Прескочи до съдържание

Карибски круиз


Happy_Traveler

Препоръчани мнения

На мен и в Кингстън, където е невероятна гмеж, не ми се стори опасно. И в градския транспорт даже се возихме, а той изминаваше 5-6 км за 1-2 часа и в буса бяхме натъпкани само с негри. Ама аз къде ли не съм се возил на бусове, пълни само с местни могамби. 😁

А иначе за екскурзии от кораба не мога да кажа, аз никога не взимам оттам, а се оправям, като сляза.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 4 часа, bonboneva каза:

За Ямайка мисля да резервирам Очо Риос с Виатор - Ямайската  планина Мистик  и водопада на река Дън през Виатор. Дали е опасно? Не я предлагат тази екскурзия от кораба...

Ползвах Виатор в Япония и САЩ. Бях доволна, докато не установих, че два пъти са дръпнали парите за едно и също нещо. Съпортът им явно е от некомпетентни, които не разбират от банкови извлечения. Накрая ОББ се справи с тях.

Връзка към мнение

Не мисля, че ОББ са се справили с Виатор, още си съществуват. Това, че някой някъде нещо не е или е направил няма как да определя компетентността на цяла компания. На мен от един 5-звезден хотел ми бяха дръпнали пари два пъти и сума ти време се разправят с тях, но няма как да кажа, че не стават. 😉

 

 

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 2 часа, Тони каза:

Не мисля, че ОББ са се справили с Виатор, още си съществуват. Това, че някой някъде нещо не е или е направил няма как да определя компетентността на цяла компания. На мен от един 5-звезден хотел ми бяха дръпнали пари два пъти и сума ти време се разправят с тях, но няма как да кажа, че не стават. 😉

 

 

Няма да влизам в спор.  Целта ми е да заостря вниманието на човека, а не да се упражнявам в спорове.

Квалификациите ми са за хората от съпорта, а не за фирмата, като цяло.

Разменихме си със съпорта по десетина писма. Трябваше да доказвам, че нямам сестра. При ясно банково извлечение, до край твърдяха, че не са изтеглили два пъти парите. Накрая ги върнаха, но отне 4 месеца.

Връзка към мнение

Здравейте!

Някой познава ли пристанищата на Кайманови острови? Корабът ни пристига на GEORGE TOWN. Имаме резервирана екскурзия, а мястото на срещата е пристанище GRAND CAYMAN. Предполагам, че са различни пристанища. Дали са отдалечени? Как бихме могли да стигнем лесно и бързо? 

Много ви благодаря предварително!

Връзка към мнение
2 hours ago, bonboneva said:

Здравейте!

Някой познава ли пристанищата на Кайманови острови? Корабът ни пристига на GEORGE TOWN. Имаме резервирана екскурзия, а мястото на срещата е пристанище GRAND CAYMAN. Предполагам, че са различни пристанища. Дали са отдалечени? Как бихме могли да стигнем лесно и бързо? 

Много ви благодаря предварително!

George town е столицата на Каймановите острови и се намира на Grand Cayman. Тъй като нямат голямо пристанище, големите круизни кораби акостират в залива пред пристанището и от там извозват туристите с лодки до пристанището на града. Така, че според мен с лодка от кораба ще ви оставят на пристанището където ще ви чакат за резервираната екскурзия.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 1 час, Captain45 каза:

George town е столицата на Каймановите острови и се намира на Grand Cayman. Тъй като нямат голямо пристанище, големите круизни кораби акостират в залива пред пристанището и от там извозват туристите с лодки до пристанището на града. Така, че според мен с лодка от кораба ще ви оставят на пристанището където ще ви чакат за резервираната екскурзия.

Безкрайно благодаря! 🙂 

 

Редактирано от bonboneva
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
преди 52 минути , bonboneva каза:

Здравейте отново!

Някой помни ли на летището в Хавана дали може да се плаща с карта, дали има ли пос терминали в магазините?

 

На 99% НЕ. Поне не помня такова нещо, но на летището няма много и какво да купиш, освен скъпи пури. Като излезеш от летището веднага вляво е бюрото за смяна на валутата,ако ти трябва, можеш там. П. С. И багажа се чака мнооогооо. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , luba_rizova каза:

На 99% НЕ. Поне не помня такова нещо, но на летището няма много и какво да купиш, освен скъпи пури. Като излезеш от летището веднага вляво е бюрото за смяна на валутата,ако ти трябва, можеш там. П. С. И багажа се чака мнооогооо. 

Благодаря! Някой беше писал за ром на летището. Мислех да го оставя за накрая....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ами ром има, вярно. Дано намериш кой си е купил, може в самата Хавана да е по-евтино. Май се сещам, че  @Mary си купи. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 4 часа, bonboneva каза:

Благодаря! Някой беше писал за ром на летището. Мислех да го оставя за накрая....

 

преди 28 минути , luba_rizova каза:

Ами ром има, вярно. Дано намериш кой си е купил, може в самата Хавана да е по-евтино. Май се сещам, че  @Mary си купи. 

Точно така - на летището цените бяха доста по-високи.

Аз предварително бях купила от Хавана и още от някъде из Куба.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.