Прескочи до съдържание

Магелански малки обяви


Martin

Препоръчани мнения

  • 2 седмици по-късно ...

Останаха ми над 6ГБ дата от airalo за Мексико до 16.02. Ако може да се ползва от друг въпросната еСИМ,нека ми пише. Нямам идея дали може да се инсталира на друг телефон., но не пречи да се пробва.

  Тагвам @muchachote, тъй като той скоро питаше за Мексико.

Връзка към мнение
На 4.10.2023 г. в 20:08, kakadu каза:

Пак да кажа, че ако на някой му се пречкат хартиените безплатни карти и се чуди в кой шкаф да ги премести, ще го освободя от този проблем час по-скоро.

Не че е интересно място, но имам една от Амстердам 🙂 

Връзка към мнение
преди 7 часа, Lyubina каза:

Не че е интересно място, но имам една от Амстердам 🙂 

Да. Нямам Амстердам. Само да кажа, че колекционирам и български. И пак да напомня, да не  си мятате хартиените карти в коша. Трябват ми. Взимайте където и да сте, САМО БЕЗПЛАТНИ, а аз ще откачам от кеф за поредния ми трофей! Пускам малка  част и от БГ колекцията ми. Всеки който има хартиени карти - български или чужди,  нека ми пише, не ги изхвърляйте, ей.

20240109_113317.jpg

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Подарявам сим карта за Тайланд, за 5 дни, които ми останаха .Ако някой пътува тези дни, валидна е до 5 февруари мисля с удоволствие му я дарявам

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...
Дани Магелани
преди 3 часа, Радослав каза:

Подарявам сим карта за Киргизтан, би трябвало да има поне 4 ГБ останали.

Ако е валидна за август, мога да я взема. Благодаря за предложението!

Връзка към мнение

Подарявам ваучер за два часа тур с луксозна моторна яхта в Дубай за 4 март

Важи за 7 човека.

Нямам идея обаче може ли да се ползва без аз да съм там.

 

IMG_0158.png

  • Смея се 3
Връзка към мнение
На 26.02.2024 г. в 15:28, Радослав каза:

Подарявам сим карта за Киргизтан, би трябвало да има поне 4 ГБ останали.

Връщам в групата картата за Киргизстан, ако на някой му трябва, 2.8 гб валидна до 22 март. Много благодаря на @Радослав, страхотна работа ми свърши. 

  • Харесвам 3
  • Браво 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 26.02.2024 г. в 18:02, Branko каза:

Подарявам ваучер за два часа тур с луксозна моторна яхта в Дубай за 4 март

Важи за 7 човека.

Нямам идея обаче може ли да се ползва без аз да съм там.

 

IMG_0158.png

Подарявам два ваучера от същия тип за двама за дати 18 и 19 март - 11 часа. Предполагам, че може да се ползват не от титуляра - който реши може да опита.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Предполагам, че яхтата е от онази грешка в get your guide.  Аз си бях купила трип от тази " промоция" . На място никой не пита за име или да се иска документ. Показах само кода и всичко беше ок. Бяхме 5 човека и си изкарахме страхотно с  чудни гледки, красива яхта и вкусна храна - барбекю, плодове, десерти  и безалкохолни напитки. 

  • Харесвам 6
  • Браво 4
Връзка към мнение
На 30.01.2024 г. в 20:38, kakadu каза:

Да. Нямам Амстердам. Само да кажа, че колекционирам и български. И пак да напомня, да не  си мятате хартиените карти в коша. Трябват ми. Взимайте където и да сте, САМО БЕЗПЛАТНИ, а аз ще откачам от кеф за поредния ми трофей! Пускам малка  част и от БГ колекцията ми. Всеки който има хартиени карти - български или чужди,  нека ми пише, не ги изхвърляйте, ей.

20240109_113317.jpg

Малко късно виждам, че колекционираш такива карти. Оня ден разчиствах и изхвърлих две много хубави пътни карти от Германия, които дойдоха с колата. Мисля, че някъде в  нас ми се намират още няколко карти от различни места които съм запазил и като ги изровя ще ти ги изпратя.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Някой от ходилите в Баку случайно да си пази картата за градски транспорт? @ven62?

Baku.jpg.a14964516fb7a68f33d79efda9145b12.jpg

Не знам дали още е валидно това, но четох че не навсякъде я продават и без нея трябва да молим някой пътник в гр.транспорт да ни таксуват с неговата карта.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Предния пост ме подсети, че имам останала карта за транспорта в Севиля, с може би 3-4 евро останали вътре. Това е повече от достатъчно за цял ден обикаляне с транспорт. С такава карта излизаше не повече от 40 цента едно пътуване, а иначе е поне 3-4 пъти по-скъпо еднократното билетче.

Ако някой ходи натам, мога да му я дам.

Връзка към мнение
На 16.03.2024 г. в 18:05, Яничка каза:

Някой от ходилите в Баку случайно да си пази картата за градски транспорт? @ven62?

Baku.jpg.a14964516fb7a68f33d79efda9145b12.jpg

Не знам дали още е валидно това, но четох че не навсякъде я продават и без нея трябва да молим някой пътник в гр.транспорт да ни таксуват с неговата карта.

Аз имам и мога да ти я дам назаем 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Имам 2 протектора за смартфон. Бях си поръчала от Ali-то за моя модел, но по грешка са ми пратили за друг модел. Рефънднаха ме, но ми останаха протекторите. Ако стават за телефона на някой - размерите са: 6,2 х 15

4qT7nb_z.jpg.194d0868d3733f09ea94a00198867cf2.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Подарявам карти за градски транспорт в Севиля и Гранада. В тях има по около 3 евро. С тях пътуването е 0,34 Е, а иначе единичен билет е 1.40 Е. С една карта могат да пътуват и двама. От Варна съм.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение

Предлагам 3 билета за автобуса от летище Неапол до центалната гара Гарибалди. Валидността им е до 1 юли 2024г. Купих ги он лайн ,  интернета ми заби и не получих получих потвърждение и билети. Автобусът дойде и ние се качихме и платихме кеш. По късно , когато имах нет , видях, че парите са ми изтеглени и билетите са в пощата. Така, се оказа, че платих два пъти за едно и също нещо  😞  Ако някой има път към Неапол, може да се възползва.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.