Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

On 6/27/2024 at 4:42 PM, vorbis said:

 

Това с ваучерите е пързалка, по която авиокомпаниите се опитват да изпързалят пътниците. Днес в една друга тема пък се говореше за предоставени ваучери по 5 евро. Смехотворни суми спрямо цените по летищата. В дъвкания регламент се споменава възстановяване на разходи в разумен размер. Определено тези 4-5 евро са недостатъчни за храна, напитка, десерт или там каквото ще се консумира. АК искат да минимизират разходите си и затова, уж, на добра воля ви дават тези ваучери, които не стигат за нищо. Затова пазарувате, съхранявате всички касови бележки и като се приберете, пуснете на сайта жалба с прикачените файлове.

Това някой играл ли го е с Хепи енд?

 

Връзка към коментар
преди 9 минути , Antigona каза:

Това някой играл ли го е с Хепи енд?

 

Никога не съм чакал някоя авиокомпания в Европа, където еврорегламентът важи, да ми даде ваучер, за да отида и да се нахраня. Минат ли часовете по регламент, отивам и си пазаря. След това клейм за разходите. Нееднократно така съм правил. Дори и да изпратят нещо, наречено "ваучер" на електронната поща, никой не е длъжен да си я следи непрекъснато. Или пък някой друг може да ми е купил самолетния билет и аз да съм само с хартиената бордна карта.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.