Прескочи до съдържание

Търся магеланци кандидати за 2 седмици тур Перу-Игуасу-Буенос Айрес-Рио в диапазона 23 март-16 април


Crazy Horse

Препоръчани мнения

Благодаря ви за коментарите. Страхотни сте! В съмненията ви има резон. Аз проверих билетите само като цена чисто информативно засега, но не съм ги отигравал до стъпка плащане. За целта ползвам сайта https://www.rome2rio.com


Там ми дават всички опции от една точка до друга, вкл. автобуси и влакове. Но, до повечето места автобус е 2-3 дни.


И аз мисля, че да се открие OJ билет е малко вероятно за 300 евро, а по-вероятно е или да открием промоция примерно Франкфурт-Лима-Франкфурт или Милано-Рио-Милано или да открием промоции за еднопосочни билети до Южна Америка различни градове и да се възползваме. Ще чакаме още засега, има време.

Аз за Африка направих така. Имам евтин билет Лисабон-Виндхук-Лисабон за 28 дек.-6 януари, а допълнително си купих за още 200 евро Виндхук-Кейптаун-Виндхук.


Костов, не е задължително да е Мадрид начаналната точка, защото засега навитите магеланци Станислав и Виктор тръгват от България така или иначе. Аз мога да се придвижа също до София, Париж, Франкфурт или друго място в Европа с промоции. Така че ако видите нещо за Южна Америка, пишете смело. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте отново çжноамерикански ентусиасти!


Пуснах тема, излязла е промоция Лисабон или Порто до Сао Пауло и обратно до Лисабон или Порто за 409-454 евро. Датите, които ме устройват в подобен случай са от 5 април до 15 април, защото след 15 март няма такава промоция и после почват от 5 април. 
Ако направим подобно нещо, ще трябва да направим тур Бразилия и Аржентина, без Перу. Примерно Сао Пауло, после Рио, Игуасу, Буенос Айрес и Пак Сао Пауло. Какво ще кажете? Мен мног оме сърбят пръстите и едва вече се сдържам. Виктор току-що каза да! Останалите, които се интересувате навити ли сте още?
Ако се договорим, купуваме за дати 5-15 април, а дали от Порто или Лисабон, вие избирате, само ме уведомете.

https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/porto-or-lisbon-to-sao-paulo-brazil-from-e409/

Връзка към мнение

6-9 април 2018 в България са почивни дни, заради православния Великден. Така че и по-малко отпуска ще се ползва за вашите дати :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, bulpa каза:

6-9 април 2018 в България са почивни дни, заради православния Великден. Така че и по-малко отпуска ще се ползва за вашите дати :)

Халелуя, Bulpa!:biggrin: Това да се чува! Повече почивни дни, повече пътувания. При нас Великден се пада на 1 април, така че ще боядисаме яйцата по-рано от вас.

 

Иначе по темата, аз вече имам билет по трасето Лисабон-Сао-Пауло-Лисабон 5-15 април.
Viktor_ също е купил и то директно от сайта на Иберия за 453 евро!
А, в момента и stanislavpp е в процес а купуване, така че скоро се надявам, че ще сме поне трима! Много се вълнувам! За първи път организирам магеланска група и то до такава екзотична дестинация!:dancing: Ако някой още иска да се включи от вече изявилите желание или нови ентусиасти, включвайте се смело. 
Билетите са за IB 3105 - Iberia    05/04/2018, 20:35 Лисабон-Мадрид-Сао Пауло в 6:50 на 6 април пристигане
Обратно: IB 6824 - Iberia 15/04/2018, 16:05 Сао Пауло-Мадрид-Лисабон на 16 април в 9:10 сутринта 

 

Идеята е да видим Сау Пауло за ден и после Рио, Игуасу, Буенос Айрес както си му е реда. Перу отпада от първоначалния план, но другите дестинации в Бразилия и Аржентина остават. А, живот и здраве, следващият път и до Перу ще стигнем.

  • Харесвам 8
  • Браво 3
Връзка към мнение

Ако решите да минете през Минас Жераис може да се видим и да ви разведа наоколо. Рио и Игуасу са ми по-сложни.

Жалко, че Великден не влиза в промоцията, има какво да се види.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Muito obrigado, Neuromancer! Така като гледам, едва ли ще стигнем до Минас Жераис през април, но ако всичко върви добре и получа покана да преподавам лятото във Флорианополис, като нищо ще се видим и в Минас Жераис по някое време. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.