Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Сега има отстъпка за билети във Франция по 1лв.

Аз взех Париж-Нант отиване и връщане за 2лв.за март месец.След прибиране от Карибите се оказа,че нямам евтин билет до София.(цени над 60е,а аз до европата над 50лв.не давам 🙂 )и точно се чудя какво да правя и оп..напаснаха се нещата.В комбинация и с едни евтини полети от Нант до Алжир за около 55E двупосочно,май ще се позабавя с прибирането още една седмица(тъкмо да хвана евтините полети до БГ)

  • Харесвам 5
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Получих емайл, че вече предлагат като услуга да се резервира място. За дестинации до 500км цените започват от 1 евро за "произволно" място. 2 евро за място на масичките и 3 евро за панорамните места- най-отпред в авбоуса. По-странно, е че цените в български лева за значително по-високи съответно 5, 7 и 15лв.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 39 минути , tch каза:

Получих емайл, че вече предлагат като услуга да се резервира място. За дестинации до 500км цените започват от 1 евро за "произволно" място. 2 евро за място на масичките и 3 евро за панорамните места- най-отпред в авбоуса. По-странно, е че цените в български лева за значително по-високи съответно 5, 7 и 15лв.

Поне от една година могат да се купуват места, но не за всички линии. А иначе цените през различните версии и валути са различни за едно и също място, както и за цената на самия билет.. През полската версия обикновено е евтино.

image.png.676bb3ae107fe3345be750dcaa715561.png

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
Just now, Suunto said:

Някой дали няма да изскочи с един ваучер, пък бил той и много скромен? Сърдечно благодаря на отзовалите се! 😄

Ако никой тук няма ваучер, виж в ebay. Пращат кода/кодовете веднага и обикновено струват 1-2$ за 12€ отстъпка (4*3€). Има и други. 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 20 минути , Suunto каза:

Някой дали няма да изскочи с един ваучер, пък бил той и много скромен? Сърдечно благодаря на отзовалите се! 😄

В ибей се предлагат много и всякакви има такива с отсъпка от 30% до 100% от крайната сума

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

20% Flixbus gutschein rabatt (max 30 min shipping) discount voucher bus code   - 1.97 euro

 

Ако купувам четири билета значи ли , че трябва да купя четири ваучера ?

 Като купувам 4 билета наведнъж как се вписват ваучерите тъй като има място само за  един код, или трябва да се купуват един по един и за всеки трябва да има код.

 

 

 

Връзка към коментар

Когато е % няма смисъл поотделно, дори напротив- купуваш само един ваучер 20%. Когато са *3€ например, тогава билет по билет.

Вкарваш само 1 ваучер за 20% обща отстъпка за всички билети и готово. Когато се купува билет по билет- вкарваш код на ваучер, плащаш, после следващия- пак вкарваш код, пак плащаш и т.н. Но това е само за тези, които са за сума, не за %. 

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 28 минути , aleksandrina каза:

Когато е % няма смисъл поотделно, дори напротив- купуваш само един ваучер 20%. Когато са *3€ например, тогава билет по билет.

Вкарваш само 1 ваучер за 20% обща отстъпка за всички билети и готово. Когато се купува билет по билет- вкарваш код на ваучер, плащаш, после следващия- пак вкарваш код, пак плащаш и т.н. Но това е само за тези, които са за сума, не за %. 

Много благодаря !

Връзка към коментар

Промокод PCAB8KMVANN  - 20% отстъпка за всяко пътуване с Flixbus, без ограничение за минималната сума за резервация. 

Можете да използвате промоционалния код до 28 февруари 2019 година.

Дати на пътуването: всички.

Дестинации: всички.

Резервации - на сайта на Flixbus.


image.png.87b0f1e0a77b8880b6b611a0050f79d4.png
 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 5 часа, Фичо каза:

Промокод PCAB8KMVANN  - 20% отстъпка за всяко пътуване с Flixbus, без ограничение за минималната сума за резервация. 

Можете да използвате промоционалния код до 28 февруари 2019 година.

Дати на пътуването: всички.

Дестинации: всички.

Резервации - на сайта на Flixbus.


image.png.87b0f1e0a77b8880b6b611a0050f79d4.png
 

Странно, пробвах го за билет за първи април и ми излиза невалиден код. Дори и през линка, който си дал за същия билет.

Редактирано от nino
Връзка към коментар
2 minutes ago, nino said:

Странно, пробвах го за билет за първи април и ми излиза невалиден код. Дори и през линка, който си дал за същия билет. 

Явно е използван вече.

Връзка към коментар
преди 5 часа, Фичо каза:

Промокод PCAB8KMVANN  - 20% отстъпка за всяко пътуване с Flixbus, без ограничение за минималната сума за резервация. 

Можете да използвате промоционалния код до 28 февруари 2019 година.

Дати на пътуването: всички.

Дестинации: всички.

Резервации - на сайта на Flixbus.


image.png.87b0f1e0a77b8880b6b611a0050f79d4.png
 

Така, купуваш онлайн билетите и какво от тук нататък? Винаги ми е било любопитно как се пътува с flixbus. Да,имат атрактивни цени, но как става пътуването, къде се валидират билетите, от къде се качва...... 

Връзка към коментар
преди 18 минути , muchachote каза:

Така, купуваш онлайн билетите и какво от тук нататък? Винаги ми е било любопитно как се пътува с flixbus. Да,имат атрактивни цени, но как става пътуването, къде се валидират билетите, от къде се качва...... 

Принтираш си потвърждението на резервацията или го пазиш на телефона си за по-лесно и го представяш, когато се качваш в автобуса. Качването е от автогарата/мястото посочени в резервацията.

Връзка към коментар
53 minutes ago, muchachote said:

Така, купуваш онлайн билетите и какво от тук нататък? Винаги ми е било любопитно как се пътува с flixbus. Да,имат атрактивни цени, но как става пътуването, къде се валидират билетите, от къде се качва...... 

В сайта има точно къде спират автобусите или откъде тръгва влака (има Flixtrain в Германия). Само трябва да се поразровиш из сайта им. 🙂

Връзка към коментар
преди 1 час, muchachote каза:

Пътувал ли е изобщо някой с тях? Реална компания ли е?

Пътувала съм няколко пъти с тях, всичко е точно, последно от Амстердам до Гент. Принтираш билета и го представяш на шофьора, а спирките са посочени за всеки град в сайта им. Един съвет, добре е да се отиде на спирката 10-15 минути преди посочения час на тръгване.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 3 часа, muchachote каза:

Пътувал ли е изобщо някой с тях? Реална компания ли е?

15 страници тема е достатъчен атестат за това доколко е реална компанията... 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 9 часа, muchachote каза:

Пътувал ли е изобщо някой с тях? Реална компания ли е?

Това е най-голямата европейска автобусна компания.

Така,мен една жена ми говореше за Wizz,а не знаеше нищо за Ryan.

Аз и казах,че Ryan имат 300 самолета,а розовите 100.

Не съм гледал точно.🙂

Редактирано от dimitrov6
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, dimitrov6 каза:

Това е най-голямата европейска автобусна компания.

Така,мен една жена ми говореше за Wizz,а не знаеше нищо за Ryan.

Аз и казах,че Ryan имат 300 самолета,а розовите 100.

Не съм гледал точно.🙂

Може да е най- голямата, но аз имах предвид дали някой е пътувал с нея тук В БЪЛГАРИЯ! Дали оперира В БЪЛГАРИЯ!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.