Прескочи до съдържание

Нова година в Лондон


Иван Попов

Препоръчани мнения

преди 10 часа, ruwenzogy каза:

Ми то си няма билети за зарята, бе . Какво е това чудо.....

@ruwenzogy Казвай по-навреме плановете си за Англия, за да давам съвети 😊 

Местата за зарята свършват много бързо. Миналата година му се карах на @Иван Попов че беше несериозен - хем му казах. Добре, че не ми се сърди 🙂  

Сега за вас... 

 

Виж, не съжалявай. Не е за малко дете там. Сияна щеше да се измъчи. Много часове чакане, нула забавления за детето.

Не е и за корабче. Три пъти съм била. Не съм убедена и че пускат деца там, но и цената няма да ти хареса. 

Като се върна от Иран, ще помисля какво да ви предложа като идеи, които можете да реализирате. 

Връзка към мнение

@ruwenzogy

 

Оги, както ти обещах - няколко идеи: 

 

През деня има много забавления за деца. Моят поглед се спря на Дисни върху лед, но опциите са наистина много и чудни, освен големият увеселителен парк в Централен Лондон - Hyde Park

 

https://www.list.co.uk/event/417197-disney-on-ice-100-years-of-magic/

 

За фойерверките - макар да не съм била там, горещо препоръчвам два парка, където безплатно ще може да си направите прекрасен пикник, без да ви задушават опашки.

 

Александра палас 

https://www.alexandrapalace.com/

 

и Primrose Hill

https://www.royalparks.org.uk/parks/the-regents-park/things-to-see-and-do/primrose-hill

 

Ако с нещо мога да бъда полезна, с удоволствие! 

 

До 28-ми декември съм в Лондон (и след 2-ри януари) и ако успеем да се стиковаме, ви каня у дома на зимно барбекю 🙂 
 

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Здравейте! В последния момент реших да прекарам нова година в Лондон.  Много бих искал да намеря билети за зарята в новогодишната нощ. Наистина ли няма никакъв шанс, макар и на по-висока цена.Така или иначе ми е мечта да посетя Лондон, но ще е много кофти да съм там на нова година и да не видя фойерверките. 

Връзка към мнение
Преди 1 час, Georgi 92 каза:

Здравейте! В последния момент реших да прекарам нова година в Лондон.  Много бих искал да намеря билети за зарята в новогодишната нощ. Наистина ли няма никакъв шанс, макар и на по-висока цена.Така или иначе ми е мечта да посетя Лондон, но ще е много кофти да съм там на нова година и да не видя фойерверките. 

Здравей 🙂

 

Не можеш да си намериш билети - освен чрез криминални продажби (ако е от непознати), които не те съветвам. Билетите се пускат към 25 септември и свършват почти веднага. 

 

Обаче - има алтернативи. Ето какво съм предложила на друг магеланец, и тези алтернативи никак не са лоши.

 

Пожелавам ти чудесни емоции - Лондон е прекрасен 🙂

 

На 10.10.2019 г. в 12:28, Гост каза:

@ruwenzogy

 

Оги, както ти обещах - няколко идеи: 

 

През деня има много забавления за деца. Моят поглед се спря на Дисни върху лед, но опциите са наистина много и чудни, освен големият увеселителен парк в Централен Лондон - Hyde Park

 

https://www.list.co.uk/event/417197-disney-on-ice-100-years-of-magic/

 

За фойерверките - препоръчвам два парка, където безплатно ще може да си направите прекрасен пикник, без да ви задушават опашки.

 

Александра палас 

https://www.alexandrapalace.com/

 

и Primrose Hill

https://www.royalparks.org.uk/parks/the-regents-park/things-to-see-and-do/primrose-hill

 

Ако с нещо мога да бъда полезна, с удоволствие! 

 

Връзка към мнение
преди 1 минута , Гост каза:

Здравей 🙂

 

Не можеш да си намериш билети - освен чрез криминални продажби (ако е от непознати), които не те съветвам. Билетите се пускат към 25 септември и свършват почти веднага. 

 

Обаче - има алтернативи. Ето какво съм предложила на друг магеланец, и тези алтернативи никак не са лоши.

 

Пожелавам ти чудесни емоции - Лондон е прекрасен 🙂

 

 

Благодаря! Аз видях поста, изчетох доста за бързата продажба на билетите особено в синята и бялата зона. Относно парковете- страх ме е, че ще се разочаровам много защото зарята ще е доста далече. Мои познати в Лондон търсят билети, но нямам големи надежди. Намерих един сайт, в който се продават по 70 паунда билета, но не знам колко е надежден, пък и малко скъпо ми се струва. 

Връзка към мнение
преди 1 минута , Georgi 92 каза:

Благодаря! Аз видях поста, изчетох доста за бързата продажба на билетите особено в синята и бялата зона. Относно парковете- страх ме е, че ще се разочаровам много защото зарята ще е доста далече. Мои познати в Лондон търсят билети, но нямам големи надежди. Намерих един сайт, в който се продават по 70 паунда билета, но не знам колко е надежден, пък и малко скъпо ми се струва. 

Не са надеждни тези продажби. Ако имаш по-висок бюджет, ето алтернатива за £200. Съвсем скоро и те ще свършат.

 

Била съм веднъж на улицата - когато нямаше още такса, и три пъти на корабче. Сравнението е... несравнимо 🙂 

 

https://www.londonpartyboats.co.uk/londonEvents/riverboat-party.asp

Връзка към мнение
преди 4 минути , Georgi 92 каза:

Това видео пак ли е правено в платена зона? https://www.youtube.com/watch?v=gTOMB4MHwu4

Не  🙂 Извън маркираната зона е. Улиците на Лондон са невероятни тогава - ако обичаш купони и хора, които се забавляват на макс.

 

Image result for map of london fireworks 2019 viewing areas

Връзка към мнение
На 11.12.2019 г. в 10:16, Гост каза:

Билетите се пускат към 25 септември и свършват почти веднага. 

Тази година мисля, че беше на 27 септември. Аз пак си бях пуснал да ми пишат по мейла и за това помня датата. Ама да, около края на септември е винаги. 😊 

Проверих на 30 септември и всичко беше свършило от синята и бялата зона. 

На 11.12.2019 г. в 10:23, Georgi 92 каза:

70 паунда

По-добре си купи билет за корабче за около 150/170 паунда.  

Връзка към мнение

Не знам какво да правя 😧! С агенция нова година в Лондон ще ми излезне 1500 лв. някъде, но няма да видя зарята от близо, а ако нямам късмет може и само да я чуя. В същото време няма да видя и Биг Бен. Регистрирах се за билети догодина но с брекзит не знам как ще се развият нещата. Чудя се дали да не заменя посещението с Холи в Индия. Там поне още имам шанс за билети.

Връзка към мнение
преди 1 минута , Georgi 92 каза:

С агенция нова година в Лондон ще ми излезне 1500 лв. ...

Това ме онемява, ама кажи какво включва цената поне... 🙂 

 

Давам ти най-удачните варианти, лично проиграни. Мисля, че много не ми вярваш, но ти си решаваш. 

 

Това с регистрацията е само да ти пратят съобщение кога ги пускат, регистрацията не гарантира покупка...

 

Брекзит няма да се отрази ня пътуванията, коментирано е в други теми.

Връзка към мнение
преди 15 минути , Гост каза:

Това ме онемява, ама кажи какво включва цената поне... 🙂 

 

Давам ти най-удачните варианти, лично проиграни. Мисля, че много не ми вярваш, но ти си решаваш. 

 

Това с регистрацията е само да ти пратят съобщение кога ги пускат, регистрацията не гарантира покупка...

 

Брекзит няма да се отрази ня пътуванията, коментирано е в други теми.

4 нощувки, самолетни билети, трансфер и обзорна обиколка. Видях, че ако си направя резервация сам в същия хотел(който е в първа зона) ми излиза доста по-евтино, но ще загубя цял ден заради смяна на полета. А иначе ти имам доверие. Просто след като изгледах няколко десетки клипа видях, че има голяма навалица и от рано трябва да се редя за гледка. Може би половин ден трябва да избирам местоположение, а ще съм и с капризен човек, който ще мрънка че му е студено, аз ще мрънкам че искам хубава гледка и така. Разбрах, че регистрацията е за предупреждение, но се надявам да има и покупка. Слагам и лични разходи.

Връзка към мнение
преди 1 минута , Georgi 92 каза:

4 нощувки, самолетни билети, трансфер и обзорна обиколка. 

А това какво ти помага за фойерверките? 🙂 

 

преди 2 минути , Georgi 92 каза:

Видях, че ако си направя резервация сам в същия хотел(който е в първа зона) ми излиза доста по-евтино, но ще загубя цял ден заради смяна на полета. 

Това за хотела е много сериозно предимство. Не мога да кажа за полета нищо... Обаче на 15 декември без яснота за 31 декември ми е странно 🙂 

 

преди 4 минути , Georgi 92 каза:

Просто след като изгледах няколко десетки клипа видях, че има голяма навалица и от рано трябва да се редя за гледка. Може би половин ден трябва да избирам местоположение, а ще съм и с капризен човек, който ще мрънка че му е студено, аз ще мрънкам че искам хубава гледка и така. 

Тогава НЕ ТИ препоръчвам изобщо да си и помисляш за гледка към уличните фойерверки. Или само се наслаждавайте на лудницата в Сохо и колкото видите, видите; или инвестирай в билет за корабче. 

 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.