Прескочи до съдържание

Посещение на състезания от Формула 1


Препоръчани мнения

преди 5 минути , Георги каза:

GF трибуните май са разпродадени вече. 

Само 11. 10, 12 и 13 можеш да ги избереш и ги добавя в количката. Току-що пробвах - GF13 ми я дава на цена 145€

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Надя Воденичарова

На моят мъж пък Дядо Коледа му донесе билет за МОТО ГП в Ассен. Леле сега какво приключение ме очаква. То няма нито в букинг нито в аирбнб никакви места или на 30 км от пистата. То самолети, влакове, автобуси....от къде го измислих

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Аз не съм огромен фен, отидох на шега , подариха ми билети  и се оказа,че емоциата и адреналина са жестоки! Много важно, че не съм видяла цялото състезание!,  но пък ме окъпаха  с шампанско! 

Винаги може да. се глада по тв, на живо е съвсем друга емоция.

Редактирано от Цвете
Връзка към мнение
преди 18 часа, Надя Воденичарова каза:

На моят мъж пък Дядо Коледа му донесе билет за МОТО ГП в Ассен. Леле сега какво приключение ме очаква. То няма нито в букинг нито в аирбнб никакви места или на 30 км от пистата. То самолети, влакове, автобуси....от къде го измислих

 

В Groningen 😉 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 21 часа, Captain45 каза:

Ех, какви жени имало 🙂

Приятно изкарване и много положителни емоции! И хубаво време!

Абе и такива мъже има 🙂

 

image.png

 

  • Харесвам 3
  • Браво 3
  • Смея се 2
Връзка към мнение
На 26.12.2018 г. в 18:00, Георги каза:

А как ще ходите до там, с кола, със самолет? Ако е второто имате ли намерение да взимате кола под наем? Планирате ли и някакви странични разходки или целия уикенд е само формула - от свободни тренировки до състезание 🙂

Здравейте,ще ходим с кола.Мислим да нощуваме във Виена , а за формула 1 в Грац. За сега съм организирана единствено нощувките в Грац.

Връзка към мнение

Здравейте!

Искам да подаря на баща си билети за състезанието в Сочи тази година. Той е голям фен и това е негова мечта откакто се помня. Но аз не успявам да се ориентирам кой е официалният сайт на тази писта. В някои сайтове пише, че билетите още не са в продажба, а в други- че вече са свършили.

Много моля за помощ, ако някой може да ме ориентира от къде да купя билетите ще съм безкрайно благодарна.

Връзка към мнение
преди 3 минути , Майчето каза:

Здравейте!

Искам да подаря на баща си билети за състезанието в Сочи тази година. Той е голям фен и това е негова мечта откакто се помня. Но аз не успявам да се ориентирам кой е официалният сайт на тази писта. В някои сайтове пише, че билетите още не са в продажба, а в други- че вече са свършили.

Много моля за помощ, ако някой може да ме ориентира от къде да купя билетите ще съм безкрайно благодарна.

Не знам кой е официалният сайт на пистата, но щом и официалният сайт на Formula 1 казва, че в момента не се продават и те подканят да си дадеш имейла, за да те уведомят когато ги пуснат в продажба и да се възползваш от early bird speacials...

Цитат

Ticket sales for this event are currently not available. Subscribe now to be the first informed of the ticket sales opening and benefit from special early-bird rates !

 

Връзка към мнение
преди 10 минути , Майчето каза:

Здравейте!

Искам да подаря на баща си билети за състезанието в Сочи тази година. Той е голям фен и това е негова мечта откакто се помня. Но аз не успявам да се ориентирам кой е официалният сайт на тази писта. В някои сайтове пише, че билетите още не са в продажба, а в други- че вече са свършили. 

Много моля за помощ, ако някой може да ме ориентира от къде да купя билетите ще съм безкрайно благодарна. 

Официалният сайт и билетите с намаление  https://sochiautodrom.ru/en

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 час, Hollywood каза:

Официалният сайт и билетите с намаление  https://sochiautodrom.ru/en

Огромни благодарности!!! Нямаше да справя сама.. Това ще е най- страхотният подарък!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте,

 

Баща ми тази година става на 60г. и много искам да му взема билет за Формула 1.Фен е и много ще му хареса.Не разбирам изобщо от Формула 1 и доста се затруднявам.Чудя се между Германия,Хокенхайм или Австрия,Шпилберг.Ще пътува с кола, няма шанс да се качи на самолет :)) Често пътува до Германия и Австрия, ще има и осигурено място за нощуване.Коя писта е по-добра, еднодневен билет ли да му взема или за уикенда и какъв точно да бъде билета? Ето тук ги гледам: https://tickets.formula1.com/en/3255-germany-fom/ ии си нямам представа какво да взема.Относно цената съм склонна до към 350€ .

Благодаря и хубав ден! 🙂

Връзка към мнение
преди 7 минути , Ани каза:

Здравейте,

 

Баща ми тази година става на 60г. и много искам да му взема билет за Формула 1.Фен е и много ще му хареса.Не разбирам изобщо от Формула 1 и доста се затруднявам.Чудя се между Германия,Хокенхайм или Австрия,Шпилберг.Ще пътува с кола, няма шанс да се качи на самолет :)) Често пътува до Германия и Австрия, ще има и осигурено място за нощуване.Коя писта е по-добра, еднодневен билет ли да му взема или за уикенда и какъв точно да бъде билета? Ето тук ги гледам: https://tickets.formula1.com/en/3255-germany-fom/ ии си нямам представа какво да взема.Относно цената съм склонна до към 350€ .

Благодаря и хубав ден! 🙂

Ако изборът е между тези двете, то определено Хокенхайм. Писта с много повече история и много повече Ф1 дух. Взимаш билет за целия уикенд - разликата е минимална, а със сигурност баща ти няма да се задоволи само със състезанието, а ще иска да види квалификация, че може дори и на свободните тренировки да се изкефи. За 20 евро разлика не си заслужава чуденката 🙂

 

Относно пистата нямам препоръка от личен опит, но може да прехвърлиш ревютата в bookf1.com: https://www.bookf1.com/f1-germany/tickets.htm Като цяло спирането за първия завой след старт финала винаги е солиден избор, прецени дали да са от по-скъпите билети с покрита трибуна (ако вали ще е по-комфортно) или да го пере хипотетичния дъжд заедно с баш феновете 🙂 Покритите ги виждам, че са в горната част на трибуната, което ще предполага по-добра видимост на по-голяма част от пистата, но ще е и малко по-далеч от състезанието. 

 

А самите билети би трябвало да са най-евтини от официалния сайт на пистата и връзките от там, ето това би трябвало да е директна връзка: https://www.eventimsports.de/ols/formel1/en/formel1/channel/shop/areaplan/venue/event/103291

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 21.01.2019 г. в 15:35, Ани каза:

Много Ви благодаря за бързият отговор.Ще разгледам линковете и ако изникне някои въпрос ще пиша. 🙂

Да допълня и аз... Купувайки билет за целия уикенд (разбирай петък, събота и неделя), ще има възможност в четвъртък да посети самата писта и евентуално боксовете, за да може да види пилотите от близо.Поне за Хунгароринг в цената на билета включва и това посещение, което е от 16 до 18 часа.Аз вече съм си приготвил тениска и шапка за автограф, стига да успея да се добера до пилотите.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Здравейте, 
Моят мъж е голям фен на Формула 1и тази годена има юбилей .Исках да взема направо билети да гледаме на живо състезание , но... да не обяснявам причината... Попаднах на https://www.buyagift.co.uk/driving-experiences/silverstone-single-seater-early-bird-driving-thrill-br-10260127.aspx

След доста ровене открих, че най евтините билети са за писта Силвърстоун . Искаше ми се в Италия , но там билетите тръгваха от 650 евро до космически суми!

Та Искам да помоля за съдействие, ако някой има инфо по следните въпроси?
1. Има ли писта на Формула 1, на която може да се кара любителски няколко обиколки ? 
2. Някоя друга писта да ми препоръчате, ако сте пробвали .

3. Проблема , не говори английски 😞 но със сигурност ще има приятел който да превежда 🙂 Ако имате такава случка ,ще се радвам да я споделите.

Ще се радвам ако споделите , за цени над 200 евро по добре да гледа състезание 

Редактирано от inkdg
Връзка към мнение
преди 7 часа, Илиана каза:

1. Има ли писта на Формула 1, на която може да се кара любителски няколко обиколки ? 

Повечето писти си имат track days, на които дори можеш да караш с личен автомобил, както и събития подобни на публикуваното от теб. Ако няма е по-скоро изключение. Имай предвид и че има писти, за които не ти трябва да плащаш специално, например по улиците на Монако 🙂

 

преди 8 часа, Илиана каза:

 2. Някоя друга писта да ми препоръчате, ако сте пробвали .

 

Не съм пробвал, но да ти кажа че трябва да правиш разлика между ф1 фен и фен на спортното шофиране. Аз съм Ф1 фен и ако мога да избирам да присъствам на състезанието на Силвърстоун и да карам 1-2 обиколки по самата писта, винаги бих избрал първото. Все пак не говоря от името на мъжа ти, де, ако се увлича от спортното каране може би и второто би му доставило удоволствие, но според мен връзката на ф1 феновете с присъствие на състезание е доста по-дебела от каране по пистата. 

 

Имам приятел, който е маниак на тези track days и мога да го попитам да даде съвет коя писта се препоръчва в района на Холандия/Белгия/Западна Германия, че той живее там. 

преди 8 часа, Илиана каза:

3. Проблема , не говори английски 😞 но със сигурност ще има приятел който да превежда 🙂 Ако имате такава случка ,ще се радвам да я споделите.

 Ще се радвам ако споделите , за цени над 200 евро по добре да гледа състезание 

Щом е с приятел няма проблем 🙂

 

Поразгледай тази теми, мисля че е най-евтиното, което може да се постигне логистично от България, а и все пак Ферари са една от (малкото останали)легенди във Ф1. Няма да кара на актуална Ф1 писта, но какво да се прави. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Преди два дена пристигнаха билетите ми за Хунгароринг. Всичко беше съвсем коректно, макар и да ги очаквах от месец до седмица преди състезанието, както беше написано при поръчката, но получих ги доста по-рано от предвиденото... И ми олекна :)
Сега имам проблем с намирането на самолетни билети.Най-евтините, които намирам са почти 600 лева в двете посоки, та ми се вижда малко скъпичко и сериозно се замислям дали да не пътувам с кола.
Качвам снимки на билета и пакета, който поръчах допълнително с тапи за уши, плик за билета и въженце за плика.

IMG-3b8f27f9dcaba5570413d47dc68d4b80-V.jpg

IMG-26b83f0bc416f2d2632bf89a5d00c47b-V.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Уиз малко са се поизхвърлили, ама и август си е пиков сезон и не знам дали ще падат. Хубавото е, че колата ти е опция 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 36 минути , Георги каза:

Уиз малко са се поизхвърлили, ама и август си е пиков сезон и не знам дали ще падат. Хубавото е, че колата ти е опция 🙂

Ми като се замисля сега, с колата ще ми е по-удобно да щъкам насам-натам в Будапеща и до пистата и обратно, вместо да чакам безплатните автобуси.Даже апартамента, който съм резервирал е с паркомясто...Ама ми се искаше да си спестя по 10 - 11 часа шофиране и в двете посоки.

Връзка към мнение
преди 2 часа, Бохос каза:

Сега имам проблем с намирането на самолетни билети.Най-евтините, които намирам са почти 600 лева в двете посоки, та ми се вижда малко скъпичко и сериозно се замислям дали да не пътувам с кола.

За кои дни гледаш? Има за 31.07/01.08- 05/06.08 по 150 евро с австрийците. Вярни е с прекачване, но все пак 5-6 часа са по-добре от 10, а и както е лято не се знае какво ще е положението на границите.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.