Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Аз забелязах. Според мен за лятото с нискотарифни все още е рано. Ако не ти е проблем и Варна, хвърляй по едно око и натам. Jetstar имат полети до Брюксел. Купувала съм за сина ми август месец от/до Лондон две седмици преди полет - не е била 3-на цената.

За райън се ориентирам по цените в близкия месец. Гледам мин и макс, съответно съобразено с празници и почивни дни. Ако за следващ месец, в който ми трябва билет цената е средна - купувам. Но съм вързана с точни дати.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, EliDion каза:

lesy, сигурна ли си, че е Jetstar. Не ми дава изобщо полети в Европа.

Объркала се е с Jetairfly,  билети се купуват през търскачка или от tuifly.

Летят от Варна до Брюксел и имат понякога доста добри цени

Връзка към коментар

Те от Пловдив обичат да послъгват, но все пак:

 

Цитат

"Райън ер" предвижда да увеличи полетите до Пловдив, като се очаква те да достигнат до 30 броя седмично от различни европейски градове. Иван Тотев отбеляза, че подкрепят навлизането на нови авиокомпании със специално създаден фонд към общината, с който покриват част от летищните такси.

 

Развитието на туризма в Пловдив е важно за позиционирането на България като целогодишна дестинация, заяви министър Балтова. Според нея увеличаването на културните мероприятия в града е изключително ценно с оглед позиционирането му като европейска столица на културата през 2019 г. Чуждестранните туристи искат да разгледат Пловдив, стария град, Античния театър, но очакват да посетят още културно събитие, да отидат на опера, представление, концерт, посочи министър Балтова.

Копирано от standartnews.com

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Моля за мнение относно закъсненията на Ryan air :)

За първи път ще летя с тях.

Трябва да си купя билет за автобуса от летището до Лондон. По разписание самолетът каца 13:20 на Станстед.

Опциите са ми 14:35, 15:05, 15:35...

Почти съм купила за 14:35, но взеха да ме "мъчат" съмнения :lol:

Връзка към коментар
преди 3 минути , Надя каза:

Моля за мнение относно закъсненията на Ryan air :)

За първи път ще летя с тях.

Трябва да си купя билет за автобуса от летището до Лондон. По разписание самолетът каца 13:20 на Станстед.

Опциите са ми 14:35, 15:05, 15:35...

Почти съм купила за 14:35, но взеха да ме "мъчат" съмнения :lol:

 

Обикновено полетите им подраняват с 10-15 мин., но няма как да се придвиди какво ще стане точно с твоя полет.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Благодаря :)

Не очаквам някой да предвижда, но все пак има хора, които редовно летят с тях и имат наблюдения за общата картинка. Ясно, че всеки полет е индивидуален, независимо от компанията.

Сетих се да проверя конкретния полет във flightradar24 - както ти казваш, в повечето случаи подраняват, има само едно 15-минутно закъснение последната седмица.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 7 минути , Надя каза:

Благодаря :)

Не очаквам някой да предвижда, но все пак има хора, които редовно летят с тях и имат наблюдения за общата картинка. Ясно, че всеки полет е индивидуален, независимо от компанията.

Сетих се да проверя конкретния полет във flightradar24 - както ти казваш, в повечето случаи подраняват, има само едно 15-минутно закъснение последната седмица.

 

Прочети условията на автобусния билет, но аз съм имал случай да ми закъснее полет и без проблем да ме качат на следващия автобус.

Връзка към коментар
преди 34 минути , Надя каза:

Моля за мнение относно закъсненията на Ryan air :)

За първи път ще летя с тях.

Трябва да си купя билет за автобуса от летището до Лондон. По разписание самолетът каца 13:20 на Станстед.

Опциите са ми 14:35, 15:05, 15:35...

Почти съм купила за 14:35, но взеха да ме "мъчат" съмнения :lol:

 

Аз в края на месеця ще ползвам същия полет и си взех билет за 14:15  ( с Ariport Bus Express през сайта на EasyBus) пък и бяха най-евтини - 1.95£
А ето тук може да видиш последно време в колко часа е кацал този полет:
FR9962-1.thumb.jpg.f9545a24fad0c5747d11150316093b1e.jpg

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, Надя каза:

Олекнах 14:50 паунда за двупосочен с National Express.

 

От кой сайт го взе? 
Защото  открих, че сайта на Easybus нещо е омазан и се получава така, че понеже предлагат билети за няколко оператора - CityLink, National Expres, Airport Bus Expres , при търсене някои от курсовете изчезват. Аз така отначало го бях намерил този курс в 14:15 за  1.95£, но после шарих напред-назад по часовете и ми изчезна:O и останаха само курсове на други оператори за по 10-15£... 
Играх си половин час докато пак успея да го открия. 

 

Цитат

А кой е сайта, от който е скрийншот-а?


Сайтът е flightaware.com - след като си направиш регистрация (безплатна) , можеш да търсиш полети доста назад (години) във времето, което много ми харесва, още повече, че Flightradar24 се изтарикатиха и дават безплатно само седмица назад 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Само да вметна, че понякога се случва да кацнат три самолета един след друг и тогава опашките на паспортен контрол стават страшни - въпреки че работят шест гишета едновременно, може и да си покибичи човек половин час. 

Връзка към коментар
преди 6 минути , iaia_mama каза:

Само да вметна, че понякога се случва да кацнат три самолета един след друг и тогава опашките на паспортен контрол стават страшни - въпреки че работят шест гишета едновременно, може и да си покибичи човек половин час. 

На Станстед досега не съм кацал, но на други лондонски летища има от тези автоматичните системи за разпознаване на документи с биометрични данни, което може да спести опашките, аз затова си нося и паспорта. 

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, Фичо каза:

можеш да търсиш полети доста назад (години) във времето

Извинявам се, че не съм по темата, но може ли да се види и регистрацията на самолета от даден полет, защото разчитах Flightdiary да го попълни автоматично, но не стана, а изпуснах едноседмичния срок във flightradar,  за да я видя...?

Връзка към коментар
Преди 1 час, chandni каза:

Извинявам се, че не съм по темата, но може ли да се види и регистрацията на самолета от даден полет, защото разчитах Flightdiary да го попълни автоматично, но не стана, а изпуснах едноседмичния срок във flightradar,  за да я видя...?

За регистрациите на самолета аз лично търся тук и тук

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.