Прескочи до съдържание

Разпродажба на Qatar Airways - Банкок < 400 евро, Мумбай - 360 евро и др.


Препоръчани мнения

София-Банкок -Истанбул -14.01- 11.02 - само 1575лв за двама.

две седмици Бирма + две седмици остров Ланда

Ей, още не сме разопаковали багажа...

 

Машина си :)

Връзка към коментар

София-Банкок -Истанбул -14.01- 11.02 - само 1575лв за двама.

две седмици Бирма + две седмици остров Ланда

Ей, още не сме разопаковали багажа...

Струва ми се, нещо беше споменал че трябвало И да се работи.

Е да, ама трябва и да се лети и пътешества, иначе работата не спорИ ;)

Евала човек, все така да успяваш да ги съчетаваш двете неща!

 

...и дай Боже всекиму, както се казва :)

Връзка към коментар

Иран беше инцидентно пътуване. Иначе всяка  година по това време си взимаме 4-5 седмици отпуск и тая промоция ни дойде супер. А както казах някъде - пътя е поне 1/3 от общия бюджет.

Ние сме решили за това да си харчим парите. Иначе за пътуване всеки го може, стига да направи първата крачка. А причини за да НЕ го направиш винаги ще има, особено в нашата действителност. 

Редактирано от stefanrusev
Връзка към коментар

Думата беше , че човек на щатна работа трудно може да си позволи да се възползва от добрите промоционални оферти чисто поради трудното планиране и ограничения отпуск.

 

Сигурен съм , че огромната част от активните пътуващи са хора със собствен бизнес и свободни професии,

 

По темата - след като за трета поредна година Катар излизат с подобна промоция може да направим обосновано преположение , че и догодина по това време няма кой да ги бие по цени от София към Азия.

Тази година наистина се забавиха , но това не променя нещата ... просто нямат конкуренция.

Аз лично съм доволен , че избързах с Air France , защото иначе вероятно щях да повторя познати дестинации , а и честно казано манджата на катарците леко ми поомръзна -:)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ами те разпродажбите им са чести, мисля че всяка четвърт...но в малко случаи се получава добре да се комбинират софийските полети. Искрено се надявам да е регулярна инициатива, но не бих разчитал :)

Връзка към коментар

Първата им година май никой не се беше и опитвал да рови за OJ , но пък още тогава през септември имаха нормално София-Банкок-София за 470 евро и София-Делхи-София за 440 евро. Като сметнем логистиката е почти равносилно на сегашното комбиниране през Истанбул.

Миналата година имаха две големи възможности за OJ , като септемврийската беше с доста повече опции като период на пътуването.

Та това си е третапоредна година .

Връзка към коментар

Миналата година есенната им беше много сполучлива. Имаше супер изгодни предложения по някой дестинации. Тогава вече имах билети за Нова година за Лондон, щото нищо друго не се появяваше и ги бях взел вече...и се разминах с Азия.Тази година пък работите се наместиха без да искам, и без да очаквам.

Ще видим, догодина може и аз най-накрая да ги пробвам тези катарци. Ако не изскочи пак някой заек от някъде изневиделица. За карнавал някъде из Ю Америка примерно   :)

Редактирано от wilks
Връзка към коментар

Хм. За средата на януари-средата на февруари всичко до БКК или КЛ излизаше по около 550-600е  така че офертата не беше за изпускане.  400евра за ЮИ Азия са си доста пари. А от там ( ще перефразирам една реклама) "AirAsia ти дава крилаааа"

И ние се двоумяхме дали да не сменим континента, но понякога провидението само ти подсказва както в случая. както и да е...

още веднъж - поклон на СЪЗДАТЕЛИТЕ на този сайт. Не само за своевременното инфо, а и за идеята с комбинирането.

Редактирано от stefanrusev
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ами като се замислим за региона в който Air Asia оперират той е съпоставим с обхвата на Ryan или EasyJet .

Цените също са съпоставими и товаобяснява големия успех на авиокомпанията.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Банкок - Янгун - 40$, Мандалай- Банкок - 55$, знам и някой опции от Бирма до ЧангМай  по суша ( за да има какво да пиша ;) )и оттам надолу ...Леле,чак се ентусиазирах... 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Всеми азиатец попаднал в Европа сигурно се чуства като нас попаднали в ЮИ Азия откъм възможности за евтино придвижване - :)

За разлика от американците. Говорил съм с много, най-вече като съм бил в Амстердам (за тях европейския трип започва, а не рядко и завършва именно с Амстердам), и като им кажа, че могат за двайсетина евро да отскочат от Париж до Рим, или Барселона примерно, или от Лондон до Полша, много смешно почват да се кокорят. При тях 99 долара е "кота нула", така да се каже. Изключвам маниаците, които денонощно са на пост в пирата, и Kрейгслист за last minutes офертите, които намират ниските цени.

Връзка към коментар

Аз съм се засичал с много които пътуват по за няколко месеца и си ползват активно easyJet , Ryan и най-вече влакове.

В повечето случай бюджета им е доста над този на родния пътешественик , та това обяснява нещата.

Другата крайност са тези в ЮИ Азия които ме хваща яд как се пазарят с местните за жълти стотинки и често нямат почти никакви средства. Имам си профил за една част от тях дето напуснали самодоволната цивилизация да преоткрият себе си и да се слеят с природата - одърпани , мърляви, напушени ... в Индия и Тайланд беше пълно с такива типажи. Истината за мен е , че просто отказват да приемат че в живота трябва и да се работи и да имаш някакви отговорности ама отиваме в съвсем друга тема.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Лежа си тук на Малдивите и само ме шашкате с тези промоции :) Ако още е валидна промоцията търси се Хо Ши Мин през февруари или април с престой 5 до 8 дни . Нета тук е слаб и не мога да търся .

Връзка към коментар

Лежа си тук на Малдивите и само ме шашкате с тези промоции :)

Шашкай се, шашкай се, няма само да лежиш!

 

Има Ханой. За Хошимин Шефът вероятно ще се включи.

Редактирано от но нейм
Връзка към коментар

Лежа си тук на Малдивите и само ме шашкате с тези промоции :) Ако още е валидна промоцията търси се Хо Ши Мин през февруари или април с престой 5 до 8 дни . Нета тук е слаб и не мога да търся .

След Малдивите ХоШиМин ще ти дойде малко...дискомфортно. За мен Виетнам е сииилно надценена дестинация - нашия Балкантурист в зората на демокрацията.

Редактирано от stefanrusev
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А коя дестинация на Qatar Airways бихте препоръчали на човек, когото не го влече много изтокът? Та да отиде, да види и да се запали по него?

Северен Тай - ЧангМай, Тачилек - границата с Мианмар, Чанг Рай

Лаос - Луанг Прабанг, и малко по-насевер където ганджата се продава като нашите цигари без бандерол.

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Лежа си тук на Малдивите и само ме шашкате с тези промоции :) Ако още е валидна промоцията търси се Хо Ши Мин през февруари или април с престой 5 до 8 дни . Нета тук е слаб и не мога да търся .

 

Изтече, следващия път :)

 

След Малдивите ХоШиМин ще ти дойде малко...дискомфортно. За мен Виетнам е сииилно надценена дестинация - нашия Балкантурист в зората на демокрацията.

 

Аз пък съм на тотално обратното мнение, от Тайланд, Виетнам, Сингапур и Камбоджа, първо искам да се върна обратно във Виетнам.

 

А коя дестинация на Qatar Airways бихте препоръчали на човек, когото не го влече много изтокът? Та да отиде, да види и да се запали по него?

 

Сингапур? :) Ако търси запада в Азия...

 

Иначе може би Банкок, където има и по-традиционна част и по-западно изглеждаща. Изхождам от принципа да е леко плавен прехода за да не е тотален шока. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

След Малдивите ХоШиМин ще ти дойде малко...дискомфортно. За мен Виетнам е сииилно надценена дестинация - нашия Балкантурист в зората на демокрацията.

Абсолютно не съм съгласна! И на мен Виет-нам ми е много на сърце. Вярно- няма го комерса на Тайланд, няма ги тълпите туристи, ама за мен това всичко е само плюс... а, и когато включим истинските усмивки на местните, а не $$$ в очите на другите нации, картинката съвсем се изяснява.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

А нашата крайна цел всъщност е Нова Зеландия. От известно време ми се ходеше, но не очаквах чак такава навременна промоция. Ние също даваме всичките си пари за пътувания, но не съм съгласна, че на регулярна работа човек не можел да планира. От сега за след 5 месеца има достатъчно време. Виж ласт минит офертите наистина не стават.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.