Прескочи до съдържание

Общи промоции и разпродажби


macf1an
Съобщението е добавено от macf1an

 

 

А ти, Магеланецо, погледна ли списъка с авиокомпании, преди да публикуваш офертата тук ?

 

 

 

 

Препоръчани мнения

Тогава трябва да тръгнат чартърните до София, за ски-сезона.. ама все ми бяга музата да ги разпиша тук.

 

На Blue Air ли тръгват чартърите до София? :biggrin:

Връзка към мнение

Не, на обичайните заподозрени, мъкнещи лоу-кост туристи по Банско и района - Thomson, Thomas Cook, BH Air и пр.

Връзка към мнение

Няма да пускам тема , защото идея нямам дали е изгодно макар да ми се вижда супер оферта.

При английските пирати в момента излезе Дъблин- Сидни -Тонга  за около 900 евро с възможност за дълъг  stopover в Сидни  :)

Ако някой го вълнува да търси там подробности.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

От няколко месеца ме дразнят с тая оферта, явно пак са пуснали промоцията. Миналият път беше до всички Тихоокеански дестинации на Върджин Австралия.

 

Edit: Да, пак е същата. До Раротонга (островите Кук), до Апиа (Самоа) и до Тонга - подобни цени, Дати от Септември в матрицата.

 

800 Евро през Октомври - Февруари. Излизат с елементарно търсене в google flights

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Сходни цени и до Фиджи, същите периоди, излизат в Орбитз. Нова Зеландия също.

Абе целият Южен Пасифик, направо :) А аз там трябва да ходя, след месец ...

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Сходни цени и до Фиджи, същите периоди, излизат в Орбитз. Нова Зеландия също.

Абе целият Южен Пасифик, направо :) А аз там трябва да ходя, след месец ...

"трябва" :) звучи като задължение

Цената е доста добра.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Трябва, да. Графикът ми го повелява - Тих, Атлантически, Индийски, и отново :)

По план трябваше да е Таити, ама чакам едно нещо да се случи, та не ми се хвърля на подобията му, ти ще ме разбереш...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Трябва, да. Графикът ми го повелява - Тих, Атлантически, Индийски, и отново :)

По план трябваше да е Таити, ама чакам едно нещо да се случи, та не ми се хвърля на подобията му, ти ще ме разбереш...

 

 

Каква е най-ниската цена на самолетен билет, която реалистично може да се намери до Таити и с коя а/к?  Не, че опциите са толкова много де... Oshko бяха ходили с промоция за сърфисти на Air Tahiti Nui, ама нещо подобно едва ли излиза често...

Връзка към мнение

Преди няколко месеца имаше промоция за около 500 USD от Оуклънд. Дотам по-лесно можеш да се ориентираш колко са билетите, като топ-офертите, които съм сглабял от София, са около 1200-1300 USD.

Говорим за много прекачвания и поне 48ч път, обаче!

Най-краткото е София-Париж-Лос Анджелис-Таити, на французите, като цената гравитира около 3000 USD.

Дори полетът София-Париж ти го подаряват .. с него и без него няма разлика :)

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Преди няколко месеца имаше промоция за около 500 USD от Оуклънд. Дотам по-лесно можеш да се ориентираш колко са билетите, като топ-офертите, които съм сглабял от София, са около 1200-1300 USD.

Говорим за много прекачвания и поне 48ч път, обаче!

Най-краткото е София-Париж-Лос Анджелис-Таити, на французите, като цената гравитира около 3000 USD.

Дори полетът София-Париж ти го подаряват .. с него и без него няма разлика :)

 

 

Да, за около 2000 USD през Оуклънд като, че ли придобива някакъв смисъл за мен (със stop over в Австралия)... Промоцията от 500 USD на Air New Zealand ли беше?

Връзка към мнение

Да, само те хвърчат дотам Запад-Изток, с кодшери на Еър Таити Нуи. Говорим за 6 часов полет без храна и чекиран багаж в цената, обаче :)

В момента вижам цени около 670 долара за Есен/Зима.

 

С малко повече ровене излизат цени около 2600 долара с Французите..

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение

Код за намаление с ALITALIA - 20% за полети от България! Срок на закупуване - до 23.59 на 04.08.2014, полетите трябва да са в периоа 08.09.2014 - 04.12.2014. Важи за полети до Европа (без Франция, Сардиния и Нидерландия) и Северна Африка. 

 

Кодът е: DEALBG

 

post-47-0-39837600-1406976140_thumb.jpg

Редактирано от tonik
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

в момента леко, но ноември е далеч.. а и не сме идиоти с мъжа ми - ще следим международния поток (нашенския никакъв го няма, така че чуждия ще бъде), като наближи времето ще питам лично и няколко CS-ра, които са ми в мрежата, и ако стане грозно, разбира се, няма да летим. 160 лв. са твърде малка сума за (теоретично) твърде добра сделка, за да не се възползваме.. 
разбира се, ще бъдем без децата и разбира се, ще направим много мъдри застраховки :)

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

85 до Аделаида. Двупосочен до Сидни, от Куала Лумпур - 270 долара.

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение

British Airways имат някаква разпродажба от днес, цени като 120 евро до Лондон и 505 евро до Ню Йорк (отиване и връщане)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.