Прескочи до съдържание

1000 точки за веригата Shangri La, достатъчни за нощувка или скъпа вечеря


Препоръчани мнения

Следващата промоция е малко по-нестандартна. Shangri La са азиатска верига хотели, в луксозния клас, май имат и 1-2 обекта из Европа (Париж и Истанбул със сигурност). Програмата им за лоялни клиенти навършва 3 години и за това са пуснали игра в сайта им. 

 

Много добър бонус специално за всички, които си закупиха от катарските билети за Азия. 

 

Всяка седмица може да спечелиш 100 точки като играеш, а ако инсталираш приложението им на мобилния си телефон дават още 100. Имаш право да пропуснеш една седмица, сиреч на края на шестте седмици имаш 1000 точки. Тези 1000 точки може да замениш за безплатна нощувка в някой от по-простите им хотели или за $100 ваучер за напитки/храна. Нищо не пречи някоя дружка да участва, така за $200 може да си заформите приятна вечеря само срещу 1-2 минути седмично. 

 

Ето схемата каква е. 

 

1. Регистрирате се програмата им за лоялни клиенти, от тук: https://www.shangri-la.com/corporate/golden-circle/joingc/

 

2. След това се включвате в играта. За съжаление първата седмица я изпуснахме, но не е болка за умиране, ако не пропускаме останалите. http://www.goldencircle-3rd-anniversary.com/en/Game/index

 

Изигравате играта тук и получавате 100 точки, както и код, който трябва да въведете в мобилното им приложение (iOS и Android), който дава още 100. Естествено, трябва да инсталирате приложението, за което си има QR код в сайта. Играта е елементарна и се приключва за секунди. 

 

Точките не пристигат веднага, но би трябвало да дойдат. Хайде кажете, ако има проблеми, но ми изглеждат като най-лесно изкараните $100 ваучер възможни. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Уф, баш мислех да играя днес и се отнесох по задачи...

Точките дали може да се прехвърлят нанякъде, ако нямаме Шангри-Ла хотел на континента?

 

ПП Може, ама 1:1, а $100 е много по-добре от 1000 мили, пък и искат минимум 2500 за прехвърляне.

 

ППП В The Shard в Лондон също ще има Шангри Ла хотел от 2014г.

Редактирано от neuromancer
Връзка към мнение

Уф, баш мислех да играя днес и се отнесох по задачи...

Точките дали може да се прехвърлят нанякъде, ако нямаме Шангри-Ла хотел на континента?

 

Може, ама при коефициент 1:1 не си заслужава, не че не си заслужава де, ама все ще попаднеш я в Париж, я в Истанбул, май скоро и в Лондон ще отварят и там ще може ваучера да се изхарчи пълноценно за 100 долара, иначе ще получиш 1000 точки в някоя авио програма. 

Връзка към мнение

Тоест не може да ги изхарчиш някъде в Азия ли ?

 

За съжаление възможностите на тези 1000 точки за безплатна нощувка са ограничени до Китай , Малайзия и Манила , но за прилична вечеря ще стигнат -:)

 

Благодаря за офертата !!!

Връзка към мнение

Може и в Азия, ама аз поне скоро нямам път натам.

Като четох коментари, по-добре играйте и за жената, защото двама души лесно правели сметка от $200  :lol:

Редактирано от neuromancer
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако трябва и ще се оженя само промоции да има - :)

Само внимавай, че нали знаеш: " секунда невнимание, после цял живот ..." :biggrin:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Относно ваучерите :

 

Simply select the hotel and type of vouchers to redeem, make a reservation, and collect your redemption voucher at the selected hotel’s Business Centre.

 

Това означава ли , че трябва да направиш резервация за хотела или само си избираш мястото дето да получиш ваучера ?  :)

Връзка към мнение

Относно ваучерите :

 

 

Това означава ли , че трябва да направиш резервация за хотела или само си избираш мястото дето да получиш ваучера ?  :)

 

Няма нужда от резервация твърдят хората, даже напротив - нямало как сметката от ресторанта да я запишеш на стая. 

Връзка към мнение

Мен условията от горния цитат малко ме объркват  , написано е доста двусмислено .

А как тогава си взимаш ваучера ?

 

P.S. Някой получи ли вече първите точки в баланса си ?

Редактирано от stenk
Връзка към мнение

Здравейте, не ми е много ясно как точно после се получава наградата и къде трябва да бъдат изядени тези парички. :lol:  В някой от хотелите ли им .. или? Уж четох и пак не разбрах като хората. :biggrin: Много ми хареса хотела в Истанбул.... :maninlove:

Връзка към мнение

Не съм чел как се получава ваучера, вероятно си го отпечатваш. А се ползва в ресторанта на хотела.

Връзка към мнение

Според условията на сайта се получава така :
 

Redeem food & beverage vouchers at participating hotel or resort restaurants or spa vouchers at CHI, The Spa :

 

Simply select the hotel and type of vouchers to redeem, make a reservation, and collect your redemption voucher at the selected hotel’s Business Centre.

 

 

Ето и списък на хотелите в които пък ще може да размените  1000 точки за  безплатна нощувка :

 

 

 

  • Mainland China
  • Shangri-La Hotel, Baotou
  • Shangri-La Hotel, Beihai
  • Traders Upper East Hotel, Beijing
  • Shangri-La Hotel, Huhhot
  • Shangri-La Hotel, Manzhouli
  • Shangri-La Hotel, Qufu
  • Traders Hotel, Shenyang
  • Shangri-La Hotel, Wuhan
  • Golden Flower Hotel, Xian
  • Malaysia
  • Putrajaya Shangri-La
  • Traders Hotel, Puteri Harbour, Johor, Malaysia
  • Traders Hotel, Penang
  • Philippines
  • Traders Hotel, Manila
  • Taiwan
  • Shangri-La's Far Eastern Plaza Hotel, Tainan

post-140-0-96573100-1383410378_thumb.jpg

Редактирано от stenk
Връзка към мнение

Като посъберем 500 точки, тогава ще видим, не е някаква набутвация и да не можем да си вземем ваучерите за вечеря, но мисля, че генерално е ОК, в блоговете и форумите където мернах предложението никъде не съм срещал да има подводни камъни. 

Връзка към мнение

Първо да кажа, че инсталирането на приложението за Андроид беше мъка, а работя с компютри по принцип :)

1. Искат google акаунт, много мразя такива неща, но няма начин, имам покрай пикаса-та

2. Е да, ама не, трябва да имам и gmail, добре де, нали имам google акаунт, но...,съгласих се, вече имам и gmail

3. Хайде, качвай се тогава! Не искам, не поддържа моята версия. Добре- ъпдейт, не става, няма по-нова.

4. И тогава гениалната българска мисъл се включи, нали не обичаме правилата- изтегли версията за mainland China, а, работело, без google акаунт, без версии, без нищо, чудо!

5. Може да се пусне повече от един код през приложението, така, че ако някой няма смартфон, може да го пусне и през чужд, няма грижи, приложението не прави разлика(това още не е потвърдено, като ми се заприходят точките вече ще е сигурно)

Връзка към мнение

С епълския App Store всичко стана за секунди след сканиране на QR кода , но виждам още няма никакви заприходени точки в акаунта.Днес още е играта от втората седмица - мислех , че всеки понеделник ще започва нова.

 

Щ.С. Що ли се знимаваме с щуротии ама му пустия гъдел от далаверата -:)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Mда и си пише че 4-тата започва на 15 ноември  :)

 

Някакви точки по вашите акаунти ? При мен още нищо - може би чак накрая на играта.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.