Прескочи до съдържание

Нова година в Лондон


Иван Попов

Препоръчани мнения

Иван Попов
преди 19 минути , Тони каза:

Ох, Иване....то верно, че  под двойка няма как да слезеш...ама пък и да караш хората да ти вършат работата, па да останела доволна. Отказах се да те запознавам с дъщеря ми. 😄

2-ка 2-ка, нали пак е бройка.😁

@Гостнали ще идва на сбирка и ни докара билетите. Сигурен съм, че ще мина при теб може и с 5 да е, но ще мина.

А ти защо се отказа..... страх или от това, че не мога да си взема изпита при теб! 🤩🤔🤨

Охо ще ни запознаеш и още как..........🤗

  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, Фил каза:

Ъ? 🤔🙄😲

 

преди 59 минути , Фил каза:

ти може би да, ама девойката дали ще остане доволна ... 🤔

 

Другарю @Фил, вие как си я представяте тази работа в Soho - протяжна и в комфорт? 😁 Не баш... 

Ъ, не Ъ - младежът подхожда реалистично! 

 

П.П. Очаквам в скоро време да ме баннат като модератор 🤔и да сложат една табела на темата:  

 

Image result for 18

 

 

Връзка към мнение
преди 48 минути , Иван Попов каза:

Ако си съгласен тогава да резервираме!

Ама нали и двамата сме на "80%" 🙂

Как да го направим...

Какво ще кажеш за следната идея, засега да си купим самолетните билети за датите които каза.

Но да си призная не съм летял често с EasyJet и нямам идея дали не е много рано, има ли шанс за по-добри цени и т.н.

 

Да направим и резервация където каза, отменяема естествено.

И така..., просто предложение е 😎

 

PS. Ако идваш лятото към Варна обади се да "натаманим" съвсем плановете 🙂

PSS. Бях една Нова Година в Лондон, но година/две преди да направят платеният вход, пускаха наред до около 21.30 часа или докато old bill преценяха и след това пускаха бариерата, беше супер и много готино...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 минути , Tim каза:

Но да си призная не съм летял често с EasyJet и нямам идея дали не е много рано, има ли шанс за по-добри цени и т.н.

Това е blackout период, цените трудно ще станат по-ниски от 70 евро. Всъщност, цената е много ниска - поради дните и часовете предполагам. Когато аз си купувам билети в този период (Коледа, Нова Година), най-доброто е обикновено около 100 паунда в посока. 

Редактирано от Гост
Връзка към мнение
Иван Попов
Публикувано: (редактирано)
преди 10 минути , Tim каза:

Ама нали и двамата сме на "80%" 🙂

Как да го направим...

Какво ще кажеш за следната идея, засега да си купим самолетните билети за датите които каза.

Но да си призная не съм летял често с EasyJet и нямам идея дали не е много рано, има ли шанс за по-добри цени и т.н.

 

Да направим и резервация където каза, отменяема естествено.

И така..., просто предложение е 😎

 

PS. Ако идваш лятото към Варна обади се да "натаманим" съвсем плановете 🙂

PSS. Бях една Нова Година в Лондон, но година/две преди да направят платеният вход, пускаха наред до около 21.30 часа или докато old bill преценяха и след това пускаха бариерата, беше супер и много готино...

Ами да паднат НЕ вярвам, защото всяка година ги следя и повече от това НЕ падат, ако някой мисли, че ще паднат нека да пише! Писали сме заедно, ето и @Гост това го е установила!

Ами добре да купим с отменяне и готово. А за билетите, ако искаш да ги купим заедно, че така са по-ниски.

Към Варна няма да идвам скоро, поне засега де!

А за плана е ясен на 11спирки с метро е Tower  Bridge. На окото ще се качим и май за друго няма да имаме време, ако имаш някакви предложения пиши!

 

 

Редактирано от Иван Попов
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 17 часа, Иван Попов каза:

Смятам да пътувам София - Лондон на 30 декември с полета на easyjet в 21 часа. А връщането да е на 1 януари в 06 сутринта.

😊

 А на какви цени са билетите и от къде ги гледаш?

 

п.с. Малко извън темата, но като човек без планове за НГ /като мен / в последния момент дали изкачат евтини билети около 30-ти и след това?

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Иван Попов
Публикувано: (редактирано)
преди 10 минути , Ivko каза:

 А на какви цени са билетите и от къде ги гледаш?

 

п.с. Малко извън темата, но като човек без планове за НГ /като мен / в последния момент дали изкачат евтини билети около 30-ти и след това?

От сайта на easyjet.

има да, в момента са 30 и 35евро

image.png.c487a7a5b9e11d9c0796a618946ff705.png

Ето ги

това са за 2-ма. А ако е за един е с по 2/3 евро по-скъпо

Редактирано от Иван Попов
допълнение
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 19 минути , Ivko каза:

п.с. Малко извън темата, но като човек без планове за НГ /като мен / в последния момент дали изкачат евтини билети около 30-ти и след това?

Мога да взема отношение само за Лондон. Не само, че не изскачат по-ниски, но и свършват. Виждала съм драми на българи, които спешно трябва да се приберат и просто НЯМА билети. Цените тогава варират около £500. Говоря за периода 22 декември - 7 януари. Аз обикновено си взимам традиционна авиокомпания доста по-рано - нискотарифните полудяват тогава, плюс разстоянието до Станстед и Лутън - изобщо не е оферта.

 

След 11 януари са най-евтините билети за цялата година, но това мисля не е само за Лондон...

Редактирано от Гост
Връзка към мнение

Всъщност за 29-30-31 към Лондон не са невероятни цените на билетите, миналата година бяха към 100лв в посока в последния момент (Бг Еър и античен 737). За връщане не съм гледал, но предполагам, че наплива е на обратно. За 16-18 декември от Лондон към София почти нямаше останали билети. Като цяло хората искат да си максимизират почивката и към 16-20 декември и 2-6 януари е лудница, а по 24.12 и 30-31.12 в самолетите няма никой.

Ама под 30 евро няма как да станат.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 16 минути , Mary каза:

Цените с Easy Jet почти съм сигурна, че няма да станат по-ниски.

 

Не е почти, а напълно сигурно, че няма да намалеят. Преди около три години компанията обяви нови правила, едно от което е че при понижаване на цена връщат пари за закупен по-рано билет, т.е. при тях има задължително покачване на цените  във времето. Следили сме много полети, защото ползваме обикновено тях и нито веднъж цената не е намаляла с приближаване датата на полета. Предполагам, че има изключения, но не и за Лондон.

Писал съм за това в темата на Easy Jet.  

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Иван Попов

Така и ние да се отчетем!😊 Двамата с @Tim взехме билетите за тези дати. Взеха ни малко под 250лв., сега да видим и за хотела. 🤨

 

 

  • Харесвам 2
  • Браво 2
Връзка към мнение
преди 10 минути , Иван Попов каза:

Така и ние да се отчетем!😊 Двамата с @Tim взехме билетите за тези дати. Взеха ни малко под 250лв., сега да видим и за хотела. 🤨

 

 

Честито! Много да се забавлявате! 🙂 

 

Следете за билетите в сайта на Кметството и като ги пуснат, купувате. Внимателно избирайте къде - предполагам иде реч за Еmbankment.

Ще ви дам моя адрес за доставка, защото тези билети нямат електронна версия. 

Надявам се до 14-ти декември да ги доставят, за да ви ги донеса на 15-ти в София. 

 

Редактирано от Гост
Връзка към мнение
Иван Попов
преди 2 минути , Гост каза:

Честито! Много да се забавлявате! 🙂 

 

Следете за билетите в сайта на Кметството и като ги пуснат, купувате. Внимателно избирайте къде - предполагам иде реч за Еmbankment.

Ще ви дам моя адрес за доставка, защото тези билети нямат електронна версия. 

Надявам се до 14-ти декември да ги доставят, за да ви ги донеса на 15-ти в София. 

 

Благодаря ти, много мило от твоя страна! И двамата ще ги следим. Дам 😉 много правилно предполагаш. За твоя адрес, когато ти е удобно ще ни го пуснеш и готово. И аз се надям дотогава да ги получиш! 😊 Благодарим ти предварително за услугата! 😊

 

Връзка към мнение
преди 19 минути , Иван Попов каза:

Така и ние да се отчетем!😊 Двамата с @Tim взехме билетите за тези дати.

 

😁🙃 абе не сте наред ама то така се прави билети да има 

  • Смея се 2
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
Иван Попов
Публикувано: (редактирано)
преди 5 минути , Ivko каза:

 

😁🙃 абе не сте наред ама то така се прави билети да има 

Еми ето има вече....😉 Ти няма ли да дойдеш, поне и ти да станеш като нас......😀

Е то тия няма да ти изгорят, защото ще дойдеш заради компанията.😉

преди 3 минути , Гост каза:

Човек... Ти мен тогава директно на 4-ти километър ще ме пратиш 😄

Да ето същото положение, сега ни казва, че и ние не сме добре...😁

Редактирано от Иван Попов
добавяне
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Да попитам хората, които са били на 31 вечерта 🙂 около центъра. 

Знам, че лудницата е голяма, но до колко часа е. Един приятел  ми каза, че в 5 се прибрал у тях.... 

Не за друга, а защото полетът ни е в 06 часа сутринта. Дали ще хванем или, как мислите?....

Или още как е с време да търсим друг начин за пребиране. Гледам имат wizz на 1 януари в 08 часа. 

Нещо по въроса @Гост! Знам, че ти си ходила, а и ти ще ни донеш билетите на Коледната сбирка! 

Благодаря предварително на всички! 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, Иван Попов каза:

Да попитам хората, които са били на 31 вечерта 🙂 около центъра. 

Знам, че лудницата е голяма, но до колко часа е. Един приятел  ми каза, че в 5 се прибрал у тях.... 

Не за друга, а защото полетът ни е в 06 часа сутринта. Дали ще хванем или, как мислите?....

Или още как е с време да търсим друг начин за пребиране. Гледам имат wizz на 1 януари в 08 часа. 

Нещо по въроса @Гост! Знам, че ти си ходила, а и ти ще ни донеш билетите на Коледната сбирка! 

Благодаря предварително на всички! 🙂

@Иван Попов, ако не се захласнете по разни прелести в Сохо (виж кръглата табела 18 :grin:) нямате никакви грижи. 

 

Да, лудницата е огромна. О-г-р-о-м-н-а. Фойерверките на London Eye събират хора от цял свят... Обаче от центъра на Лондон до Гатуик и пеша ще стигна за 6 часа :grin: Не се притеснявай. Няма да имаш проблеми. 

Да, ще ви донеса билетите. Всъщност, направо ще ви ги купя, но първо ще преценя кога и как ще ги доставят. Ако нещо се сговн... пардон, обърка, аз ще съм в Лондон за Нова Година и ще се разберем на място, макар че това е мега краен вариант, а после ще ви махам от едно корабче 🙂 

Връзка към мнение
преди 46 минути , Гост каза:

Да, лудницата е огромна. О-г-р-о-м-н-а. Фойерверките на London Eye събират хора от цял свят.

Е това ни е целта де. Да ги видим тези прочути фойерверки на London Eye.

И 3:30 да тръгнем пак е добре, в 4 ще сме на летището. От Victoria до Gatwick е мах 30 мин. с влакчето.

А ние дали ще можем да сме на гарата около 3:30, е тук се притеснявам?...

Ще гледам всички корабчета по Темза.  :bye:

За билетети ще се разберем, ще пишем допълнително. 

Благодаря ти! 🙂

 

Връзка към мнение
преди 17 минути , Иван Попов каза:

А ние дали ще можем да сме на гарата около 3:30, е тук се притеснявам?...

Дали ще можете, а? 🙂 Я се успокой и само се забавлявайте!

 

image.png.591d67d4d7312bfbb28a994698908dd8.png

Връзка към мнение
преди 6 часа, Гост каза:

Дали ще можете, а? 🙂 

 

image.png.591d67d4d7312bfbb28a994698908dd8.png

Тия прогнозни времена по маршрутите на гуггъл са само за трезви пешеходци! :rolleyes:

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.