Прескочи до съдържание

Общи промоции и разпродажби


macf1an
Съобщението е добавено от macf1an

 

 

А ти, Магеланецо, погледна ли списъка с авиокомпании, преди да публикуваш офертата тук ?

 

 

 

 

Препоръчани мнения

Ако на някой му се е приходило на Слънчев бряг през септември, от Манчестър...:

http://www.holidaypirates.com/holidaypackages/september-14-nights-sunny-beach-bulgaria-incl-flights-excellent-3-hotel-transfers-for-only-gbp-244

 

После що били били кебапчетата пластмасови... :lol:

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Ако на някой му се е приходило на Слънчев бряг през септември, от Манчестър...:

http://www.holidaypirates.com/holidaypackages/september-14-nights-sunny-beach-bulgaria-incl-flights-excellent-3-hotel-transfers-for-only-gbp-244

 

После що били били кебапчетата пластмасови... :lol:

То на англичаните им е по-евтино да дойдат на почивка от колкото да си стоят в къщи  :lol:

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

 

ех, сигурно за трети път някой пуска линк към това нещо. Vueling си летят за втора година, да не говорим че полетите бяха обявени доста отдавна. Просто сега явно са пуснали един прес релийз към сайтовете и всички го обявяват като нова линия. 

Връзка към коментар

аа, сори тогава - аз сега го видях, и викам да спестя на някой някое-друго евро :( А каква е тая патаклама дето вдигат ЕърФранс - "Ако Черно море и Бяло море са ти омръзнали – опитай Атлантическия Океан и Тихия Океан. Очаквай уникални промоции от 22-ри май! Лети с Air France." ?

Връзка към коментар

аа, сори тогава - аз сега го видях, и викам да спестя на някой някое-друго евро :( А каква е тая патаклама дето вдигат ЕърФранс - "Ако Черно море и Бяло море са ти омръзнали – опитай Атлантическия Океан и Тихия Океан. Очаквай уникални промоции от 22-ри май! Лети с Air France." ?

 

Обикновено е бял шум тая патаклама, на сайта им нищо не виждам, къде ги тия уникални промоции? :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Aз получих мейл, явно е стандартната промоция, както на KLM- 

 

Discover our 3 hot deals from the 22nd until the 24th of May! 

You need to make up your mind quickly because our deals will be BOOKABLE already
but only for 3 days - from 22 MAY to 24 MAY on www.airfrance.bg, at Air France Call Center or at your travel agent! 

 

 

Only 3 days!
Miamifrom 549 €
San Franciscofrom 640 €
Mexicofrom 649 €
Редактирано от Георги
пооправяне на форматирането
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

Aз получих мейл, явно е стандартната промоция, както на KLM- 

 

Discover our 3 hot deals from the 22nd until the 24th of May! 

 

You need to make up your mind quickly because our deals will be BOOKABLE already

but only for 3 days - from 22 MAY to 24 MAY on www.airfrance.bg, at Air France Call Center or at your travel agent! 

 

 

Only 3 days!
Miamifrom 549 €
San Franciscofrom 640 €
Mexicofrom 649 €

Добре, ама няма ли как да избегна връщането от Мексико да не е с прикачване в САЩ? 

Връзка към коментар

Ако има директен на АФ от Париж до Мексико, трябва да има и на връщане. Ако не се връзва с полета до София, ще трябва да се въведат сегментите поотделно и може да има промяна в цената (и нощувка в Париж)

Връзка към коментар

Ако има директен на АФ от Париж до Мексико, трябва да има и на връщане. Ако не се връзва с полета до София, ще трябва да се въведат сегментите поотделно и може да има промяна в цената (и нощувка в Париж)

Нощувката в Париж не е проблем, благодаря ще пробвам.

Връзка към коментар

Добре, ама няма ли как да избегна връщането от Мексико да не е с прикачване в САЩ? 

Като гледам няма проблем да избегнеш САЩ, поне за дните, които аз разцъкаш си е на същата цена- SOF-AMS-MEX-AMS-SOF и е без нощувка.

Редактирано от Oshko
Връзка към коментар

Като гледам няма проблем да избегнеш САЩ, поне за дните, които аз разцъкаш си е на същата цена- SOF-AMS-MEX-AMS-SOF и е без нощувка.

За кои дни, защото аз гледах за януари и не беше така, връщането беше с делта, през САЩ?

Връзка към коментар

Аз опитах за Септември.

За Януари изглежда си прав, винаги дава през Атланта и това вероятно е свързано, точно с полета до София, явно не иска да ти дава варианти с нощувка. Опитай през други сайтове, те може да са по-гъвкави в комбинациите.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Принципно нямам против да се споделят предложения от поляци, пирати и т.н., особено ако са добри за нашите условия. Практиката показва обаче, че като се добавят комбинираните полети рядко се получава добра оферта за българи в крайна сметка. 

 

За това, ако може да помоля за в бъдеще да опишете офертата поне с няколко думи, за къде се лети, кои дати, какви са специфичностите, колко евентуално е крайната цена като се добавят ориентировъчни позициониращи полети и т.н. Ако не ви се занимава, то няма и смисъл просто да пускаме линк нанякъде си. 

 

Още - тази тема е за общи разпродажби, както пише в заглавието. 10% тук, 15% там. Когато предложението е много специфично, както е в тези случаи си се пуска отделна тема. 

 

Индиректно тези сайтове вредят на форума също, не ме карайте да навлизам в подробности защо, за това нека ако пускаме неща от тях да са описани добре и наистина да са ни от полза. Няма проблем да се споменава първоизточника с линк.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Olympic пускат промоция за вътшрени полети в Гърция, на някой може да му свърши работа. Промоцията е за полети през есен-зима и важи за покупка на билети до 15.06

 

https://www.olympicair.com/en/Travel/Offers/DomofferMay26_2014

 

Благодарности на Bliss, която нещо не е успяла да се оправи да я пусне :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Olympic пускат промоция за вътшрени полети в Гърция, на някой може да му свърши работа. Промоцията е за полети през есен-зима и важи за покупка на билети до 15.06

 

https://www.olympicair.com/en/Travel/Offers/DomofferMay26_2014

 

Благодарности на Bliss, която нещо не е успяла да се оправи да я пусне :)

 

По тази оферта от една седмица не мога да намеря нищо под 42 евро еднопосочно.  Вие намирате ли за 24е? 

Връзка към коментар

Солун-Крит за 18-23.09. е по 24 парчето. Аз за там се заглеждам нещо. Бил много "либърти" острова, не че знам какво да разбирам под либърти...може би гол и надрусан и таковаш каквото хванеш...мъжко, женско, няма значение  :lol:  :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Солун-Крит за 18-23.09. е по 24 парчето. Аз за там се заглеждам нещо. Бил много "либърти" острова, не че знам какво да разбирам под либърти...може би гол и надрусан и таковаш каквото хванеш...мъжко, женско, няма значение  :lol:  :)

Времето със сигурност ще е хубаво-Крит е по-близо до Африка,отколкото до Европа.Трябва да се има в предвид,че денят вече е къс и се мръква рано.

Що се отнася до острова,бил съм само в Ираклион-пълно дърво,обикновен промишлен град.Иначе за вътрешността съм чувал,че е по-добре.

Не виждам точно каква е далаверата с тези билети от Солун.Според мен по-добре по-скъпи,но за дати,които ти хавесват и то от София :O .

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.