Прескочи до съдържание

Магелански малки обяви


Martin

Препоръчани мнения

преди 6 часа, vorbis каза:

Благодаря за кода! Въведох го и тръгна. :thank_you: Покрай Брекзит роумингът в ЕС за англичаните стана платен. Върнахме се 10-ина години назад и сега трябва да свалям офлайн карти, като ходя из Европа. Още веднъж благодаря!!!

Къде го въведе?Аз не видях такава опция!

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
преди 2 часа, Божидар каза:

Подарявам сим карта за Албания важаща до 20.09.22г с над 20г нет и неограничени минути и смс в страната 

Подарена е на bad kid

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

От колелото на късмета в една търговска верига спечелих ваучер за 11% отстъпка в хотелите на Шарлопов груп. Кодът е SHV22 и важи до 31.12.2022 година. IMG_20220911_135931.jpg.67a3e034dd9f76c0c434274d97a550a0.jpg

П. С. Може да се ползва многократно, защото имам 2 бележки със същия код! 

  • Харесвам 11
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Подарявам покана за презентация по избор в Клуб на пътешественика в София. Важи за двама и е за събития до края на септември месец.

Програмата на клуба тук:

https://travellersclub.bg/events-calendar/

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 6 минути , Яничка каза:

Подарявам покана за презентация по избор в Клуб на пътешественика в София. Важи за двама и е за събития до края на септември месец.

Програмата на клуба тук:

https://travellersclub.bg/events-calendar/

Бих се възползвала 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
преди 59 минути , violeta каза:

Подарявам 3 ваучера за Northern lights tour от Рейкявик

Meeting point: 10 Skógarhlíð Reykjavík IS 

Drop off: central Reykjavík hotels

Бих се радвал на ваучерите, планираме скорошно посещение на Исландия. Благодаря предварително..

Връзка към мнение
преди 24 минути , seaman каза:

Бих се радвал на ваучерите, планираме скорошно посещение на Исландия. Благодаря предварително..

За да презаверя ваучера ми трябва точна дата, на която ще правиш тура и да избереш час на тръгване 20:00 или 21:00 (от 16-ти Октомври до 14-ти март). Моля те прати ми ги на съобщение, както и имейл, на който да ти изпратя самите ваучери, когато ги оформи агенцията. 
 

Ако нямаш още дати за Исландия, ще предпочета да ги дам на някой, който вече има. 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 3 часа, seaman каза:

Бих се радвал на ваучерите, планираме скорошно посещение на Исландия. Благодаря предварително..

Не че нещо, ама "скорошно" посещение след повече от 10 месеца. Стана ми интересно за колко време напред планираш нещо не скорошно 🙄

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Аз подарявам карта за Египет на  We, има около 36 гб останали. Не знам до кога е активна, но може да се пита и на летище на гишето им и да ви помогнат да я сложите. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
преди 7 минути , Вероника каза:

Подарявам три ваучера на стойност /г/д 11, 11, 26 Английски Паунда/

от expedia.uk за нотел  Cabinn Copenhagen. Изтичат на 31.12.22 г. 

До 31.12 трябва да се ползват или да се направи резервация до 31.12 ?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 18.11.2022 г. в 22:04, Божидар каза:

Подарявам сим карта за Мароко ,има минимум 5гб нет не знам до кога важи но има поне още 3 седмици минимум живота в нея 

Хехе, видях обявата след като се върнах от Мароко и карах без нет 🙂

Връзка към мнение
преди 32 минути , Цвете каза:

До 31.12 трябва да се ползват и Фли да се направи резервация до 31.12 ?

Да се направи резервация до 31.12.23

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Някой, ако иска неограничен мобилен интернет на А1 до края на месеца и е на абонамент, ще му пратя.Това съобщение го има вероятно всеки в приложението на А1.

Screenshot_2022-12-17-10-36-57-773_bg.mobiltel.android.selfcare.jpg

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Подарявам ваучер за 10€ за Wizzair валиден до 15.02.2023.  Не е много , но който може да се възползва. На мен няма да ми свърши работа. Условията са долу.

214321345813320080
Пътуванията трябва да започнат на/след 15 януари и да завършат до 28 февруари 2023 г. След 15 февруари 2023г., датата на валидност на ваучера, ваучерът става невалиден. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Подарявам СИМ карта за Мексико на TELCEL

Зарежда се през интернет,  има различни планове.

-аз заредих на два пъти по 400MB + 750MB социални мрежи, неограничени разговори в Мекско, УСА и Канада, валидно за 7 дни за 3,28долара

Има и по-големи, за 6 долара, 1,3ГБ + неограничен нет за социални мрежи, неограничени разговори като горния план и валидност 30 дни

и т.н. следват за 8, 10, 12 долара, всички могат  да се видят в сайта на ding

Първият писал на лични я взима.

Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 2 часа, Alexander каза:

Подарявам СИМ карта за Мексико на TELCEL

Зарежда се през интернет,  има различни планове.

-аз заредих на два пъти по 400MB + 750MB социални мрежи, неограничени разговори в Мекско, УСА и Канада, валидно за 7 дни за 3,28долара

Има и по-големи, за 6 долара, 1,3ГБ + неограничен нет за социални мрежи, неограничени разговори като горния план и валидност 30 дни

и т.н. следват за 8, 10, 12 долара, всички могат  да се видят в сайта на ding

Първият писал на лични я взима.

На мен би ми била полезна. Мога да я взема само днес в София.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.