Прескочи до съдържание

Магелански малки обяви


Martin

Препоръчани мнения

преди 5 минути , Янко Велков каза:

Ако все пак е възможно, аз бих се възползвал от 9-ти до 16-ти януари 😄 Макар че надали ще е възможно да се засечем на летището.

 

Btw, тази година се прибирах към Варна с полет на Райънеър от Брюксел, и със същият самолет мой приятел, за когото носех магнитче, пътуваше обратно към Белгия; така че на излизане връчих магнита на един от стюардите и му показах снимка, той го прибра разсеяно, но в крайна сметка го предаде на правилният човек 😄

защо да не е възможно? чакай ме на Пристигащи и после тичай за твоя полет 🙂

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 29 минути , Георги каза:

Чакаме значи @Desi75 да потвърди. Да знаех да я бях пробвал с друг телефон още на място...

Нищо не пречи да пробваме - ако не стане - ще пием по една студена вода. Аз се разбрах с Янко как да му я предам, ако няма други желаещи преди нас

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

При нас не стана. Пробвахме на два телефона.

После помолихме от хотела да се свържат с оператора и той потвърди, че няма да стане, като обяснението беше леко завъртяно, че картата била купена и активирана в Аман и затова не ставало. Доколко е истина не мога да кажа, но е факт, че не стана. Пробвахме всички описани методи за активиране, дори свалих приложението на оператора и пак не ставаше. След това вече прибягнахме до разговор чрез хотела.

Може при вас всичко да е точно и да си работи нормално.

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Подарявам карта Т10 за градския транспорт в Барселона. Има останали 4 билета, валидна е до края на януари.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Здравейте!

Имам предплатени 4 нощувки в Рим+летищен за трима в една посока.За мое огромно съжаление,няма да мога да пътувам. От мястото за настаняване ( център ) отговориха,че няма проблем друг да ги използва.Периодът е 21.01-25.01.Ако някой прояви интерес,моля да ми изпрати съобщение.

Весело посрещане на 2019 година!

Редактирано от Stargazer
Връзка към мнение

Пусни я за продажба в roomertravel.com или cancelon.com !

 

П.П. Някой с личен опит от тези два сайта ( резервиране или продажба на вече платени стаи).

Редактирано от stanislavpp
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 12 часа, Stargazer каза:

Здравейте!

Имам предплатени 4 нощувки в Рим+летищен за трима в една посока.За мое огромно съжаление,няма да мога да пътувам. От мястото за настаняване ( център ) отговориха,че няма проблем друг да ги използва.Периодът е 21.01-25.01.Ако някой прояви интерес,моля да ми изпрати съобщение.

Весело посрещане на 2019 година!

Моля, при пускане на обявите предоставяйте малко повече информация. Кой е хотела? Какви са условията по резервацията (закуски, паркинзи, интернет и т.н.)? Каква цена сте платили и каква сума искате?

 

Не очаквайте, че някой тепърва ще се пазари с вас или че ще праща съобщения просто от любопитство 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 13 часа, Stargazer каза:

Здравейте!

Имам предплатени 4 нощувки в Рим+летищен за трима в една посока.За мое огромно съжаление,няма да мога да пътувам. От мястото за настаняване ( център ) отговориха,че няма проблем друг да ги използва.Периодът е 21.01-25.01.Ако някой прояви интерес,моля да ми изпрати съобщение.

Весело посрещане на 2019 година!

В каква посока е трансфера и от кое до кое летище? Интересува ни за трима за 23.01

Връзка към мнение

Двойна стая ето тук:

https://www.excellencesuite.com/en/location/

Трансферът е еднопосочен-от мястото за настаняване или до него-мисля,че без значение от летището.Закуска,туристическа такса от 3,5 евро на човек не са включени в цената.Платил съм 180 евро. Очаквам 120 евро.

Редактирано от Stargazer
Връзка към мнение
преди 1 час, Stargazer каза:

Двойна стая ето тук:

https://www.excellencesuite.com/en/location/

Трансферът е еднопосочен-от мястото за настаняване или до него-мисля,че без значение от летището.Закуска,туристическа такса от 3,5 евро на човек не са включени в цената.Платил съм 180 евро. Очаквам 120 евро.

Идеята беше да ползваме само трансфера за трима от летището до мястото за настаняване (и евентуално да починем през деня). Ако не намериш купувач за всички дати, бих се радвал, ако може да се възползваме. Ние кацаме сутринта на едното летище и летим вечерта от другото (на 23.01)

Редактирано от cybersimo
Връзка към мнение

Аз да си кажа пак, че подарявам една карта Т10 за градския транспорт в Барселона. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
14 hours ago, cybersimo said:

Идеята беше да ползваме само трансфера за трима от летището до мястото за настаняване (и евентуално да починем през деня). Ако не намериш купувач за всички дати, бих се радвал, ако може да се възползваме. Ние кацаме сутринта на едното летище и летим вечерта от другото (на 23.01)

Малко безсмислено ми се вижда- така или иначе трансфера е само еднопосочен. За 120€ (колкото търси @Stargazer) може да си платите два трансфера и да оставите багажа в клетки на Термини и да ви остане.

Връзка към мнение
Преди 1 час, aleksandrina каза:

Малко безсмислено ми се вижда- така или иначе трансфера е само еднопосочен. За 120€ (колкото търси @Stargazer) може да си платите два трансфера и да оставите багажа в клетки на Термини и да ви остане.

Аз нямах предвид да плащаме. Ако ще ползваме нощувките - да, но в нашия случай казвам само ако до датата не ги е продал на никого.  

Връзка към мнение
преди 3 часа, Lirea каза:

Аз да си кажа пак, че подарявам една карта Т10 за градския транспорт в Барселона. 

Ако никой не я вземе до седмица, може да се възползвам. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 2.01.2019 г. в 12:37, Lirea каза:

Аз да си кажа пак, че подарявам една карта Т10 за градския транспорт в Барселона. 

И аз да си кажа, че имам интерес 😄 Картата важи ли за конкретен период? 🤔

Връзка към мнение

@Lunichka Жалко. Продължавам да издирвам 🙂 
@edbloom, ако твоето пътуване е януари, направо да ти я запазвам?

Връзка към мнение

@Lirea аз имам отиване за 31 Януари, но  все още е под въпрос дали ще пътувам, тази седмица би трябвало да стане ясно. Заради това написах, че ако някой не я вземе преди това, може да се възползвам. Благодаря и ще ти пиша когато разбера 🙂

Връзка към мнение
На 26.12.2018 г. в 18:02, Георги каза:

Подарявам сим карта на Zain за Йордания. Само за данни е, валидност на пакета до 22 януари. Има 45 гб включени, едва ли съм изхарчил повече от 1. 

 

Ако някой иска нека пише, само ще си поеме куриерските разходи. Предимство ще имат тези, които пътуват най-скоро, ако може евентуално да мине през още 2 човека преди да изтече. 

Засега картата работи без проблем. Ще се опитам да я предам на @Янко Велков последния ден!

 

🍺

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 10 часа, cybersimo каза:

Ще се опитам да я предам на @Янко Велков последния ден!

 

🍺

А напускам Йордания на 16.01, след което мога да я предам лично в София (до 17.01 сутринта), Варна (от 17-ти вечерта - нататък), или някъде из влака София-Варна:) Също, разбира се, по Еконт, или дори да се срещнем в Йордания - само да ми пишат желаещите!

...

Много ми харесва как се поддържа нашето разрастващо се общество, дано и аз да намеря нещо, с което да съм полезен:)

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Код за 50% отстъпка за London Eye валиден до 30/12/2019.

 

IMG_20190120_111905.jpg.7a0bd01ce9e73af11504bc4fe0c3194b.jpg

IMG_20190120_111921.jpg.507b1c1f4b52fd7c2c4848a1c98d96ee.jpg

 

Предполагам, че кодът може да се използва един път, така че първият печели.

Редактирано от vorbis
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.