Прескочи до съдържание

Магелански малки обяви


Martin

Препоръчани мнения

Дани Магелани

Здравейте,

От пътуването ми в САЩ останаха неизползвани два ваучера на Groupon

1. За Ню Йорк:

Skyline Sightseeing NY Two-Day Big City Loop for One The amount paid for this voucher ($30.00) with Skyline Sightseeing NY NEVER EXPIRES. The promotional value expires October 24, 2018.

2. За Орландо:

Round Trip to Clearwater Beach with Lunch for One The amount paid for this voucher ($40.00) with Florida Dolphin Tours NEVER EXPIRES. The promotional value expires December 24, 2018.

Ако за някого представляват интерес, може да ми пише на лични.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Предлагам купон за 50% от входа /до 5 лица/ на няколко увеселителни парка и музея в Европа. Отстъпката е валидна до края на 2018.

42424683_706813439675692_1666032919518380032_n.jpg

Редактирано от achieva
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

След разтребване на бюрото ми, изнамерих неизползвано талонче за интернет в Куба /защото там безплатен нет няма даже и в хотелите/. Талона  е на стойност 3CUC за един час с валидност до 31,12,2018г. Не, че е кой знае колко, но ако някой ходи там до края на годината с удоволствие ще му го подаря. Ако някой има интерес да пише на лично съобщение, да му снимам номера и кода от талона.     

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 19 минути , Спас. каза:

След разтребване на бюрото ми, изнамерих неизползвано талонче за интернет в Куба /защото там безплатен нет няма даже и в хотелите/.

Е, така не бива да се твърди. Защото не е вярно - в Melia Cohiba в Хавана си имаше навсякъде из хотела, безплатен.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 минута , AlexandraKo каза:

Е, така не бива да се твърди. Защото не е вярно - в Melia Cohiba в Хавана си имаше навсякъде из хотела, безплатен.

Ами във Варадеро си плащахме като попове, но не сме били в Melia признавам, значи както се казва "грешка Спасе" :). Все пак ако някой има интерес да пише ..

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Не съм сигурен дали може карта за 7г дете да се вземе. Те са поименно и се представя и лична карта, когато я ползваш. Напиши по подробно каква ти е идеята, може да има и друго решение

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Имам ваучер за 25 лева от https://timedix.bg при покупка на стойност минимум 120 лева. Ваучерът важи до края на годината. Ако някой има интерес, моля да ми пише, за да му/ й изпратя кода.

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Подарявам 2 билета за влак (1 възрастен + 1 дете 5-15 год. вкл.) на ThamesLink между Gatwick Airport и East Croydon на 21.12.2018, петък. Билетите важат за целия ден на компанията ThamesLink. Влаковете им са през 15-30 минути. За тези, които не знаят, East Croydon се намира в 5-та зона и оттам влаковете продължават за центъра на Лондон. Ако на някой му трябва да се добере до Overground-а, на 10-ина минути пеш (а може и с трамвай) да се стигне до West Croydon.

 

Билетите се вземат в деня на пътуването от машина на Гетуик с код, който ще дам на лично съобщение тук. За получаването на билетите се изисква дебитна или КК, която се пъха в машината БЕЗ да таксува.

 

Ако има желаещи, моля на лични. Най-бързият печели.

 

Причината за тези билети е тривиална - сгрешена дата при покупката. Рефънд таксата е £10, а билетите струват £4.05, така че по-добре да си купя нови билети. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 5 минути , vorbis каза:

Подарявам 2 билета за влак (1 възрастен + 1 дете 5-15 год. вкл.) на ThamesLink между Gatwick Airport и East Croydon на 21.12.2018, петък. Билетите важат за целия ден на компанията ThamesLink. Влаковете им са през 15-30 минути. За тези, които не знаят, East Croydon се намира в 5-та зона и оттам влаковете продължават за центъра на Лондон. Ако на някой му трябва да се добере до Overground-а, на 10-ина минути пеш (а може и с трамвай) да се стигне до West Croydon.

 

Билетите се вземат в деня на пътуването от машина на Гетуик с код, който ще дам на лично съобщение тук. За получаването на билетите се изисква дебитна или КК, която се пъха в машината БЕЗ да таксува.

Опасявам се, че се пъха дебитната или кредитна карта, с които са закупени билетите, а не просто някаква кредитна/дебитна карта. Поне моите за Eurostar така получих от автомата. Може и да греша, разбира се. Мина време оттогава.

 

Редактирано от achieva
Връзка към мнение
преди 14 минути , achieva каза:

 Опасявам се, че се пъха дебитната или кредитна карта, с които са закупени билетите. Поне моите за Eurostar така получих от автомата. Може и да греша, разбира се. Мина време оттогава.

А какво правим, ако билетите са закупени чрез PayPal, или валидността на картата междувременно е изтекла, или билетите са закупени не директно от сайта на оператора ThamesLink, а чрез посредник, както е моят случай? Важното е да се сложи валидна карта. А дори и да не стане, ще загуби стойността на безплатните билети, т.е. 0. 😀

Редактирано от vorbis
Връзка към мнение
преди 2 минути , vorbis каза:

А какво правим, ако билетите са закупени чрез PayPal, или валидността на картата междувременно е изтекла, или билетите са закупени не директно от сайта на оператора ThamesLink, а чрез посредник, както е моят случай? Важното е да се сложи валидна карта.

Моля, за извинение тогава. Идеята ми не бе да се заяждам. Весели празници!

Връзка към мнение

Ако са закупени през Paypal се отива при служител, който ги изпечатва с потвърждението за покупката. Но ако са с карта трябва да е картата, с която са закупени.

 

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Подарявам сим карта на Zain за Йордания. Само за данни е, валидност на пакета до 22 януари. Има 45 гб включени, едва ли съм изхарчил повече от 1. 

 

Ако някой иска нека пише, само ще си поеме куриерските разходи. Предимство ще имат тези, които пътуват най-скоро, ако може евентуално да мине през още 2 човека преди да изтече. 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 10 минути , Георги каза:

Подарявам сим карта на Zain за Йордания. Само за данни е, валидност на пакета до 22 януари. Има 45 гб включени, едва ли съм изхарчил повече от 1. 

 

Ако някой иска нека пише, само ще си поеме куриерските разходи. Предимство ще имат тези, които пътуват най-скоро, ако може евентуално да мине през още 2 човека преди да изтече. 

6-9 януари

Връзка към мнение

Според това, което знам от Деси, е невъзможно да се използва от второ устройство. @Desi75

Редактирано от Тони
Връзка към мнение
преди 3 минути , cybersimo каза:

6-9 януари

Ако все пак е възможно, аз бих се възползвал от 9-ти до 16-ти януари :D Макар че надали ще е възможно да се засечем на летището.

 

Btw, тази година се прибирах към Варна с полет на Райънеър от Брюксел, и със същият самолет мой приятел, за когото носех магнитче, пътуваше обратно към Белгия; така че на излизане връчих магнита на един от стюардите и му показах снимка, той го прибра разсеяно, но в крайна сметка го предаде на правилният човек :D

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.