Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

1 minute ago, niksennnnn said:

Цената не е важна тук, след като с ваучери може да падне на стотинки 😉

Да шегичка беше🙂, за Барселона и Дубай.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А в световен мащаб най-дългото пътуване, което открих е от Белград до Маракеш- само 65 часа 😀!

И забележете- само 4 места са свободни!

Някой от вас би ли го пробвал?

Untitled.png

  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 14 минути , niksennnnn каза:

Цената не е важна тук, след като с ваучери може да падне на стотинки 😉

Тези ваучери къде могат да се намерят , ако не е тайна?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
11 minutes ago, niksennnnn said:

А в световен мащаб най-дългото пътуване, което открих е от Белград до Маракеш- само 65 часа 😀!

И забележете- само 4 места са свободни!

Някой от вас би ли го пробвал?

Untitled.png

Супер! Напред сме в класацията Барселона Бургас - 60 часа, Белград Маракеш - 65 часа😁

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 17 минути , ДиянаВ каза:

Супер! Напред сме в класацията Барселона Бургас - 60 часа, Белград Маракеш - 65 часа😁

Зависи, Белград-Маракеш като разстояние е с 1000 км повече отколкото Барселона-Бургас. Така че ако сравняваме разстояние или средна скорост сравнението не е в наша полза!

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
1 minute ago, eugene.kn said:

Зависи, Белград-Маракеш като разстояние е с 1000 км повече отколкото Барселона-Бургас. Така че ако сравняваме разстояние или средна скорост сравнението не е в наша полза!

Забавянето по линията от Барселона до Бургас идва и от това, че се ходи първо от Барселона до Букурещ.....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искам да споделя, че дъщеря ми си изпусна автобус за секунди заради опашки и неуредици на летището, писа им и я компенсираха с ваучер за 5 или 10 евро.

Не пречи да се пробва човек 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 10 часа, niksennnnn каза:

Забавянето по линията от Барселона до Бургас идва и от това, че се ходи първо от Барселона до Букурещ.....

Не само, че се ходи, но смяната в Букурещ е 26 часа и 30 минути.  Подобни  билети винаги ще има във всяка една система, но те не са полезни. Нито приключенец, нито авантюрист ще се възползва от тях.

преди 11 часа, niksennnnn каза:

Някой от вас би ли го пробвал?

Едва ли някой магеланец ще се навие да пътува с автобус, който струва повече от самолетен билет.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, epetkov каза:

Не само, че се ходи, но смяната в Букурещ е 26 часа и 30 минути.  Подобни  билети винаги ще има във всяка една система, но те не са полезни. Нито приключенец, нито авантюрист ще се възползва от тях.

Едва ли някой магеланец ще се навие да пътува с автобус, който струва повече от самолетен билет.

Дори с Юнион Ивкони (при всичките им негативи) пътуването до Европа е по-кратко ,по-евтино и без прекачване! Само някой да не си помисли че им правя реклама. Напротив ,избягвам ги по всевъзможен начин.

Връзка към мнение
18 hours ago, niksennnnn said:

Според общите условия на Фликсбус  продаването на ваучери е забранено.

Някой досега, който си е купувал ваучери имал ли е някакви проблеми?

Редовно от ebay или споделени в групи във ФБ. Никакви проблеми. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 10 минути , niksennnnn каза:

А ползвали ли сте ваучерите за  безплатно пътуване или тези, които смъкват цялата сума на 0 ?

Не знам какви са тези ваучери за безплатно пътуване. Никога не съм виждал такива. Със сигурност има промоционални ваучери, които намаляват 3-5 евро или 10-30% от цената, както и ваучери, които се получават като рефънд при отказ от пътуване. Ползвал съм и двата вида, а когато ваучера е с по-голям номинал от цената на билетите, нетната сума става нула и нищо не плащаш, но това не са някакъв различен вид ваучери.

Връзка към мнение
На 19.02.2020 г. в 23:56, niksennnnn каза:

Не мога да разбера от къде ги имат тези хора, които ги продават......

Вероятно от Flixbus

Цитат

1.    100% - Border Guards - illegal migration

Border Guards performing official duties related to the prevention and counteraction of illegal migration, on transport routes of particular international importance

- valid for regular, rapid, fast and express travel

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , niksennnnn каза:

Възможно е, но тези ваучери са валидни за навсякъде не само в Полша....

Всички ваучери са валидни във всички версии. Въпросът беще кой ги генерира.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

За да не е така странна разликата между цените Варна-Букурещ и Варна-Отопени, Flixbus са ги изравнили на по 17 евро 😕 От Русе доколкото виждам все още 5 и 8 евро.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 15 часа, Dotc каза:

Аз също имах полет на 29.03 за Братислава. След промяната на часа днес промениха и деня (вече е на 30). В чуденка съм какво да правя? За 30 имах билети за Виена, ясно е че ги изтървам, връщането ми е на 1.04 за тогава е сменен само часа за сега

Абсолютно в същата ситуация съм. Имам закупени билети за фликсбус Братислава - Виена - Братислава на 30.03.2020 г. Добре, че поне настаняването ще можем да отменим. И ние се чудим какво ще правим.

Връзка към мнение
преди 28 минути , Адриан ХН каза:

Абсолютно в същата ситуация съм. Имам закупени билети за фликсбус Братислава - Виена - Братислава на 30.03.2020 г. Добре, че поне настаняването ще можем да отменим. И ние се чудим какво ще правим.

Фликсбъс даваха опция да се анулира пътуване,като изпращат ваучер с определен период на валидност.Само не помня до колко време от покупката важеше това условие.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 30 минути , Адриан ХН каза:

Абсолютно в същата ситуация съм. Имам закупени билети за фликсбус Братислава - Виена - Братислава на 30.03.2020 г. Добре, че поне настаняването ще можем да отменим. И ние се чудим какво ще правим.

Аз винаги си купувам билетите на Фликсбус през чешката версия на сайта им, тъй като няма неустойка при анулиране на билет, заплатен в чешки крони. Мисля, че и в злоти беше така, но трябва да се види на сайта им.

 

Вярно, не връщат парите, но поне има начин да се използват в цялост за друго пътуване с тях 🙂

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 45 минути , jorrro каза:

Аз винаги си купувам билетите на Фликсбус през чешката версия на сайта им, тъй като няма неустойка при анулиране на билет, заплатен в чешки крони. Мисля, че и в злоти беше така, но трябва да се види на сайта им.

 

Вярно, не връщат парите, но поне има начин да се използват в цялост за друго пътуване с тях 🙂

През БГ версията също съм анулирала билети без неустойка,но до няколко часа от покупката.

Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Някой може ли да ми помогне какво да направя с Фликсбус? Имам билети Будапеща Виена, но според резарвационната система в часа в който съм резервирал няма да ослужват линията. Влизам обаче в профила си и там резервацията ми стои все едно всичко е ок и единствената ми опция е аз да си анулирам резервацията, но още идея си нямам това би ли ми струвало пари. Кликам по сайта на Фликсбус, но за сега не намирам никаква опция за контакт с тях 😞 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.