Прескочи до съдържание

Магелански малки обяви


Martin

Препоръчани мнения

преди 2 минути , kakadu каза:

Таа тема я бях забравил нещо, ама ще ми е от полза. Колекционирам  карти, е такива, хартиени и БЕЗПЛАТНИ! От тези дето ги дават по инфоцентровете или по хотелите. Имам над 500 карти, да не са и повече, половин гардероб са. Търся карти на места, където съм бил, но не съм успял да си намеря по различни причини- Одеса, Ленинград, Дортмунд, Монако, Триест, Любляна, Познан, Тирана, Поградец, Сан Ремо, Кишинев. А ако някой мисли да си разчиства чекмеджетата от такива неща, нека първо ми драсне, преди да идат в кофата. От София съм,  така че може лично предаване. Иначе за горните, липсващи ми градове, аз поемам доставката.

IMG_6122.JPG.59efed3b0ee0bee82693b453dd43ad95.JPG

 

И пак да кажа, търся само БЕЗПЛАТНИ карти, който си е взел! От Ибея и аз мога си купя за 2-3Е. Да е на лични, викам.

Обещавам да донеса от Тирана, в четвъртък тръгвам.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Да добавя, че си имам карти от Куба, Перу, Индонезия, Венецуела, Монголия и още много други по-сложни за посещение места . Не съм бил там, но приятели ми носят. Така, че не изхвърляйте всичко ненужно. Но примерно нямам нищо от Австралия, USA. За Африка имам Алжир, Египет, Мароко...  . Драскайте ми, ако имате нещо за кофата. 

Връзка към мнение
В момента, Брани каза:

Продавам си Дайнърса. Изгодно.

Може бартер за запазен Кърв.

Помисли пак, прецакваш се. След 14.11. и Кърв скапва условията. 😄

Извинявай, ако имаше предвид сделка с кръв. 

  • Шок 1
  • Смея се 7
Връзка към мнение
преди 1 час, iMari каза:

Помисли пак, прецакваш се. След 14.11. и Кърв скапва условията. 😄

Извинявай, ако имаше предвид сделка с кръв. 

Няма предвид кръв - той е с оптични влакна.:wink:

  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 21 часа, Брани каза:

Продавам си Дайнърса. Изгодно.

Може бартер за запазен Кърв.

Продадена.

  • Смея се 4
Връзка към мнение

Имам сим карта за Армения с неограничен интернет и разговори, валидна до 12 октомври. 

Ако на някой му върши работа мога да му я дам  в София в неделя или понеделник.

Връзка към мнение
преди 1 час, Pepi Popova каза:

Подарярам автобусен билет Торино - Бергамо на 14 Октомври. Без да искам си купих Октомври вместо Ноември 🙄

Няма ли вариант да ви го сменят? 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 16 часа, Ognyan каза:

Няма ли вариант да ви го сменят? 

За съжаление не, беше някякава промоционална цена и няма такава опция... буквално го видях точно след като платих, но шанс... така става като гледаш телевизия и запазваш билети едновременно...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 20.09.2023 г. в 12:00, Брани каза:

Продавам си Дайнърса. Изгодно.

Може бартер за запазен Кърв.

 

За моята древна пластика имаше наддаване онзи ден в Тирана :cool: 

 

IMG_20230922_145754.jpg

 

 

---------------------------------------------

"Едно от най-важните човешки права е правото да бъдеш крив", Волтер

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
На 17.09.2023 г. в 16:46, kakadu каза:

Да добавя, че си имам карти от Куба, Перу, Индонезия, Венецуела, Монголия и още много други по-сложни за посещение места . Не съм бил там, но приятели ми носят. Така, че не изхвърляйте всичко ненужно. Но примерно нямам нищо от Австралия, USA. За Африка имам Алжир, Египет, Мароко...  . Драскайте ми, ако имате нещо за кофата. 

 

Има тук една карта на Саранда от желания калибър :smile: - За предаване в София.

Нелесно хоби/мисия в дигиталната ера, когато вече никой не печата подобна екзотика..

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Благодарение на две мили дами @jungfraujoch и @Anna Kalinovska  позапълних колекцията. За Европа ми останаха да намеря  нещо от Исландия, Лихтенщайн, Босна и Норвегия. И някои от републиките на бившия  СССР. Ако някой тепърва ще пътува за някъде на по-екзотично място  и ако не му е проблем, ще се радвам да  си обогатя бройката. Имам доста от Ю. Америка, без Аржентина, Чили и Бразилия. Нямам и от САЩ, Канада и Мексико. За Африка да не говорим, имам едва десетина, толкова и от Азия. Тая дигитална ера много удари по моя бизнес. 🙂Пак да кажа, че ако на някой му се пречкат хартиените безплатни карти и се чуди в кой шкаф да ги премести, ще го освободя от този проблем час по-скоро.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
На 25.09.2023 г. в 14:34, Anna Kalinovska каза:

вече никой не печата подобна екзотика..

Аз пък във всеки град се намъквам в туристическия център и винаги си взимам карта.Все още има,дадох съвсем пресни на @kakadu.

 

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 12 часа, pepsii каза:

Подарявам билет за Гардаленд , валиден до 05.11.23 . Ако някой може да го ползва да пише на ЛС.

Подарен!

  • Харесвам 3
  • Браво 3
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Не знам дали тук има фенове на "Hunger Games" 🙂

Сдобих се и подарявам тениска и фенска значка от филма. Тениската е размер XL:

image.png.dc3cd0c03bfcf916dabd4661cb51339c.png

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Искам да ви поканя на коледния фото базар за авторска фотография в който ще участвам и аз. Ако още ме сте  купили коледен подарък за някого или пък искате да допълните, авторската фотография може да бъде оригинален подарък. Ето и линк към събитието и мястото. Ще се радвам да се отбиете. 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0Cc1HVNSoTFPGyQSaW6TGpBBwDH4VK57tr34rMe2RbH3U7H8dsDBGGezWhRiSY6i1l&id=100002443507763

 

https://facebook.com/events/s/фотоbuzzар-базар-за-авторска-ф/1011982609910547/

 

  • Харесвам 10
Връзка към мнение
В момента, MayaS каза:

Някой има ли интерес към тази книга  бързо да пише, че утре ще ходя до еконт и да я пратя. Подарък е.

 

IMG_20231219_170906.jpg

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Ако някой има планове да посети Торонто, Ванкувър или Сиатъл, подарявам пластики за градски транспорт: Presto (зa Онтарио-2бр. ), Compass (за Ванкувър-2бр.) и Orca (за Washington - 1бр.).

Не помня дали има останали някакви суми в тях, но могат да спестят поне купуването на пластика.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.