Прескочи до съдържание

Посещение на състезания от Формула 1


Препоръчани мнения

преди 2 часа, tch каза:

За кои дни гледаш? Има за 31.07/01.08- 05/06.08 по 150 евро с австрийците. Вярни е с прекачване, но все пак 5-6 часа са по-добре от 10, а и както е лято не се знае какво ще е положението на границите.

Гледам за 01.08 за Будапеща и връщане на 05.08.... Ти коя авиокомпания си гледал?

Връзка към мнение
преди 2 часа, tch каза:

За кои дни гледаш? Има за 31.07/01.08- 05/06.08 по 150 евро с австрийците. Вярни е с прекачване, но все пак 5-6 часа са по-добре от 10, а и както е лято не се знае какво ще е положението на границите.

В кой сайт за самолетни билети гледаш, че наистина лятото ще е ад по пътищата 

Връзка към мнение
преди 16 минути , Бохос каза:

Гледам за 01.08 за Будапеща и връщане на 05.08.... Ти коя авиокомпания си гледал?

С връщане на 6ти и отиване на първи има 315лв. с Луфтханза директно от сайта им. За врътки с карти и намаляване на цената не съм гледал

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
На 13.04.2019 г. в 14:45, Бохос каза:

Сега имам проблем с намирането на самолетни билети.Най-евтините, които намирам са почти 600 лева в двете посоки, та ми се вижда малко скъпичко и сериозно се замислям дали да не пътувам с кола.

IMG-3b8f27f9dcaba5570413d47dc68d4b80-V.jpg

IMG-26b83f0bc416f2d2632bf89a5d00c47b-V.jpg

Здравейте! 

Миналата година бяхме на Формула1 в Унгария. Летяхме с Уиз, купих самолетни билети доста рано за една камара пари.

Ако имате нерви, изчакайте поне месец преди датата. Миналата година цените паднаха тройно, че и повече.

Иначе тази година ще сме в Барселона на 12.05. Чакам с нетърпение.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Някой правил ли е тура на ХУНГАРОРИНГ? Заслужава ли си? Какво се вижда, пистата обикаля ли се, боксове, трибуни? Колко време е? Сайта е много постен... Всичко ще е от полза.

Връзка към мнение
преди 8 часа, kakadu каза:

Някой правил ли е тура на ХУНГАРОРИНГ? Заслужава ли си? Какво се вижда, пистата обикаля ли се, боксове, трибуни? Колко време е? Сайта е много постен... Всичко ще е от полза.

Не съм го правил, но има доста ревюта в трипадвайзър: https://www.tripadvisor.co.za/Attraction_Review-g2290737-d631613-Reviews-Hungaroring-Mogyorod_Pest_County_Central_Hungary.html

 

Голяма част от тях са за самото състезание, но се намират такива и за тура. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Ще пътуваме със съпруга ми на състезанието на Хунгароринг. Не съм си представяла, че организацията за състезанието е толкова сложна. Засега проучваме варианти за нощувки и пътуване. Ще ми е полезна всякаква информация. Предварително благодаря!:-)

Връзка към мнение
На 13.05.2019 г. в 20:53, lorita70 каза:

Ще пътуваме със съпруга ми на състезанието на Хунгароринг. Не съм си представяла, че организацията за състезанието е толкова сложна. Засега проучваме варианти за нощувки и пътуване. Ще ми е полезна всякаква информация. Предварително благодаря!:-)

Миналата година бяхме на Хунгароринг.

Нощувахме в центъра на Будапеща в апартамент резервиран през букинг.

Организацията на всичко беше на ниво. 

Имаше безплатни автобуси до пистата, които тръгваха от някаква гара. Трябва да проверите от коя точно.

Пътува се доста, около 30-40 минути, не помня точно.

След това вървите още толкова пеша до самата писта или ползвате такси в зависимост от нагласа и приоритети.

Вземете си шапки, слънцезащитен крем и дъждобрани.

А миналия ден се завърнахме от Ф1 в Барселона! Уау! Беше изключително преживяване!

 

Връзка към мнение
преди 1 час, Франческа каза:

Миналата година бяхме на Хунгароринг.

Нощувахме в центъра на Будапеща в апартамент резервиран през букинг.

Организацията на всичко беше на ниво. 

Имаше безплатни автобуси до пистата, които тръгваха от някаква гара. Трябва да проверите от коя точно.

Пътува се доста, около 30-40 минути, не помня точно.

След това вървите още толкова пеша до самата писта или ползвате такси в зависимост от нагласа и приоритети.

Вземете си шапки, слънцезащитен крем и дъждобрани.

А миналия ден се завърнахме от Ф1 в Барселона! Уау! Беше изключително преживяване!

 

Супер. Благодаря много! Не бях се замислила за дъждобран. Днес получихме билета, но ме озадачи това, че цената която платихме се различава от цената упомената в билета. Закупен е от  https://www.hungaroinfo.com/formel1/tickets_all_en.htm... ще им правя запитване откъде е тази разлика.

Връзка към мнение

Здравейте,

нова съм тук. Не съм изчела цялата тема и съжалявам, ако се повтарям.

Искам да закупя билети за Ф1 на Силвърстоун за състезанието на 14.07.

Може ли да ме посъветвате кой сайт е най-подходящ? Също така и за кои места да се ориентирам.

За първи път ще ходим семейно на Ф1, а забелязах, че тук сте хора с опит.

Също така малкото ни дете е на 2 години и се чудих дали е подходящо за него? Имам предвид да не е много шумно.

 

Благодаря предварително!:)

 

Връзка към мнение
преди 4 часа, Jivka Vasileva каза:

Здравейте,

нова съм тук. Не съм изчела цялата тема и съжалявам, ако се повтарям.

Искам да закупя билети за Ф1 на Силвърстоун за състезанието на 14.07.

Може ли да ме посъветвате кой сайт е най-подходящ? Също така и за кои места да се ориентирам.

За първи път ще ходим семейно на Ф1, а забелязах, че тук сте хора с опит.

Също така малкото ни дете е на 2 години и се чудих дали е подходящо за него? Имам предвид да не е много шумно.

 

Благодаря предварително!:)

 

Според мен най-добре е директно от сайта на пистата

 

https://www.silverstone.co.uk/events/2019-formula-1-british-grand-prix/

 

За най-добри места някъде, където има изпреварвания на края на дългите прави. Или на високоскоростните завои Chapel and Becketts.

 

Без да съм родител си мисля, че състезание от Ф1 за бебе, особено във вариант General admission (по поляните) е неподходящо. Първо е шумно, детският слух е доста по-чувствителен, второ с пътуването до пистата, самото влизане на трибуните и по пътя на обратно ще минат поне 5 часа. Дори и да решите да го вземате задължително му купете тапи за уши.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 15.05.2019 г. в 19:19, lorita70 каза:

Супер. Благодаря много! Не бях се замислила за дъждобран. Днес получихме билета, но ме озадачи това, че цената която платихме се различава от цената упомената в билета. Закупен е от  https://www.hungaroinfo.com/formel1/tickets_all_en.htm... ще им правя запитване откъде е тази разлика.

Еми закупила си от сайт прекупвач, те са си натоварили някаква сума отгоре. Често срещан феномен 🙂

преди 8 часа, Jivka Vasileva каза:

Здравейте,

нова съм тук. Не съм изчела цялата тема и съжалявам, ако се повтарям.

Искам да закупя билети за Ф1 на Силвърстоун за състезанието на 14.07.

Може ли да ме посъветвате кой сайт е най-подходящ? Също така и за кои места да се ориентирам.

За първи път ще ходим семейно на Ф1, а забелязах, че тук сте хора с опит.

Също така малкото ни дете е на 2 години и се чудих дали е подходящо за него? Имам предвид да не е много шумно.

 

Благодаря предварително!:)

 

 

За подходящо, не е подходящо, със сигурност е шумно и едва ли ще му е интересно. И ние се чудихме за същото, в крайна сметка почти си командировахме гледачка от България 🙂 Но на пистата имаше доста малки деца, стига да е спокойно самото дете и да може да се забавлява някак като стои на едно място няколко часа, ще мине времето. Може и антифони да се вземат или тапи за уши. 

 

Сайтът е посочено от @tch. За места освен общите съвети да са в края на права, може да погледнеш и ревютата в bookf1.com, но не купувай от там защото билетите са малко по-скъпи. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря за ценните съвети! 🙂

Тази седмица ще трябва да поръчам билетите и да реша за сина ни.

Като цяло е спокоен и печен пътешественик. Последните две години обиколихме 10 държави с него, определето му харесва да

пътува и като цяло всичко ново и различно му доставя удоволствие. Аз ще му взема слушалки и антифони, но за всеки случай

дали има заведения в района на самото състезание, където да се скрием двамата с него от шума, ако се наложи?

 

 

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте,има ли някой който е пътувал до Монца за състезание ? Интересувам се дали е по-удобно да се пътува организирано с агенция или самостоятелно?

Връзка към мнение
преди 2 часа, Мишето каза:

дали е по-удобно да се пътува организирано с агенция или самостоятелно?

Тук сме такава особена порода, че трудно ще намериш някой, който да пътува организирано... 🙂  Все сме САМОорганизирани 😉

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

А, дали някой ще посети тази година състезанието на Монца ? Съпругът ми все още се чуди.. Самоорганизирано ли да посети състезанието или чрез агенция..

Връзка към мнение
преди 2 минути , Мишето каза:

А, дали някой ще посети тази година състезанието на Монца ? Съпругът ми все още се чуди.. Самоорганизирано ли да посети състезанието или чрез агенция..

Ние почти сигурно ще ходим, с кола. 

 

Кажете какво точно ви затруднява в самоорганизирането и ще преценим до колко е голяма пречка. 

Връзка към мнение

Интересувам се хотел къде сте си запазили. Той обмисля  вариант да лети до Бергамо(все още не е закупил билет), да нощува също там и да си наеме кола. Той ще пътува сам, аз съм фен, но ще го придружа някой друг път !😁

Връзка към мнение
преди 8 минути , Мишето каза:

Интересувам се хотел къде сте си запазили. Той обмисля  вариант да лети до Бергамо(все още не е закупил билет), да нощува също там и да си наеме кола. Той ще пътува сам, аз съм фен, но ще го придружа някой друг път !😁

Ами ние запазихме едно airbnb, но малко по-нагоре - в Комо. И да, ще сме с кола от тук. Но колата не е задължителна, влаковете могат да те закарат от почти всички околни градчета. 

 

За съжаление Ryanair промениха дните на полетите и станаха неприложими. Цените на Wizz air са прилично високи, но за този период не мисля, че ще падат. Т.е. да купувате докато е време 🙂

 

image.png

 

Ние сме малко самотни вълци при организирането, а и графика ще е доста натоварен, но може да разменим координати и при нужда като малко по-опитни ще помагаме 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте,

Нещо ме гложди дали за не спретна една експресна Формула 1 в Унгария, но гледам билетите в официалния сайт са свършили, а подхождам с лееееко недоверие към други сайтове за билети.

Някой, ако има идея за адекватен проверен сайт за билети или пък друга опция може да даде жокер - като цяло нямам особени претенции за места, но определено не търся от най-скъпите варианти. Миналата година вече бях на Монца и сега идеята ми е по-скоро разходка с Формула 1, отколкото специално супер фенско посещение :)

А ако тръгна е много вероятно да имам и свободни места в колата, та ще споделя тук, ако би било интересна идея за някого :)

Връзка към мнение
преди 1 минута , tolysgg каза:

Здравейте,

Нещо ме гложди дали за не спретна една експресна Формула 1 в Унгария, но гледам билетите в официалния сайт са свършили, а подхождам с лееееко недоверие към други сайтове за билети.

Някой, ако има идея за адекватен проверен сайт за билети или пък друга опция може да даде жокер - като цяло нямам особени претенции за места, но определено не търся от най-скъпите варианти. Миналата година вече бях на Монца и сега идеята ми е по-скоро разходка с Формула 1, отколкото специално супер фенско посещение 🙂

А ако тръгна е много вероятно да имам и свободни места в колата, та ще споделя тук, ако би било интересна идея за някого 🙂

В един от прекупвачите bookf1.com все още дават да има билети с опция да си ги вземеш на пистата:

 

image.png

 

Като цяло съм малко скептичен в официалния да няма, а тук да има, но е възможно да има разминаване - може просто в официалния сайт да са спрели продажбата, защото състезанието е скоро и може логистично да не се оправят с издаването на билетите. Да свършат дори тези за General Admission като цяло е супер рядкост. 

 

Понеже си доста импулсивен, може и така импулсивно да опиташ да си вземеш билет на самата писта. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 минути , Георги каза:

В един от прекупвачите bookf1.com все още дават да има билети с опция да си ги вземеш на пистата:

 

image.png

 

Като цяло съм малко скептичен в официалния да няма, а тук да има, но е възможно да има разминаване - може просто в официалния сайт да са спрели продажбата, защото състезанието е скоро и може логистично да не се оправят с издаването на билетите. Да свършат дори тези за General Admission като цяло е супер рядкост. 

 

Понеже си доста импулсивен, може и така импулсивно да опиташ да си вземеш билет на самата писта. 

И аз не очаквах в официалния да свършат, защото периодично предходните седмици хвърлях по едно око и винаги имаше някакви опции - малко, но имаше. А в момента в главното меню седи някаква рекламка с подобна на цитираната от теб цена, но като вляза в менюто с различните билети абсолютно всички опции са sold out.

И аз си мислех върху вариант с билети на място и дори ми се струва по-сигурен от "някакъв" сайт - ако има греда ще си остана поне с разходката :)))

Благодаря за бързата реакция - като(ако) сътворя план ще разкажа 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

В момента съм в Унгария... Много е яко хора, много е яко!
Не съм забравил да пиша за подробности, но вероятно ще успея да го направя през следващите няколко дена.Много народ, много усмихнати лица, много емоциии.Днес е състезанието, което обещава да е доста интересно след вчерашните квалификации.

Но поне бързам да ви предупредя - който минава през Сърбия с кола, независимо в каква посока, моля изключете си мобилните телефони.Сърбите яко точат, независимо, че не сте разговаряли, писали или каквото и да е друго....
До скоро!

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.