Прескочи до съдържание

1000 точки за веригата Shangri La, достатъчни за нощувка или скъпа вечеря


Препоръчани мнения

четвъртата седмица и битката за имагинерните точки, които никой не е получил все още е факт, само напомням :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Точките още са мираж , но пък не са минали 3-те седмици :)

 

Жоро какво стана с оня конкурс на Wizz в който участва ?

Редактирано от stenk
Връзка към мнение

Да и при мен са се появили :)

Аз чакам замяна за една конкретна нощувка дето съм си наумил да се поглезя по средата на тежко пътуване.

Връзка към мнение

Точките още са мираж , но пък не са минали 3-те седмици :)

 

Жоро какво стана с оня конкурс на Wizz в който участва ?

 

Абсолютно нищо, щяха да отговорят след 10 дни, отговориха след 2 месеца, че бла бла, благодарим за участието. Така и така едва ли точно аз щях да им рекламирам тур услугите, та не мисля, че е голяма загуба и за двете страни :)

 

Аз точки още си чакам...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз не разбрах последно, ще можете ли да ползвате нощувката в Европа или само за Азия е валидна?

 

Само в Азия има хотели, които са 1000 точки на вечер, в Европа има само два хотела от веригата (единия ще го отворят догодина май) и са доста скъпи. Но 1000-та точки може да ги обърнеш в $100 ваучер в ресторантите им. 

Връзка към мнение

Аз изпуснах последната седмица и имам 800 точки. Доколкото виждам единствената ми опция е да redeem-na 500 за $50. 

 

Да, или да изчакаш някоя промоция с точки за нощувка, всички програми пускат от време на време. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.