Прескочи до съдържание

Магелански малки обяви


Martin

Препоръчани мнения

David Gilmour Live at Pompeii

Подарявам 2 билета

Кино:    Кино Арена Запад
Movie:    David Gilmour Live at Pompeii
Дата:    16 септември 2017, събота
Прожекция:    20:00

https://www.youtube.com/watch?v=OuhTtHJM588

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

взимам ги.кажи как ти е удобно да организираме да ги взема.благодаря:)

Редактирано от Branko
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Използвам темата на Martin да я преименувам да е за всички обяви от този тип. Случва се чат-пат плановете ни да се променят и да останем с излишни билети за събитие, атракция или т.н. Пускайте ги тук. Единственото условие е да не е на цена по-висока от коричната (ако е безплатно както в случая най-добре :)) и да не е с търговска цел - говорим за 1-2 билета, а не за 50, които по странна причина са ви паднали с отстъпка и продавате по-скъпо от колкото са ви ги дали. 

 

Надценки за разпродадено събитие няма да се приемат. 

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Търсих дали има подобна тема във форума.

Поради промяна в часовете на полетите на Wizz останах с неизползваеми билети Бирмингам - Лондон  и обратно за 2 възрастни и 2 деца (може да се ползват и по отделно).

 

2 adults and 2 kids London to Birmingham BHI 21/11/2017 15:23  - 15 лири

2 adults and 2 kids Birmingham New Street BHM to London EUS 17.11.2017 6:50 - 17 лири

 

Ако на някой ще свършат работа, нека ми пише. Купени са по време на намаление.

 

2-ра обява:

Подарявам 2 безплатни билета за The Cake and Bake Show в London 06.10.2017 (https://www.thecakeandbakeshow.co.uk/london)

 

 

Редактирано от Stryper
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Пускам предложението на @Magelina тук:

 

Цитат

Планирайки пътуването (минавайки през какви ли не маршрути :) ) направих една резервация през букинг без да погледна, че е с невъзвръщаема стойност. Искам да я предоставя на някой, който има нужда от нея. Резервацията е за 2-ма в х-л Hosta T4 ( в непосредствена близост до летището в Мадрид). Направена е за една нощувка на 30 Октомври, но имам договорка с хотела да се използва до края на 2017.

 

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Подарявам ваучер за хард рок кафе-купи един легендарен бургер и вземи един безплатно.Офертата е до 15 декември.Бургерите са добри.Тъй че ако някой до 15 декември ще пътува някъде,където има хард рок кафе  да каже :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 43 минути , Branko каза:

Подарявам ваучер за хард рок кафе-купи един легендарен бургер и вземи един безплатно.Офертата е до 15 декември.Бургерите са добри.Тъй че ако някой до 15 декември ще пътува някъде,където има хард рок кафе  да каже :)

Охооо, явявам се кандидат:)Любимото на половинът ми кафене.

Ще го изненадам приятно във Виена.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 28 минути , AlexandraKo каза:

Охооо, явявам се кандидат:)Любимото на половинът ми кафене.

Ще го изненадам приятно във Виена.

:)радвам се.Пусни ми имейл за да ти го пратя,защото ще трябва да си го принтираш

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Подарявам автобусен билет за 2-ма възрастни и 2 деца от Лондон до Лутън за вторник 12 декември. Трябваше да се сетя по-рано да пусна обявата.

Tuesday 12 December 2017 16:15 17:55 London
Marble Arch, Park Lane (leaving London: Stop 14; or, into London: Coach Stop, near Green St), Greater London
Luton airport
Bus & Coach Station, Bedfordshire
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Подарявам 2 бр. Holland pass, валидни до края на годината.

Ако пътувате за празниците в Холандия, ще ви бъдат полезни.

Повече информация за картите тук - https://hollandpass.com/

Билетите, които са били към картата са използвани, но самата карта ви носи отстъпки за всичко в Холандия - входове за забележителности, намаления за заведения, транспорт и тн., вкл. и безплатни неща. Ако я представите в de bijenkorf в Амстердам, получавате ваучер за топла напитка - кафе, капучино, чай или друго, докато в Ротердам и Хага ви дават да избирате кафе специалитети и нещо сладко.

Може лично предаване за София  (мога в Mall of Sofia- Стамболийски и Опълченска) или изпращане по Еконт

 

IMG_1254.JPG

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Най-просто казано - имам три билета за отиване до Меминген на 03.04. Два за възрастни и един за дете. Няма да ги ползваме, така че ако някой има желание да си плати такса за смяна на име нека ми пише. Не знам как точно се случва прехвърлянето, но ще го разучим :D

Връзка към мнение

Имам талон Т10 за Барселона с 3 или 4 билета , не съм сигурна. Закупена е на  29,10,2017 г , не знам дали има някакъв срок за използване. Подарявам го .

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 5 минути , Ради каза:

Имам талон Т10 за Барселона с 3 или 4 билета , не съм сигурна. Закупена е на  29,10,2017 г , не знам дали има някакъв срок за използване. Подарявам го .

Ние ще ходим март месец и мога да се възползвам. Ще проверя дали ще важи и ще ти пиша. Ако някой друг има пътуване преди това, да го грабва:)

Връзка към мнение

ние сме след около месец там, и на мен биха ми свършили работа, докато се ориентираме начално, Ради ти в София ли си? 

 

пък ако и на нас ни останат някакви неизползвани, ще предам нататък, към Алекс :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 9 минути , antea каза:

ние сме след около месец там, и на мен биха ми свършили работа, докато се ориентираме начално, Ради ти в София ли си? 

 

пък ако и на нас ни останат някакви неизползвани, ще предам нататък, към Алекс :)

 Не се притеснявай изобщо :) Весело изкарване. 

Връзка към мнение

Мисля, че нямат срок, но ако все пак има, съм сред кандидатите за края на януари ;)

Връзка към мнение

доста спорна информация намирам - на едно място пише, че е валидна в рамките на дадена година, на второ - валидна докато цената й не се промени, на трето - че е валидна до края на януари на следващата година след закупуването... така че май на Lirea най- ще й свърши работа евентуално :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 часа, Lirea каза:

Мисля, че нямат срок, но ако все пак има, съм сред кандидатите за края на януари ;)

Да се разберем да ти дам талона , пък после ти ще кажеш дали е бил валиден.

Връзка към мнение

Май наистина има срок на валидност. Според https://www.barcelona-tourist-guide.com/en/faq/barcelona-card/how-many-people-is-a-barcelona-card-valid-for.html:
The T10 is valid within a particular calendar year and will expire when at the end of January each year.

С нашенски думи - Т10  важи за определена календарна година и изтича в края на януари на следващата.

 

Надявам се с моята информация да не подвеждам някой, който преди мен е поискал картата.

 

Преди 1 час, Ради каза:

Да се разберем да ти дам талона , пък после ти ще кажеш дали е бил валиден.

 

Благодаря, Ради! Ще ти пиша съобщение да се разберем и после ще докладвам за валидността.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Обявата е от мои приятели. При интерес  мога да дам контакти.

Дами и господа, разполагам с две свободни места за ски ваканция в Шладминг, Австрия. Тръгване на 20.01 с два буса. Къща на пистата със сауна и всичко необходимо. 760 километра писти. Разходите ще са в рамките на 1500 лв. на човек за една седмица. Декември не е спирало да вали.

Редактирано от Diant
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Здравейте,

 

Накратко историята е следната: Преди заминаването ни в ДР исках да купя туристически карти онлайн за да не чакам по опашките. Влязох в сайта и направих опит да купя 2 карти ... след въвеждане на данните от кредитната ми карта сайтът се обнови, но нямаше съобщение за успешно плащане, за това реших да пробвам отново, но резултатът беше същия. Малко по късно видях, че всички закупени от мен карти са налични в отделна секция на сайта. Бях купил 4, поядосвах се малко, че съм купил 2 повече, но си викам здраве да е ... Следващият проблем беше, че това цялото нещо се случва ден преди полета и то в Куба, където не успях да намеря принтер за да принтирам туристическите карти. Пристигнахме в ДР, пробвах да покажа картите от телефона, но не стана и трябваше да си купим нови две карти :)))

 

Та така в момента имам 4 свободни на стойност $40 - който желае и ще пътува неки ми пише на лично и ще му ги изпратя.

 

П.С: На картите няма имена и са валидни до 25.01.2019. Трябва само да бъдат принтирани.

 

Поздрави!

 

Редактирано от r.atanasov
Връзка към мнение
преди 1 час, r.atanasov каза:

Здравейте,

 

Накратко историята е следната: Преди заминаването ни в ДР исках да купя туристически карти онлайн за да не чакам по опашките. Влязох в сайта и направих опит да купя 2 карти ... след въвеждане на данните от кредитната ми карта сайтът се обнови, но нямаше съобщение за успешно плащане, за това реших да пробвам отново, но резултатът беше същия. Малко по късно видях, че всички закупени от мен карти са налични в отделна секция на сайта. Бях купил 4, поядосвах се малко, че съм купил 2 повече, но си викам здраве да е ... Следващият проблем беше, че това цялото нещо се случва ден преди полета и то в Куба, където не успях да намеря принтер за да принтирам туристическите карти. Пристигнахме в ДР, пробвах да покажа картите от телефона, но не стана и трябваше да си купим нови две карти :)))

 

Та така в момента имам 4 свободни на стойност $40 - който желае и ще пътува неки ми пише на лично и ще му ги изпратя.

 

П.С: На картите няма имена и са валидни до 25.01.2019. Трябва само да бъдат принтирани.

 

Поздрави!

 

Картите са обещани на @Kamen и @Marisha

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.