Прескочи до съдържание

Нова година в Лондон


Иван Попов

Препоръчани мнения

преди 53 минути , Фил каза:

Тия прогнозни времена по маршрутите на гуггъл са само за трезви пешеходци! :rolleyes:

Вярно! 🤔 Да кажем, че ще последват тълпата и минат през Трафалгар Скуеър, Сохо, Пикадили и най-лудите улици - поне аз бих направила така - при най-големия купон:blush:, сложим олюляващ се коефициент 3.5 -> все към 3.30 ще са на гарата. Ама @Иван Попов е читаво дете и не пие (много), не като нас :grin: (сега кажи че и ти си читаво дете и ще си посипя главата с пепел, като забравя снимките от музеите... ахахахаххахаа)

 

 

image.png.fa6e508cd663bc7150275a9a89142147.png

Редактирано от Гост
Връзка към мнение
преди 8 часа, Иван Попов каза:

И 3:30 да тръгнем пак е добре, в 4 ще сме на летището.

Проверихте ли разписанието за 01.01? Да няма изненади 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 минута , bulpa каза:

Проверихте ли разписанието за 01.01? Да няма изненади 🙂

Още не е излязло 🙂 Обикновено няма проблеми никакви, дори пускат денонощни влакове там, където няма такива - но бележката е много хубава. 

Връзка към мнение
преди 3 часа, Гост каза:

 (сега кажи че и ти си читаво дете и ще си посипя главата с пепел, като забравя снимките от музеите... ахахахаххахаа)

хахахах много съм читаво дете, само да не съм Ви у дома хаххаха..... 😀

преди 2 часа, bulpa каза:

Проверихте ли разписанието за 01.01? Да няма изненади

Чакаме с нетърпение. Вчера го гледах, но го няма все още.

преди 2 часа, Гост каза:

Още не е излязло 🙂 Обикновено няма проблеми никакви, дори пускат денонощни влакове там, където няма такива - но бележката е много хубава. 

Дано да няма проблеми, че няма да съм само аз, ако бях само аз, можеше и пеш да си тръгна от UK! 😂

Така де до Gatwick.... 😀 ама полет нямаше да има, аз докато стигна до Gatwick.

Имах някакви мили в wizzair, та се излъгах и букнах на 1-ви само, че при тях полетът е в 08:05 часа.

Ако не на единия на другия самолет. Ама другите пътници какво ли ще ги правим и аз не знам, голяма група голямо нещо. :declare:

@bulpa А за Luton има разписание с national bus.

Благодаря, че се включвате. :smile:

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Момчета, само да напомня, че билетите за фойерверките в Лондон ги пуснаха в продажба. Че като гледам @Иван Поповкак му е заплеснат мозъка в Словакия и Австрия :grin:

 

https://www.seetickets.com/content/london-new-years-eve-fireworks

 

Вижте зоните и си харесайте къде искате да сте. Обещала съм помощ и ще ви я дам - директно ще ви купя билетите и ще ви ги донеса в София на 15 декември. Към парите ще прибавите една Бургаска Мускатова и сме готови! :grin:

 

Ако не ми ги доставят дотогава, ще измислим нещо 🙂 

Връзка към мнение
преди 9 минути , Гост каза:

Момчета, само да напомня, че билетите за фойерверките в Лондон ги пуснаха в продажба. Че като гледам @Иван Поповкак му е заплеснат мозъка в Словакия и Австрия :grin:

 

https://www.seetickets.com/content/london-new-years-eve-fireworks

 

Вижте зоните и си харесайте къде искате да сте. Обещала съм помощ и ще ви я дам - директно ще ви купя билетите и ще ви ги донеса в София на 15 декември. Към парите ще прибавите една Бургаска Мускатова и сме готови! :grin:

 

Ако не ми ги доставят дотогава, ще измислим нещо 🙂 

Ех как знаеш и виждаш всичко, браво! Много си права, че пътувам и то без мозък! 😃 Иначе на мен ми пратиха мейл миналата седмица и като се прибера ще видя как стоят нещата. След което веднага ще ти пишем! 

Добре, ще ги разгледаме зоните, а според теб коя ще е най-добре, за да се измъкнем най-бързо до летището с Gatwick express!

Благодарим за помощта, разбира се, че ще се отчетем! Силно се надявам да се видим на 15 декември. Ако не си ги взела ще се разберем, като се видим! :smile:

 

 

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 14 минути , Иван Попов каза:

...а според теб коя ще е най-добре, за да се измъкнем най-бързо до летището с Gatwick express!

Грешка, Седларов, грешка! Не мисли за връщането - ще се измъкнеш отвсякъде бееееееееееее - тоест навсякъде е еднакво блокирано :grin:, а мисли само за чудната Лондонска нощ и за дивотията, която ви очаква. И само да сте хукнали веднага към Виктория, а не направите алай (разходка - пловдивски диалект - бел. авт.) през Сохо и Пикадили Съркъс, лично ще те ритна заради рядката ти глупост :girl_dance: 

 

Ти ми се нанасяш поне два пъти в годините, а една качествена глупост не мислиш да направиш, ами само за тъпия Гатуик Експрес мислиш :grin:

 

Добре, ще ти дам моята препоръка - и тя е твърдо, твърдо, твърдо Синята Зона - лично изпитано 🙂 

 

 

NYE-2018ViewingEntranceMap-page-001.jpg.a1e9c199d1fa821a2e020aee7f905e11.jpg

 

Редактирано от Гост
Връзка към мнение
преди 18 минути , Гост каза:

Грешка, Седларов, грешка! Не мисли за връщането - ще се измъкнеш отвсякъде бееееееееееее - тоест навсякъде е еднакво блокирано :grin:, а мисли само за чудната Лондонска нощ и за дивотията, която ви очаква. И само да сте хукнали веднага към Виктория, а не направите алай (разходка - пловдивски диалект - бел. авт.) през Сохо и Пикадили Съркъс, лично ще те ритна заради рядката ти глупост :girl_dance: 

 

Ти ми се нанасяш поне два пъти в годините, а една качествена глупост не мислиш да направиш, ами само за тъпия Гатуик Експрес мислиш :grin:

 

Добре, ще ти дам моята препоръка - и тя е твърдо, твърдо, твърдо Синята Зона - лично изпитано 🙂 

 

 

NYE-2018ViewingEntranceMap-page-001.jpg.a1e9c199d1fa821a2e020aee7f905e11.jpg

 

Сега ще почна отзад напред. И аз си мислех за тая синя зона и със Сигурност ще е тя. Мислим еднакво 😎 за зоните де! 

А глупости аз не мисля, а само ги правя! 😀

Ако не ще ти дойдем на гости.... Хаха 

Ще видим, все по някакъв начин ще излезем. Ако не ще докопам някоя мацка и хич ми нее, нито за самолет, нито за влак. А само за нощта и нея! 😍

Ще се опитам дивотията да е на мах.

Дано се получи.

Майтапа настрана, сега видях синята зона. От 1-ви вход, нали?  "Victoria street"

Отгоре е и по-далече. Поне така помня. 

 

 

 

Редактирано от Иван Попов
Допълнение
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 14 часа, Гост каза:

директно ще ви купя билетите и ще ви ги донеса в София на 15 декември

Уха, супер и много благодарим.

Но това са и финансови и логистични услуги 🙂

Само с

преди 14 часа, Гост каза:

една Бургаска Мускатова

едва ли ще успеем да се реваншираме както трябва!

 

@Гост моля те пусни на лични или на @Иван Поповили на мен сметка да ти приведем парите още другата седмица.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 13 минути , Tim каза:

Уха, супер и много благодарим.

Но това са и финансови и логистични услуги 🙂

Само с една Бургаска Мускатова

едва ли ще успеем да се реваншираме както трябва!

 

@Гост моля те пусни на лични или на @Иван Поповили на мен сметка да ти приведем парите още другата седмица.

Ще обсъдим лично добавките :grin:

 

Изберете първо зоната - не се мотайте много 🙂 Нека ви взема билетите - предполагам говорим за два броя. Прехвърлянето на парите не е проблем, ако държите веднага да се издължите. Предполагам ползвате Revolut 🙂 

 

Да кажа още веднъж: билетите не ги доставят веднага, надявам се да го направят до средата на декември. Аз също очаквам едни билети за корабче по Темза, които включват пасове за преминаване (иначе всичко е затворено). Но ако нещо се замотаят и не сколасат с вашите за моето пътуване до София на 15 декември, ще ви ги дам лично на 31-ви някъде в Централен Лондон, а после ще ви махам преди полунощ от корабчето :grin:

Връзка към мнение
преди 11 часа, Tim каза:

@Гост моля те пусни на лични или на @Иван Поповили на мен сметка да ти приведем парите още другата седмица.

Ами аз мисля синята зона! Не, билетите са: ( За мен, @Tim, @kali и моят чичо! Тоест са 4-ри по 10£ мисля?

И отделно ще се оправим с @Гост

Ако не @Гост взимай ги и кажи парите по какво да ти ги пуснем, само да се доразберем. Ама и ние ще ти махаме, няма само ти да махаш от корабчето!... 😀 Моля, @Tim и @kali да пишат какво да правим. За да задвижим нещата. 

Редактирано от Иван Попов
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 22 минути , Иван Попов каза:

Ами аз мисля синята зона! Не, билетите са: ( За мен, @Tim, @kali и моят чичо! Тоест са 4-ри по 10£ мисля?

И отделно ще се оправим с @Гост

Ако не @Гост взимай ги и кажи парите по какво да ти ги пуснем, само да се доразберем. Ама и ние ще ти махаме, няма само ти да махаш от корабчето!... 😀 Моля, @Tim и @kali да пишат какво да правим. За да задвижим нещата. 

Добре. Четири билета. Няма проблем. Уточни всички детайли, напиши ми имената на латиница по паспорт на хората - в лично съобщение, както и избраната зона. £40 няма да ме съборят. Ще се разберем за последващите действия. Просто и ясно 🙂 

Редактирано от Гост
Връзка към мнение
преди 53 минути , Гост каза:

Добре. Четири билета. Няма проблем. Уточни всички детайли, напиши ми имената на латиница по паспорт на хората - в лично съобщение, както и избраната зона. £40 няма да ме съборят. Ще се разберем за последващите действия. Просто и ясно 🙂 

Добре, благодаря ти.

Няма проблем, ще се разберем и ще пиша на лични! 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

И аз да използвам тази тема за малко 🙂 Сестра ми набързо прегърна идеята да види фойерверките и купи билети за единствения останал район, тоест в Червената зона. Не е най-велико, но с това разполагаме.

Въпросът е какво да правим след това - нямам никаква представа за мащабите на това събитие, а като не съм ходила в Лондон ми е още по-трудно да преценя можем ли да стигнем до гара Виктория за автобус в 2:00 AM или да търся нощувка? 

Ако търся нощувка, кое е най-далечното място, тоест неразоряващо, до което можем да се придвижим в тази празнична нощ? В airbnb виждам, че възможностите ми са около 3 % от настаняването и доста отдалечени, но не знам дали са достъпни. 

image.png.f4d822f4cdf7c2433fc61ea39a87aa10.png

 

 

Връзка към мнение
преди 2 минути , Lindt каза:

И аз да използвам тази тема за малко 🙂 Сестра ми набързо прегърна идеята да види фойерверките и купи билети за единствения останал район, тоест в Червената зона. Не е най-велико, но с това разполагаме.

Въпросът е какво да правим след това - нямам никаква представа за мащабите на това събитие, а като не съм ходила в Лондон ми е още по-трудно да преценя можем ли да стигнем до гара Виктория за автобус в 2:00 AM или да търся нощувка? 

@Lindt Малко по-назад в темата съм дала препоръки за разходка пеша до Виктория. Иначе транспортът работи денонощно - дори по линии извън Лондон, по които обикновено не го прави. Проблемът ти е нулев да стигнеш от Червената зона до Виктория за 2 часа. 

 

А за нощувка... ама защо ти е бе, човек 🙂 Ина майна си Райна, и скъпо.. Сама казваш, че не си била. И точно тогава ще спиш. Стига бе! 😄 

 

Какво да правите? Въпросът е какво да не правите - и то е да бързате да се прибирате, освен ако имате непоносимост към алкохол, улична храна, шумно забавляващи се хора, отворени пъбове, шарено и приповдигнато настроение - и разбира се, всичко това добре охранявано.

Връзка към мнение
преди 10 минути , Гост каза:

@Lindt Малко по-назад в темата съм дала препоръки за разходка пеша до Виктория. Иначе транспортът работи денонощно - дори по линии извън Лондон, по които обикновено не го прави. Проблемът ти е нулев да стигнеш от Червената зона до Виктория за 2 часа. 

 

А за нощувка... ама защо ти е бе, човек 🙂 Ина майна си Райна, и скъпо.. Сама казваш, че не си била. И точно тогава ще спиш. Стига бе! 😄 

 

Какво да правите? Въпросът е какво да не правите - и то е да бързате да се прибирате, освен ако имате непоносимост към алкохол, улична храна, шумно забавляващи се хора, отворени пъбове, шарено и приповдигнато настроение - и разбира се, всичко това добре охранявано.

Видях картата, но ме смути този пиян трафик с очаквано време 3:30, за който си писала. 

Аз съм предубедена заради пияните англичани, които съм виждала по пътя си 🙂 Имам много пресен спомен от Краков и не ми се иска някой да повърне върху мен, защото няма къде да отстъпя.  

Добре, отказвам се от нощувката, но съвсем не съм сигурна дали мога да остана будна до 8 сутринта. По-скоро ще заспя в 2 в първия клуб, подпряна на стената. 

Връзка към мнение
преди 1 час, Lindt каза:

Видях картата, но ме смути този пиян трафик с очаквано време 3:30, за който си писала. 

Аз съм предубедена заради пияните англичани, които съм виждала по пътя си 🙂 Имам много пресен спомен от Краков и не ми се иска някой да повърне върху мен, защото няма къде да отстъпя.  

Добре, отказвам се от нощувката, но съвсем не съм сигурна дали мога да остана будна до 8 сутринта. По-скоро ще заспя в 2 в първия клуб, подпряна на стената. 

Преди 3.30 имаше предложение за  други деятелности, които не искам да повтарям 🙂 3.30 се отнасяше за хващане на самолет. 

 

Разбира се, ако ти е неприятна тълпата, по-разумно е да се приберете. Не е нужно човек да се насилва. Има пияни англичани, но всъщност тълпата е събрала доста други националности.

 

Аз си признавам, че предпочитам шаренията и лудницата на Лондонската Нова Година пред леко стерилната Сингапурска, но вкусовете на хората са различни - и неприкосновени! 

 

П.П. Дори да се намирате в най-отдалечената точка на червената зона, и да изчакате тълпата, спокойно може да отидете навреме за автобуса ви в 2 часа.

 

image.png.2dc0df769c238933ac24be1d08187f12.png

 

 

Връзка към мнение
преди 9 минути , Гост каза:

Преди 3.30 имаше предложение за  други деятелности, които не искам да повтарям 🙂 3.30 се отнасяше за хващане на самолет. 

 

Разбира се, ако ти е неприятна тълпата, по-разумно е да се приберете. Не е нужно човек да се насилва. Има пияни англичани, но всъщност тълпата е събрала доста други националности.

 

Аз си признавам, че предпочитам шаренията и лудницата на Лондонската Нова Година пред леко стерилната Сингапурска, но вкусовете на хората са различни - и неприкосновени! 

 

П.П. Дори да се намирате в най-отдалечената точка на червената зона, и да изчакате тълпата, спокойно може да отидете навреме за автобуса ви в 2 часа.

 

image.png.2dc0df769c238933ac24be1d08187f12.png

 

 

Решихме да пробваме нещо ново - нощна обиколка на град 🙂 Ти нали каза, че идиотиите се правят по веднъж? Току виж вземе, че ни хареса. Иначе като си опознаеш и приемеш природата и предпочитанията, доста рядко излизаш от зоната на комфорт. 

  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 3 минути , Lindt каза:

Решихме да пробваме нещо ново - нощна обиколка на град 🙂 Ти нали каза, че идиотиите се правят по веднъж? Току виж вземе, че ни хареса. Иначе като си опознаеш и приемеш природата и предпочитанията, доста рядко излизаш от зоната на комфорт. 

Това ще бъде едно от най-яките посрещания на Нова година! Браво!!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
В момента, Goal & Boss каза:

Това ще бъде едно от най-яките посрещания на Нова година! Браво!!

До този момент за скромния ми 53-годишен живот, точно това обикаляне на Лондонските улици - през първата ми година тук - е най-най-най-якото и жизнено изкарване на Нова Година ever (но това със сигурност не се харесва на всеки, затова се опитвам да съм внимателна...) 

🙂 

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

@Иван Попов Билетите ви кацнаха ☺️ (Задраскала съм бар-кодовете умишлено). Явно кметът на Лондон е искал да се видим още веднъж и не поиска да ги достави преди сбирката 😄 Значи ще пием по питие на 31 декември... 

 

П.П. Благодаря за подаръка и ракийката! 

 

730640978_InkedIMG_2771(1)_LI.jpg.0cb6231f507ee19ea82108a668165093.jpg

Връзка към мнение
Преди 1 час, Гост каза:

Явно кметът на Лондон е искал да се видим още веднъж и не поиска да ги достави преди сбирката 😄 Значи ще пием по питие на 31 декември... 

 

П.П. Благодаря за подаръка и ракийката

Охо от кога ги чакаме! :smile:

Еее та как 😃 ще се видиш и с кмета, предполагам и той е пич :smile: като Нас. Е та питието си е задължително, иска ли питане! 🤗

Моля моля и Ние благодарим за билетите! Запази си и час за 31, ако може. 😀

Пийийни и една ракийка за мен! Наздраве! 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Иван Попов каза:

Охо от кога ги чакаме! :smile:

Еее та как 😃 ще се видиш и с кмета, предполагам и той е пич :smile: като Нас. Е та питието си е задължително, иска ли питане! 🤗

Моля моля и Ние благодарим за билетите! Запази си и час за 31, ако може. 😀

Пийийни и една ракийка за мен! Наздраве! 

Ще се видя с теб още веднъж! 😄 И с останалите. С кмета още нямаме взимане даване.... хахахаа

 

До скоро - на 31-ви! Подробни уговаряния - като наближи... 🙂 

Връзка към мнение
На 28.10.2018 г. в 21:13, Гост каза:

предпочитам шаренията и лудницата на Лондонската Нова Година пред леко стерилната Сингапурска,

Говори, говори...

  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 20 минути , patilana каза:

Говори, говори...

Догодина лудница, само казваш 😎 Тази година ще се наслаждаваш на прекрасния - макар и стерилен ... хахааха - Сингапур ❤️

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.