Прескочи до съдържание

Клуб на велосипедиста


Георги

Препоръчани мнения

Задава се и Дунав Ултра, за Десети път:

 

https://dunavultra.com/dunav-ultra-10-years-after-2023-bg/

 

https://www.facebook.com/dunavultra

 

 

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
На 29.08.2023 г. в 14:24, Anna Kalinovska каза:

Задава се и Дунав Ултра, за Десети път:

 

https://dunavultra.com/dunav-ultra-10-years-after-2023-bg/

 

https://www.facebook.com/dunavultra

 

 

С Боби го правихме 2020 г, за 5 дни го сгъна и тогава беше на 10 г. По 140 км на ден караше с байк, не с шосейка. Стана най-малкото дете в историята на мероприятието !

 

 

 

Да ти кажа обаче маршрута не е хич хубав и не бих го повторил, освен ако не искам с фиксито да се напъна чисто за спорта и за 2 - 3 дни да го сгъна. 😁 Таксата е много висока и не включва абсолютни нищо. Кара се много по главни и много натоварени пътища, като например Русе - Силистра. Няма много гледки и какво да се види.

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 55 минути , Tonyco каза:

С Боби го правихме 2020 г, за 5 дни го сгъна и тогава беше на 10 г. По 140 км на ден караше с байк, не с шосейка. Стана най-малкото дете в историята на мероприятието !

 

 

 

Да ти кажа обаче маршрута не е хич хубав и не бих го повторил, освен ако не искам с фиксито да се напъна чисто за спорта и за 2 - 3 дни да го сгъна. 😁 Таксата е много висока и не включва абсолютни нищо. Кара се много по главни и много натоварени пътища, като например Русе - Силистра. Няма много гледки и какво да се види.

Тогава Принца (носи моята фамилия, или аз неговата 🙃) трябва да Го е отразил.. 📸  Ама той го прави с някаква хибридна тойота, надбягвайки се с велосипедистите от Видин до Дуранкулак, и влачейки необходимата техника, за фитнес..

Връзка към мнение
преди 8 минути , Anna Kalinovska каза:

Тогава Принцът (носи моята фамилия, или аз неговата 🙃) трябва да Го е отразил.. 📸  Ама той го прави с някаква хибридна тойота, надбягвайки се с колоездачите от Видин до Дуранкулак, и влачейки необходимата техника, за фитнес..

Нямам спомен, имаше един фотограф Българин с румънска Дачия, който често засичахме по трасето и спука гума, та за малко да се наложи ние да му я сменяме, че той не можел хаха, но в близост имаше гумаджийница та я закара. В клипа, който пуснах накрая има награждаването специално за Боби като онлайн във фейса май го бяха пуснали хаха. Малко беше и извън правилата, защото е малолетен та дето се вика не е супер официално. Но постижението си е постижение и го отчетоха организаторите, като му връчиха и официална тапия, макар само аз да бях участника ! 😁

Връзка към мнение
преди 27 минути , Tonyco каза:

Нямам спомен, имаше един фотограф Българин с румънска Дачия, който често засичахме по трасето и спука гума, та за малко да се наложи ние да му я сменяме, че той не можел хаха, но в близост имаше гумаджийница та я закара. В клипа, който пуснах накрая има награждаването специално за Боби като онлайн във фейса май го бяха пуснали хаха. Малко беше и извън правилата, защото е малолетен та дето се вика не е супер официално. Но постижението си е постижение и го отчетоха организаторите, като му връчиха и официална тапия, макар само аз да бях участника ! 😁

Не е същият. Той от Лада Самара се качи на хибрида.. Ще питам него, като дойде довечера; той помни участници, постижения, финалисти, особено деца.

Може пък фотографката да си запомнил, тогава тя му задаваше тона в двуединството; той само я возеше, снимаше, учеше и й предоставяше техниката :cool:  

 

иванка.jpg

 

 

----------------------------------------------

"Едно от най-важните човешки права е правото да бъдеш крив", Волтеp

 

Връзка към мнение
Преди 1 час, Anna Kalinovska каза:

Не е същият. Той от Лада Самара се качи на хибрида.. Ще питам него, като дойде довечера; той помни участници, постижения, финалисти, особено деца.

Може пък фотографката да си запомнил, тогава тя му задаваше тона в двуединството; той само я возеше, снимаше, учеше и й предоставяше техниката :cool:  

 

иванка.jpg

 

 

----------------------------------------------

"Едно от най-важните човешки права е правото да бъдеш крив", Волтеp

 

Имаше и фотографки, но не ги помня всичките. 😁

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.