Прескочи до съдържание

Разпродажба на Qatar Airways - Банкок < 400 евро, Мумбай - 360 евро и др.


Препоръчани мнения

А нашата крайна цел всъщност е Нова Зеландия. От известно време ми се ходеше, но не очаквах чак такава навременна промоция. Ние също даваме всичките си пари за пътувания, но не съм съгласна, че на регулярна работа човек не можел да планира. От сега за след 5 месеца има достатъчно време. Виж ласт минит офертите наистина не стават.

 

А аз вече предвкусвах някоя твоя снимка на Улуру по залез...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз съм се засичал с много които пътуват по за няколко месеца и си ползват активно easyJet , Ryan и най-вече влакове.

В повечето случай бюджета им е доста над този на родния пътешественик , та това обяснява нещата.

Другата крайност са тези в ЮИ Азия които ме хваща яд как се пазарят с местните за жълти стотинки и често нямат почти никакви средства. Имам си профил за една част от тях дето напуснали самодоволната цивилизация да преоткрият себе си и да се слеят с природата - одърпани , мърляви, напушени ... в Индия и Тайланд беше пълно с такива типажи. Истината за мен е , че просто отказват да приемат че в живота трябва и да се работи и да имаш някакви отговорности ама отиваме в съвсем друга тема.

 

Изобилието на такива типажи е една от основните причини да избягваме определени места в Азия. Но пък в Индия зависи къде си - за 3 месеца в Хайдерабад видях само един бял. В Гоа и местата с храмове картинката вероятно е много по-различна.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не съдете, за да не бъдете съдени.

 

Не винаги това, което не разбираме и ни се струва различно е лошо. Често се оказва, че има смисъл, просто минава време докато го открием и проумеем.

 

Без лоши чувства от един (все още) четящ и чат пат пишещ тук парцалив и напушен български магеланец :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Това си е мое мнение , ако някой се чуства обиден ... както и да е нямам добри впечатления от срещите ми с този тип хора.

Предполагам има изключения , но съм човек за който хигиената  има  първостепенно значение в живота и веднага игнорирам всеки чужд на това нещо независимо от интелектуалния му багаж    ;)

 

Не отсядам в 5* хотели , нося и на мизерия , но няма ли водичка дори и студена да се изкъпя поне веднъж дневно и да тегля една контра пиши ме мъртъв...

 

Ето за това говоря - по улиците на Пушкар - същата "мацка" -германка се  напушваше малко по-късно в компанията на себеподобните  (сред които и българи - бел. на ред.) и детето си на видима възраст 5-6 годинки . Такива стотици и хиляди ...

 

 

Аз съм турист по-скоро като тия с кравата   :lol:

post-140-0-49842100-1382726451_thumb.jpg

post-140-0-67479700-1382726461_thumb.jpg

Редактирано от stenk
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не съдете, за да не бъдете съдени.

 

Не винаги това, което не разбираме и ни се струва различно е лошо. Често се оказва, че има смисъл, просто минава време докато го открием и проумеем.

 

Без лоши чувства от един (все още) четящ и чат пат пишещ тук парцалив и напушен български магеланец :)

 

Начи аз лично никого не съдя :) Както се казва "жуота" си е твой, прави каквото искаш. Казвам само, че като отивам на пътешествие в Азия, предпочитам да не гледам разглезени напушени западняци, които претендират, че са открили вселенската мъдрост.

 

Изсвинете ме за офтопика :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Банкок - Янгун - 40$, Мандалай- Банкок - 55$, знам и някой опции от Бирма до ЧангМай  по суша ( за да има какво да пиша ;) )и оттам надолу ...Леле,чак се ентусиазирах... 

Това с AirAsia предполагам. Подскажи и за този сухоземния маршрут. Визата за Бирма от Банкок ли я вадиш?

Връзка към коментар

Това с AirAsia предполагам. Подскажи и за този сухоземния маршрут. Визата за Бирма от Банкок ли я вадиш?

с AirAsia - сега тях дебнем.

Маршрута го проучвам все още защото информацията е от сорта " един приятел на мой приятел", обаче раста-испанеца от Luang Namtha не се знае на кой край на света е. Нищо чудно да се  окаже че е било под влияние на ганджата местно производство.

За визите мислим от Банкок - тъкмо ще доогледаме  из района.

 

Искам да уточня - Въпреки че се намирахме в Златния триъгълник, аз не дегустирах! Не само заради умолителния поглед на Жени а и на другия ден трябваше да пресичаме границата с Тай. През Меконг. С кану. Е после се оказа че дори и да бях натъпкал цялата раница, на никой и на двете граници нямаше да му направи впечатление

Редактирано от stefanrusev
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.