Прескочи до съдържание

Нова година в Лондон


Иван Попов

Препоръчани мнения

Иван Попов

Малко да раздвижим и тази тема. Да попитам ходилите до Лондон през Нова година, струва ли си или? 

Смятам да пътувам София - Лондон на 30 декември с полета на easyjet в 21 часа. А връщането да е на 1 януари в 06 сутринта.

Само с една нощувка, то на 31 няма смисъл.

Благодаря предварително! 😊

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 6 минути , Иван Попов каза:

Малко да раздвижим и тази тема. Да попитам ходилите до Лондон през Нова година, струва ли си или? 

Смятам да пътувам София - Лондон на 30 декември с полета на easyjet в 21 часа. А връщането да е на 1 януари в 06 сутринта.

Само с една нощувка, то на 31 няма смисъл.

Благодаря предварително! 😊

Кажи какво ти се прави и ще ти кажа дали си струва 🙂 

Връзка към мнение
Иван Попов
преди 4 минути , Гост каза:

Кажи какво ти се прави и ще ти кажа дали си струва 🙂 

Ами искам да съм пред London Eye точно в 00 часа от към страната на Big Ben. 

  • Браво 2
Връзка към мнение
преди 31 минути , Иван Попов каза:

Ами искам да съм пред London Eye точно в 00 часа от към страната на Big Ben. 

Ясно! 🙂 Там ми беше първата Нова Година в Англия 🙂 

 

Моето лично мнение: всеки трябва да изживее подобна идиотия веднъж в живота си. Аз приключих с това, ти си наред 🤣

 

На въпроса ти дали си заслужава? И още как! Стига да си падаш по такива лудници... 

 

Най-важното е: да си купиш навреме билет за мястото, където искаш да си. Обикновено ги пускат към края на Септември и струваХА по £10. 

 

Аз бих постъпила така:

Пристигам по нощите на Гатуик - твърде късно за купон.

Намирам си мега евтина квартира в Кройдън - нося си само едни-два чифта гащи - които мога и да хвърля  след употреба🤔😁 

Наспивам се добре и се изнасям в посока Централен Лондон.

Обикалям като алтава Хайд Парк, пазарите със световна кухня, пишкам попътно по кръчмите - никой не ме пита за нищо!

Взимам си едно патронче Бейлис във вътрешния джоб (по твой вкус, ракия по мой) и към 20 часа се изнасям към Биг Бен (има инструкции на билета).

Крякам и викам до 12 часа. (Пишкането - ще се заредиш с търпение, има тоалетни). Един час се изнасям - в посока Сохо! 

Там започвам да обикалям баровете и да се разлагам като за световно...

Харесвам си някое гадже, което е в сходно настроение, правя секс (това модераторите не са го чули 🤔)

Имам навита аларма за 3.30 - да си хвана влака за Гатуик - обикновено влаковете са безплатни тогава, не си купувай билет!

Спя в самолета като прегазена от валяк и съм на макс настроение цяла година... 

 

😁

Редактирано от Гост
Връзка към мнение

Ако "пишка" по-малко ще остане повече време за секс до  алармата за влака  в 03.30. 

 

П.П.  Интересно,  Azair не  хваща тези полети на easyJet или аз не съм задал точните параметри ? 

В сайта на easyJet  всичко е точно. 

  • Харесвам 3
  • Смея се 3
Връзка към мнение

Това

преди 29 минути , Гост каза:

и съм на макс настроение цяла година... 

има ли нещо общо с това...?

преди 29 минути , Гост каза:

правя секс

😄

Редактирано от chandni
  • Смея се 4
Връзка към мнение

Нещо позамря темата, та да си дам и моите съвети - покрай пишкането да не се пропуска и поизмиване, че си спомням с умиление един сладур...всичко си вървеше добре докато не каза, че понеже има суха кожа, не се къпе всеки ден... 

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 14 минути , Lindt каза:

Нещо позамря темата, та да си дам и моите съвети - покрай пишкането да не се пропуска и поизмиване, че си спомням с умиление един сладур...всичко си вървеше добре докато не каза, че понеже има суха кожа, не се къпе всеки ден... 

Е, аз не мога да си позволявам такива съвети към хората - не иде реч за хигиена 🙂 Нека се отнесем сериозно към въпросите на младежа.

 

Пишкането го казвам неслучайно - който е обикалял по цял ден в студа и цяла нощ навън по Нова година в грандиозна глъч, знае че това е - бих казала - единственият проблем да се забавлява човек...

 

Моят пост може да звучи шеговито, но е сериозен 🙂 

Редактирано от Гост
Връзка към мнение
Иван Попов
Публикувано: (редактирано)
преди 3 часа, Гост каза:

Ясно! 🙂 Там ми беше първата Нова Година в Англия 🙂 

 

Моето лично мнение: всеки трябва да изживее подобна идиотия веднъж в живота си. Аз приключих с това, ти си наред 🤣

 

На въпроса ти дали си заслужава? И още как! Стига да си падаш по такива лудници... 

 

Най-важното е: да си купиш навреме билет за мястото, където искаш да си. Обикновено ги пускат към края на Септември и струваХА по £10. 

 

Аз бих постъпила така:

Пристигам по нощите на Гатуик - твърде късно за купон.

Намирам си мега евтина квартира в Кройдън - нося си само едни-два чифта гащи - които мога и да хвърля  след употреба🤔😁 

Наспивам се добре и се изнасям в посока Централен Лондон.

Обикалям като алтава Хайд Парк, пазарите със световна кухня, пишкам попътно по кръчмите - никой не ме пита за нищо!

Взимам си едно патронче Бейлис във вътрешния джоб (по твой вкус, ракия по мой) и към 20 часа се изнасям към Биг Бен (има инструкции на билета).

Крякам и викам до 12 часа. (Пишкането - ще се заредиш с търпение, има тоалетни). Един час се изнасям - в посока Сохо! 

Там започвам да обикалям баровете и да се разлагам като за световно...

Харесвам си някое гадже, което е в сходно настроение, правя секс (това модераторите не са го чули 🤔)

Имам навита аларма за 3.30 - да си хвана влака за Гатуик - обикновено влаковете са безплатни тогава, не си купувай билет!

Спя в самолета като прегазена от валяк и съм на макс настроение цяла година... 

 

😁

ммм и аз така си мисля за квартирата, викам едно хотелче. Croydon Central Travelodge ето това примерно е за 30 паунда за 1/2-ма, ако има такъв/а.

Точно така наспивам се до 12 часа примерно и тръгвам към центъра, пишкането тук е задължително за това и дума да не става.😅

Дам бейлисче, нямам глас да викам, но заради теб ще го направя! 😂 И да знаеш ще ти направя клип на живо, за да го гледаш и да ми се радваш. 

Настървяваш ме за гадже и от UK, еее това е много добре, ако отида ще гледам и карам по твоя план, иначе ми харесват доста има и хубави Лондончанки.

Аларма не ми трябва, мога и без сън ще се спи в самолета, ммм това за да не си купувам билети НЕ го знаех, благодаря! 

Настоението само ще си дойде! 😅😎 Благодаря ти @Гост😊

 @stanimir Няма такъв филм, то за секс погребение се отлага (поне го казват така в Нашия край). Сигурен съм, че ще съм много бърз, доволни ще останем и двамата! 😍

 

Редактирано от Иван Попов
Поправка
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 1 минута , Иван Попов каза:

ммм и аз така си мисля за квартирата, викам едно хотелче. Croydon Central Travelodge ето това примерно за 30 паунда за 2-ма, ако има такъв.😊

Виждам, че има по £45 двойна стая с безплатно канселиране, което никак не е зле. Има и по £30, но non-refundable.

 

преди 5 минути , Иван Попов каза:

Точно така наспивам се до 12 примерно и тръгвам към центъра😊

И една идея по-рано да го направиш, има какво да видиш - Коледен Лондон е красив 🙂 

 

преди 6 минути , Иван Попов каза:

пишкането тук е задължително за това и дума да не става.😊

Аз специално обърнах внимание на това - нещо, което не е за подценяване, когато човек е по улиците само - и е студено, за мен е важно да ти дам съвет в рамките на комфорта ти 🙂 

 

преди 8 минути , Иван Попов каза:

Дам бейлисче, нямам глас да викам, н о заради теб ще го направя! 😂 И да знаеш ще ти направя клип на живо, за да го живиш. 😊

С удоволствие ще го видя, но ти и без клипове се забавлявай 🙂 

 

преди 8 минути , Иван Попов каза:

Настървяваш ме за гадже и от UK еее добре, ако отида ще гледа и карам по твоя план иначе ми харесва и има хубави Лондончанки.😊

Хахаха... настроението тогава е на огромни висоти, та такива неща са съвсем реални 🙂 И знае ли човек...

 

преди 10 минути , Иван Попов каза:

Аларма не ми трябва мога и без сън ще се спи в самолета, ммм това за да не си купувам билети НЕ го знаех, благодаря! 

Настоението само ще си дойде! 😅😎 Благодаря ти @Гост😊

Аз за алармата го казах леко на шега, да не се заплеснеш, защото човек се увлича 🙂

Билетите ги въведоха през 2014 г. Има строга охрана и е безопасно... 

 

За мен е удоволствие, питай още - когато имаш нужда. Мисля, че искрено ще се забавляваш!

Връзка към мнение
Иван Попов

Ами ще помисля и най-вероятно ще купувам. Билетите са около 70 евро с easy двупосочни, хотелът е както ти каза £45 или £30.

Дотук сме около 220лв. смятам, че е добре и да НЕ забравяме, че е Нова година.

Ходил съм два пъти в Лондон около началото на месец декември (4-9) и в Hyde park има все Коледни базари. Надявам се и тогава да са там.

Ще го направя, както ти ми казваш.

преди 11 минути , Гост каза:

тогава е на огромни висоти, та такива неща са съвсем реални 🙂 И знае ли човек..

А късмет де!... 😂 Всичко е възможно.

преди 12 минути , Гост каза:

За мен е удоволствие, питай още - когато имаш нужда. Мисля, че искрено ще се забавляваш!

Много ти благодаря, ако имам въпроси ще питам ама нали ше идваш на Коледната сбирка, то и аз може би ще идвам.

Тъкмо ще се видиме, ще се запознаем и ще го оправиме на бързо този малък Лондон. 😅 

 

 

преди 14 минути , Гост каза:

Билетите ги въведоха през 2014 г. Има строга охрана и е безопасно... 

За кой билети, май нещо съм изпуснал.... То нали минаваш през бариера преди да стигнеш до коловозите.

Връзка към мнение
преди 2 минути , Иван Попов каза:

За кой билети, май нещо съм изпуснал.... То нали минаваш през бариера преди да стигнеш до коловозите.

Този път ти ме хвърли в музиката... Какви коловози? 🤔

 

Регистрирай се на този сайт - за да разбереш кога ще пуснат билетите - с които ще имаш достъп до тази част на Лондон, иначе няма да можеш да минеш.

 

https://www.london.gov.uk/events/2017-12-31/london-new-years-eve-fireworks-2017

 

преди 4 минути , Иван Попов каза:

Много ти благодаря, ако имам въпроси ще питам ама нали ше идваш на Коледната сбирка, то и аз може би ще идвам.

Тъкмо ще се видиме, ще се запознаем и ще го оправиме на бързо този малък Лондон. 😅 

 

Как си запомнил... 🙂 Да, живи и здрави, смятам да намина 😁 направо сме го оправили Лондон... ахахахахааа

Още нещо: Ако си вземеш билети, ще ти доставя удоволствието да ти ги доставя лично - те се изпращат само по поща...

 

When will I get my tickets?

Your tickets to London New Year’s Eve Fireworks plus maps and information, including your entry gate, will be posted in December. We’ll email you to let you know when the tickets are on their way.

Връзка към мнение
Иван Попов
Публикувано: (редактирано)
преди 17 минути , Гост каза:

Този път ти ме хвърли в музиката... Какви коловози? 🤔

 

Регистрирай се на този сайт - за да разбереш кога ще пуснат билетите - с които ще имаш достъп до тази част на Лондон, иначе няма да можеш да минеш.

 

https://www.london.gov.uk/events/2017-12-31/london-new-years-eve-fireworks-2017

 

 

Как си запомнил... 🙂 Да, живи и здрави, смятам да намина 😁 направо сме го оправили Лондон... ахахахахааа

Още нещо: Ако си вземеш билети, ще ти доставя удоволствието да ти ги доставя лично - те се изпращат само по поща...

 

When will I get my tickets?

Your tickets to London New Year’s Eve Fireworks plus maps and information, including your entry gate, will be posted in December. We’ll email you to let you know when the tickets are on their way.

А за коловозите, нали има като как е в Софийското метро (врати, които се отварят и затварят) за тях говорех ама те сутринта мисля, че са отворени. Бъди спокойна музиката е яка! 😁

Благодаря, регистрирах се и съм готов. Сега ще чакаме. Еми добре, тогава ще пием по бира на сбирката, дано и виното да е готово! 😉

 

Ако има някой желаещ за Нова година в Лондон, моля да свирка! Почти на 80% за към партито/пишкането, секса и не само!.....😋😊

 

Редактирано от Иван Попов
добавяне
  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 8 часа, Иван Попов каза:

Ако има някой желаещ за Нова година в Лондон, моля да свирка!

преди 8 часа, Иван Попов каза:

на 80%

на 80% да свирна тогава 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако някой реши да последва Иван за Новогодишно парти в Лондон - с билет за публичен достъп - може да разчита на мен да им го получа. Той се изпраща само на адрес по пощата, не се download-ва. Ако го доставят навреме, мога да го им донеса в София на 15 декември 🙂 

Връзка към мнение
преди 26 минути , akair каза:

@Гост, аз си мислех, че ти на Times Square ще посрещаш новата година, за да видиш как топката слиза под пръта...

Times Square - с удоволствие някога 🙂 Когато имам достатъчно пари 🙂 

Връзка към мнение
30 minutes ago, Гост said:

Times Square - с удоволствие някога 🙂 Когато имам достатъчно пари 🙂 

Пари не трябват много - новогодишните шопинг чартъри на Jet2 до Ню Йорк, спане в хостел и билет за площада не трябва 🙂

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 16 минути , akair каза:

Пари не трябват много - новогодишните шопинг чартъри на Jet2 до Ню Йорк, спане в хостел и билет за площада не трябва 🙂

Аааааа... Ще подмина спането в хостел 😁 И като се сетя какво чудо беше на Embankment, не мога да си помисля даже какво ще е на Times Square... И като се сетя как пишках зад една огромна саксия в Soho 🤔 Не че някой ми обърна внимание... 

 

Приключих с хипарските Нови Години аз - виж, с корабчета или готини кръчми на обзорно място - да! А това никак, ама никак не е евтино - имам си за справка мечтаната Австралия с фойерверките пред Операта 🙂 

Връзка към мнение
Иван Попов
Публикувано: (редактирано)
преди 2 часа, Tim каза:

на 80% да свирна тогава 🙂

аха еми супер, след Косово и UK, добре се получава. Ако си съгласен тогава да резервираме! 

 

Преди 1 час, Фил каза:

Ъ? 🤔🙄😲

хахахаха и да не забравяме, че бил и най-бързият сперматозоид! 😁😉😀

@Фил не ме базикай, аз и на бързото ще съм доволен.....😎

Редактирано от Иван Попов
  • Шок 1
Връзка към мнение
преди 3 минути , Иван Попов каза:

😁😉😀

@Фил не ме базикай, аз и на толкова ще съм доволен.....😎

ти може би да, ама девойката дали ще остане доволна ... 🤔

  • Замислям се 2
Връзка към мнение
Иван Попов
преди 3 минути , Фил каза:

ти може би да, ама девойката дали ще остане доволна ... 🤔

Ами ще се пробвам да остане, ако ли НЕ да заповяда в България (ще й подсигоря билета), а пък ако може и на сбирка да я докарам. 😉

Тук със сигурност ще е доволна! 😊

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ох, Иване....то верно, че  под двойка няма как да слезеш...ама пък и да караш хората да ти вършат работата, па да останела доволна. Отказах се да те запознавам с дъщеря ми. :D

  • Смея се 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.