Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

  • 3 седмици по-късно ...

В момента има доста голямо намаление на сайта на goldcar.com

 

Конкретно за Лисабон, но и за други градове.

 

Като се използва дискаунт кода DSCUENTOFTA20 и като се мине през https://www.topcashback.co.uk/ и … циганията е пълна - за под 5 евро на ден.

------

Може да купувам скъпи самолетни билети, ама поне рентакарите са ми евтини. :wink::biggrin:

 

Да тагна за всеки случай: @Alexander и @AlexandraKo :smile:

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение
В момента, Alexander каза:

Аз чакам да свалят застраховките, ама май няма да стане и ще мина с външна този път.

Аз хвърлям по едно око на пълната застраховка (не че ще я взема), но никога не съм се натъквал на каквото и да е намаление. При мен все си е 175 евро (за конкретното рентване) А и кода за намаление не се отразява на пълната застраховка. 

Връзка към мнение

@ven62 Венчо, благодаря ти!Ние вече издадохме колата в Понта Делгада , литнахме до Мадейра, взехме отново, пак от тях, на летището във Фуншал, самопревозихме се до хотела и вече сме изпружени на плажа. В Понта Делгада ни дадоха подарък - намаление от 65 евро  /защо точно толкова, не разбрах/,за следващата резервация, ама тази е платена от преди, та ще е за по-следващата.

Гледам, че май са вече заедно с Интеррент. В Понта Делгада и тук ни дадоха новичко Рено Клио, онова беше на бензин, това е дизелово.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение

Благодаря за кода. Цените са супер, но ще ме убия с депозит- искат 1400 euro за 8 дни наем на Голф  в Атина. Между другото в екстри не виждам седалка за 5-годишно дете, а само за бебета. Предлагат ли изобщо и на каква цена?

Редактирано от Jorro
Връзка към мнение

Да си купиш седалката на място ще е по-евтино от 8 дни наем. Вече се повтарям, ама препоръчвам това, за 4-5 дена наем се изплаща

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Зачетох се в условията им преди да букна колата и видях, че наема включва само Partial Damage Cover with excess (CDW) . Това  partial трябва ли да ме притеснява?

Мисля да направя застраховка през iCarhireinsurance. Освен за соления депозит 1400 евро за друго трябва ли да се притеснявам.  Другия вариант за наем ми е 40 евро по-скъп през Vehicle rent и там депозита е 1000 евро

 
1 hour ago, neuromancer said:

Да си купиш седалката на място ще е по-евтино от 8 дни наем. Вече се повтарям, ама препоръчвам това, за 4-5 дена наем се изплаща

Семейството, което ще идва с нас е с дете и то реално е за тях, но понеже имали вече 2 столчета не искали 3-то... та явно ще трябва да се купи на място ново, въпреки , че ще трябва да караме до Джъмбо в нарушение....

Връзка към мнение

Аха, е, в повечето случаи може да си носиш детско столче в самолета, въпреки, че не е твърде удобно...

Връзка към мнение
преди 15 часа, Jorro каза:

Благодаря за кода. Цените са супер, но ще ме убия с депозит- искат 1400 euro за 8 дни наем на Голф  в Атина. Между другото в екстри не виждам седалка за 5-годишно дете, а само за бебета. Предлагат ли изобщо и на каква цена?

 

преди 11 часа, Jorro каза:

Зачетох се в условията им преди да букна колата и видях, че наема включва само Partial Damage Cover with excess (CDW) . Това  partial трябва ли да ме притеснява?

Мисля да направя застраховка през iCarhireinsurance. Освен за соления депозит 1400 евро за друго трябва ли да се притеснявам.  Другия вариант за наем ми е 40 евро по-скъп през Vehicle rent и там депозита е 1000 евро

...

По принцип, като се наема кола човек трябва да се притеснява т.е. да я огледа добре отвън - отвътре. Да преодолее притесненията и да иска да се отбележат всички драскотинки, петънца, изобщо всичко, което забележи по колата.

Да, депозита не е малък, но трябва да се мисли положително - ще го върнат.

Тук има няколко теми, например тази:

За бебета и столчета не мога да помогна - по мое време нямаше такива неща. Малкия ми син си спеше на задното стъкло на трабантчето.

Редактирано от ven62
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
  • 3 седмици по-късно ...
  • 3 седмици по-късно ...

Има много интересна промоция-тенденция за условията на GOLDCAR.

 

За местата където ме интересува да взема кола, се оказва, че имат лимит на километрите, като той е 150км или 90 мили на ден за наем 1-3-4 дни, а за повече дни пада още дневния лимит!

 

Искат доплащане по около 20 цента до 25 пенса на 1км, ако се надмине лимита.

Сега съм в оглеждане на други фирми, понеже съм резервирал с тях от Лутън, а и се канех да резервирам за Мадрид. Струва си, ако се вземе кола на символична цена, както пискат понякога, разбира се това е ако ще се правят повече километри.

Освен това блокажите са им в пъти по-високи от на конкуренцията, прмерно за Лутън и Мадрид искат над 1000евро за най-ниския клас, докато при другите фирми за същите коли блокират по 200-30евро/паунда.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Дискусията за дебитни/кредитни карти е прехвърлена тук:

 

 

Ще гледам да намеря място за връзката за проверка на картата чрез bin номера. 

 

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...

В момента Goldcar имат Winter Sale -30%. Току-що наехме кола в Бари за 3 дни за "непосилните" 10.01€ (минавайки и през TopCashback за 5.05 паунда кешбек:girl_crazy:).

goldcar.png

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
В момента, Гост каза:

Вярно е! 🙂 Друг е въпросът, че все още не може да достигне цената, която резервирах преди много време. 

89.26 € pay on collection.

Благодаря ти. 

 

image.png.5dcf125105964a34a2b6d7bb2500f1b1.png

Това си е техен любим номер.

Уж, промоция, но преди това вдигнали цените.

Истината е в 2-3-4 дни преди самото наемане на колата. Тогава цените са най-ниски и комбинирано с 20%-ния  код и малко късмет - току виж цената на ден стане около 1 евро.

Но това не е новост, благодарение на зоркото око на @AlexandraKo.

:biggrin:

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 22 минути , ven62 каза:

Това си е техен любим номер.

Уж, промоция, но преди това вдигнали цените.

Истината е в 2-3-4 дни преди самото наемане на колата. Тогава цените са най-ниски и комбинирано с 20%-ния  код и малко късмет - току виж цената на ден стане около 1 евро.

Но това не е новост, благодарение на зоркото око на @AlexandraKo.

:biggrin:

 

Препоръчвам, две седмици преди наемането, да се засили наблюдението👨‍💻

Че тия чифути, въртят всякакви номера. Пробвала съм - излиза различна цена, даже, по различно време на деня.Правиш си една резервация, с право на отмяна и ги дебнеш.

Важи не само за Голд кар, за другите също. Но това, само, ако се наема директно от сайта на компанията.

До сега, само веднъж сме наемали от посредник и не повторихме.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 

@Гост

Untitled1.jpg.403d68af284c9de7376a7a4b7f267fee.jpg

 

преди 8 часа, AlexandraKo каза:

Пробвала съм - излиза различна цена, даже, по различно време на деня

"Ах, как знам, как знааам!"

 

:biggrin:

  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 1 минута , ven62 каза:

 

@Гост

 

:biggrin:

Благодаря ти! Обаче за € 6,34 определено не ми се прави това безумно упражнение. Мързелът не мори, а мъчи... 😞 

Обаче - ще следя! И както препоръчва @AlexandraKo, и ти както доказваш, явно играят цените... Ако ги нацелиш.

Аз ги следих досега и цената беше много висока...

Връзка към мнение
В момента, Гост каза:

Благодаря ти! Обаче за € 6,34 определено не ми се прави това безумно упражнение. Мързелът не мори, а мъчи... 😞 

Обаче - ще следя! И както препоръчва @AlexandraKo, и ти както доказваш, явно играят цените... Ако ги нацелиш.

Аз ги следих досега и цената беше много висока...

Аз затова и те тагнах - за да си ги следиш до последно.

 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.