Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Питам веднага. В какви срокове Раян си вземат парите, с които съм купила билетите? Защото проверих кредитната си карта и не виждам блокаж или движение по сметката....

Обикновено след няколко дни. Дори миналото лято веднъж си взеха парите чак след две седмици, ако не и повече!

Връзка към коментар

Обикновено след няколко дни. Дори миналото лято веднъж си взеха парите чак след две седмици, ако не и повечеПарите са

Парите са ги взели, ти не виждаш двинжения, защото твоята банка не е осчетоводила трансакцията все още, провеи пак след няколко дена, тогава ще е отразено, Раян няма да ти потвърдят билет преди да са взели пари, не се лъжи :)

Връзка към коментар

Парите са ги взели, ти не виждаш двинжения, защото твоята банка не е осчетоводила трансакцията все още, провеи пак след няколко дена, тогава ще е отразено, Раян няма да ти потвърдят билет преди да са взели пари, не се лъжи :)

Тъкмо това си мислех и аз още от вчера, Боби. Естествено, че няма как да си получа т.нар. билети, пък и  да пише "платено" на тях. Просто се зачудих какво става,  защото досега транзакциите ми ги осчетоводяваха в рамките на по-кратко време, но може и да се заблуждавам, тази точнто карта съм ползвала изключително рядко, защото я имам отскоро...

Редактирано от Geri K.
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Aко имате смс известяване, получавате веднага , че са ви дръпнати от картата, а отразяването в онлайн банкирането може и след 2 седмици да стане ;)

Ох,  нямам известяване. Трябва да се абонирам, но не съм го направила досега, защото просто почти не я ползвах тази карта. Ще скокна утре до клона на банката, където ми я издадоха, да поразпитам. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ох,  нямам известяване. Трябва да се абонирам, но не съм го направила досега, защото просто почти не я ползвах тази карта. Ще скокна утре до клона на банката, където ми я издадоха, да поразпитам. 

Честно казано не разбирам защо се притесняваш толкова... Нали си си купила билетите? Чекирай си ги като му дойде времето, пътувай си спокойно, кефи се. Само не забравяй да поддържаш налични пари в сметката си, а банката има грижата да движи нещата.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Честно казано не разбирам защо се притесняваш толкова... Нали си си купила билетите? Чекирай си ги като му дойде времето, пътувай си спокойно, кефи се. Само не забравяй да поддържаш налични пари в сметката си, а банката има грижата да движи нещата.

Права си абсолютно! Обаче щото съм финансово говедце и се шашкам много от банки и производните им институции  :unsure:  Но тук не му е мястото за шашкане, оставаме на самолетната тема ;)

Връзка към коментар

Вместо да ходиш до банката по-добре смени клубната принадлежност и ще бъдеш само финансово, което пак е по-добре от другото... :lol:

Грубичко е това, но ще цитирам Георги от дискусия, която четох тук преди ден-два "Айде да не подхващаме тая тема!" Хубава вечер ти пожелавам! 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Приеми го като неуместна шега или проява на лошо чувство за хумор. Идеята е да свалиш ненужното напрежение. Чак пък грубичко...

Сваляй напрежението, както намериш за добре. Не на мой гръб обаче, пък и не виждам причина. Извън интереса и знанията на хората тук към към пътуването, личният им живот и пристрастията им към каквото и да било извън това, не ми е работа. Предполагам - и на теб.

Връзка към коментар

Нямам информация защо е отменен. Утре те нямат полет а най-подходящия който намирам е със сърбите за 130 евро :(

 

Стачка е:

http://www.thestar.com.my/news/world/2017/03/10/berlin-airport-workers-to-strike-on-friday-over-pay/

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ами сега търся нещо подходящо, но както изглежда няма да е изгодно :)

 

Гледам, че Ryan Имат полет утре до Cologne в 10:20 и оттам ICE за 4 часа е в Берлин, но билета за ICE ще е не по-малко от 120 euro.

Връзка към коментар

Имам закупен билет за полет на Раян от Bravo es и иакам да добавя и един детски билет какво трябва да направя,преди време се обсъжда ше но не мога да открия темата,Благодаря предварително

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.