дена - септември 2018 за резервацията с безплатното анулиране.

😀

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 1 минута , ven62 каза:

@AlexandraKo, в момента има доста голямо намаление на goldcar за Лисабон.

2-3-4 евро на ден. Като се приложи и кода за 20% намаление се връзва около 50 евро за 8 дена - септември 2018 за резервацията с безплатното анулиране.

😀

Ооо, благодаря ти! Тичам, тичааам, да ги проверя.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.