Прескочи до съдържание

Магелански малки обяви


Martin

Препоръчани мнения

На 10.01.2018 г. в 15:34, Ради каза:

Да се разберем да ти дам талона , пък после ти ще кажеш дали е бил валиден.

Благодаря още веднъж на @Ради за талона Т10. 
Използвах два билета, като на един изход, където трябваше да чекирам картата, за да изляза, машината я задържа и даде някаква грешка. Идваха служители да разглобят машината и да ми върнат картата, която се оказа и леко посмачкана от цялата тази интервенция. Извиниха ми се за неудобството. Успях да се кача още веднъж на метро, като обясних на някакъв мениджър какво е станало (още не бяха изтекли 75-те минути). Повече обаче не успях да я ползвам, така че не знам дали билетите са били 3 или 4.

Вероятно можеше да отида на каса да питам да ми я заменят, ама това трябваше навреме да ми дойде на умрелия ми за сън акъл. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте, 

продавам   каюта /basic /   за  20 дневно пътуване  от Сантос, Бразилия до  Савона , Италия. 

Датите  са  11.03.2018 до  30.03.2018.  Маршрута може да се види тук:

 https://www.costacruise.com/eu/cruise_details/201803-EUR_FA_19_SSZ_S_B0H0_SSZ_RIO_ILH_SSA_MCZ_REC_TCI_CAS_VLC_BCN_MRS_SVN-FA19180311.html

 

Цената  е 529 GBP  на  човек , не  включва  обслужване / 200 евро/ и напитки. 

В  момента  има билети   с TAP  Portugal  от  Лисабон до Сао Пауло  на  375 евро  или  от Лондон  през Лисабон до Сао  Пауло за  438 евро.

 

В  момента сме  в  неустойка , така че  цената е валидна  7 или 8 февруари. След  този  период ще канселираме.

 

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте, имам два двупосочни билета за трансфер Шарлероа-Брюксел-Шарлероа. 

Валидни са за 17 март в посока Шарлероа-Брюксел цена 10 евро един билет.

Брюксел-Шарлероа 20 март цена 5 евро един билет. 

Ако някой има интерес, нека ми пише. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Здравейте, имам два билета за концерта на Роджър Уотърс на 04.05.2018 г. в зала "Армеец".  За съжаление, поради сериозно заболяване на съпруга ми, няма да може да отидем. Билетите са  по 120 лв. за сектор А, блок 1.2, ред 10, места 20 и 21. 

Връзка към мнение

Здравейте!

Мои приятели не успяха да осъществят пътуване до Австралия за което бяхме закупили вътрешни полети с Tigerair. От авиокомпанията се съгласиха да възстановят парите под формата на ваучери. Самолетните билети трябва да бъдат закупени  до 20 май, а за периода на пътуване няма ограничения. Стойността на ваучерите е 480 долара, като ние ги предлагаме за 300. Ако някой проявява интерес ще предоставя личната кореспонденция с Tiger и всички подробности относно за закупуване на билети по този начин.

Връзка към мнение

Ако някой смята да ходи в близките дни в Бавария и се интересува от посещения на замъци и/или музеи, можем да му дадем безплатно два семейни 14-дневни билета, които ще са валидни до 19-ти април. Тоест, тези два билета могат да се ползват безплатно от общо четирима души. Билетите по принцип уж не могат да се прехвърлят на други хора, но на тях никъде не пише имената ни, има само подписите ни. А и никъде не са ни искали лична карта, когато ползвахме билетите. 

С тези билети могат да се посетят около 50 обекта в цяла Бавария.

За повече информация: http://www.schloesser.bayern.de/englisch/palace/objects/jahresk.htm

  • Харесвам 11
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Имам излишни 2 билета за Алказар, Севиля, 13.05, от 10.30 или 11.30ч /вкл. кралските апартаменти/. Билетите не са поименни и смятам да ги продавам на място, но ако някой от вас ги иска - давам ги на половин цена.

На същия принцип давам и 1 билет за Катедралата в Севиля, 12.05, от 11.30ч.

Имам и 2 излишни билета за Алхамбра, 08.05, но те са поименни и мисля, че за нищо не стават.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, noshtna_ptica каза:

Имам излишни 2 билета за Алказар, Севиля, 13.05, от 10.30 или 11.30ч /вкл. кралските апартаменти/. Билетите не са поименни и смятам да ги продавам на място, но ако някой от вас ги иска - давам ги на половин цена.

На същия принцип давам и 1 билет за Катедралата в Севиля, 12.05, от 11.30ч.

Имам и 2 излишни билета за Алхамбра, 08.05, но те са поименни и мисля, че за нищо не стават.

До кога важат билетите , ние ще сме там началото на септември и с удоволствие ще се възползвам, ако стават за тогава :)

Връзка към мнение

Получих купон за намаление от 45 евро за наемане на кола от geysir.is

Условията на купона са да се използва т.е. да се направи резервация до края на м.май 2018, като периода на наемането на колата е до края на 2018 г. Не може да се комбинира с други промоции.

Ще пратя на лични линк към купона (за да се получи кода е необходимо да се напише името и имейла на ползвателя на купона) на първия, който тук изяви желание да го получи.

Дано да успея да услужа на някой. :) 45 евро са си 45 евро, дори и в Исландия. :) 

 

 

----------

Не съм сигурен, че това е точната тема. Ако някой администратор прецени да премести мнението - нямам нищо против. Идеята е да е максимално полезно.

 

Редактирано от ven62
  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към мнение

Тъй като няма да успеем да пътуваме, продавам предплатена резервация през Orbitz, като същата е обявена на roomer.com (плащане с paypal или epay). Цена 49 долара на вечер или 244 лева за три нощувки.

 

Датите са 24.05 - 27.05. Стаята е двойна с включена закуска.

 

Хотела е следният:

 

http://www.booking.com/Share-vGsXdj

 

Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Здравейте,

 

Продавам самолетен билет Амстердам - София. Директен полет на Transavia на 18.06, който пристига в София в 21:40 и тръгва от Амстердам 18:10. Билетът остана излишен, продава се за 90Е с включена такса за смяна на името. Само с ръчен багаж е, но може да се добави още😉 В момента гледам, че търсачките го дават на 140 евро. Предполагам, че малко пада с jetcost меткост. Пишете ми при интерес!

Редактирано от Георги
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

От пътуването ни до Париж ми останаха:

-  1 ваучер за https://www.ouibus.com/ за 27 EUR и

-  билети за градския транспорт в Париж от карнети.

От билетите имам 2 за възрастни и 6 за деца. Билетите ги подарявам, а за ваучера приемам всякакви оферти, тъй като не виждам как ще успея да го използвам.

Ваучера е валиден до 5 Август. Важи за автобусни пътувания във Франция, Белгия, Италия, Германия, Лондон, Амстердам. Ние ще пътуваме до Атина, Братислава и Виена. Може и за размяна за някой билет в тези градове.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте Магеланци!

Пиша тук за първи път, позната ми каза за сайтът и ще се радвам ако някой има нужда от моите билети които бях купила със много радост.

За жалост претърпях инцидент, и любовта ми към пътуванията и автостопите, екзотичните дестинации и култури ще трябва да почака и да преглътна едно дълго възстановяване.

 Имам 2 еднопосочни билета за Тайланд, Бангкок - на 25 септември.

Търсят си нов собсвеник.  Ще се радвам да бъдат употребени и някой да се зарадва на дестинацията, след като за жалост аз няма да мога.

Разходите по смяната на името ще поема аз, а цената на билетите която предлагам е по 400лв на билет. 

Ако някой се интересува, и има въпроси, моля свържете се с мен тук или на телефон ....

Редактирано от macf1an
лични данни
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Имам 2 билета за концерта на ФСБ в Созопол , които няма да мога да използвам.

Търсят си фен , който ще може. На първи ред. "Корична" цена. 

https://www.apollonia.bg/apolonia-2018-amfiteatar-fsb.html

Моля на лични. 

Редактирано от Martin
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодарение на @Георги Матеев в Одеса ползвахме сим карта с неограничен интернет и разговори, която  вече можем да дадем на някой друг, запътил се натам. След активация е валидна 1 месец, т.е. би трябвало да важи до 24.09.

  • Харесвам 2
  • Браво 3
Връзка към мнение
преди 28 минути , Viktor_ каза:

Здравейте. Имам Т10 карта за градски транспорт в Барселона с 6 или 7 пътувания. Ако някой ходи скоро до там мога да му я дам. 

Ако може, ще бъда благодарен !

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.