Прескочи до съдържание

Магелански малки обяви


Martin

Препоръчани мнения

Ето и една необичайна малка обява. 🌏

Който има желание и свободно време да посети  Нидерландия за 4 дни и се казва Петя Василева, Mоля да се свърже с мен.

София-Айндховен-София 16.06-19.03.2019г. + голям чекиран багаж, полет с Wizz.= 60лв. общо!  🙃 

 

Sat, 16 Mar 2019

14:00Sofia

3h 0m

16:00Eindhoven

from‎lv136.99

ONLY 1 SEAT LEFT AT THIS PRICE

from‎lv116.99

WIZZ Discount Club Price

 

Tue, 19 Mar 2019

16:35Eindhoven

2h 40m

20:15Sofia

from‎lv43.99

ONLY 3 SEATS LEFT AT THIS PRICE

from‎lv23.99

WIZZ Discount Club Price

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Търся магеланец, който се прибира към София през Париж (Шарл дьо Гол, CDG), който няма нищо против да вземе една дрешка от гише “загубени вещи” (lost and found). 

Да пише на лично за подробности. Благодаря

Връзка към мнение

Предлагам т.е. подарявам SIM карта за Йордания на Zain:

- 8-9 GB интернет

- 5-6 GB за WhatsApp, messenger, facebook,... (допълнителни, извън тези за Интернет)

- Локални разговори и sms - не знам колко, но не са малко.

- Валидност на картата - до 6.03.2019г.

:smile:

 

Редактирано от ven62
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Подарявам NOL Silver Card с 29 AED в нея за транспорта в Дубай. 

 

Редактирано от Георги
моля, не публикувайте лични имейли в сайта, спам ботовете само това чакат.
  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 21 часа, ven62 каза:

Предлагам т.е. подарявам SIM карта за Йордания на Zain:

- 8-9 GB интернет

- 5-6 GB за WhatsApp, messenger, facebook,... (допълнителни, извън тези за Интернет)

- Локални разговори и sms - не знам колко, но не са малко.

- Валидност на картата - до 6.03.2019г.

:smile:

 

 

преди 16 часа, itcome каза:

Безценното ми СИМ-че 🙂
Желая я!
Имам Скаип в профила, писах и на лични.

Готово.

SIM картата е обещана на @itcome.

 

FIFO :wink:

Връзка към мнение
На 2.02.2019 г. в 18:16, cybersimo каза:

Търся магеланец, който се прибира към София през Париж (Шарл дьо Гол, CDG), който няма нищо против да вземе една дрешка от гише “загубени вещи” (lost and found). 

Да пише на лично за подробности. Благодаря

Самоцитирам се, тъй като @Yavor прояви желание да ми помогне за дати 12-15 април. Ако никой друг не пише за по ранна дата - ще считам въпроса за рререн!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Имам 2000 точки в Melia, които изтичат след един месец. Доколкото виждам, може да се прехвърлят между членове, но не съм сигурен дали точно тези мога да прехвърля, че са някакъв бонус, трябва да се пробва. Ако някой ги иска, да каже

@AlexandraKo може би 😀

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 59 минути , neuromancer каза:

Имам 2000 точки в Melia, които изтичат след един месец. Доколкото виждам, може да се прехвърлят между членове, но не съм сигурен дали точно тези мога да прехвърля, че са някакъв бонус, трябва да се пробва. Ако някой ги иска, да каже

@AlexandraKo може би 😀

Ооо, много ти благодаря, че си се сетил за мен!:give_rose:

Ако са ти за уелкъм, няма да може. Само, ако са от осъществени нощувки.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте,

 

Търся СИМ карта за Йордания с останали ГБ и минути, валидна поне до 10.03.2019 година, летим на 06.03.2019 година,

се върне някой от там и карата вече няма да му трябва, моля да ми пише. 

 

Благодаря предварително!

Връзка към мнение
On 2/24/2019 at 12:56 PM, PetarSta said:

Здравейте,

 

Търся СИМ карта за Йордания с останали ГБ и минути, валидна поне до 10.03.2019 година, летим на 06.03.2019 година,

се върне някой от там и карата вече няма да му трябва, моля да ми пише. 

 

Благодаря предварително!

Имам активирана на 17 февруари, но Незнам до кога е валидна

Връзка към мнение
преди 1 час, jellyfish каза:

Имам активирана на 17 февруари, но Незнам до кога е валидна

Според мен е валидна поне до 16 март, а какъв остатък има, като минути и ГБ и какво ще ми струва, ако искате ми пишете и на лично съобщение.

Връзка към мнение
1 hour ago, PetarSta said:

Според мен е валидна поне до 16 март, а какъв остатък има, като минути и ГБ и какво ще ми струва, ако искате ми пишете и на лично съобщение.

30 Мин в Европа, 30 в Йордания и 10 гига нет. Използвана е малко. Незнам какъв е остатъка. Няма да ви струва нищо.

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Останаха ни две едночасови карти за интернет за Куба. Мога да ги дам на някого, който ще ходи скоро.

 

Има малка уловка. Май могат да се използват само във Варадеро, откъдето са купени. Ние ги взехме от хотела си там с идеята да ги използваме на летището в Хавана, тъй като имахме доста престой, но не успяхме - не ни ги прие. Никъде не съм чел, че карти купени от един град не могат да се ползват в друг, но ми се случи и обратното. Карта, която купих от хотел в Хавана не можах да използвам във Варадеро - постоянно избиваше грешен потребител/парола. В крайна сметка я използвах в Хавана на летището след като другите две не станаха.

 

Та, за по-сигурно, ако някой има път скоро към Варадеро, да пише и ще му ги снимам.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 2.04.2019 г. в 13:20, dimitrov6 каза:

Ако някой поръчва пица от dominos.bg имам 3 кода за безплатна кола 500 ml валидни до 22.4.19

GTUJG0Y2

GTVAHIU1

GTT5VZ6F

 

Ето два кода за кола 500 мл.

MVT3QIFD -- валиден до 1 май 2019

YUNL412Y -- валиден до 1 юни 2019

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Имам сим карта на Inwi Мароко, която подарявам на който му трябва, само си купува ваучер и си я ползва. Цената ѝ е 50 дирхама, не е много, но на мен не ми е нужна, а и по-добре някой да си спести тези пари за по-важни разходи 🙂 в София съм, мога да пусна и по куриер 🙂

 

SIM-inwi.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Подарява се индонезийска сим карта за интернет. Реално данните са изразходвани, но може да се зарежда, т.е. се спестява купуването на нова, което ми казаха, че е по-сложно за хора, които не са местни.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 5 часа, Яничка каза:

Подарява се индонезийска сим карта за интернет. Реално данните са изразходвани, но може да се зарежда, т.е. се спестява купуването на нова, което ми казаха, че е по-сложно за хора, които не са местни.

Искам я! Предполагам, че няма да е изтекла до 2 месеца

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.