Прескочи до съдържание

1000 точки за веригата Shangri La, достатъчни за нощувка или скъпа вечеря


Препоръчани мнения

  • 2 седмици по-късно ...

И ние успешно заменихме точиците за вечеря в Трейдърс хотел, Янгон. Мерси Жоро, за навременното подсказване. Ето стартера :)
ImageUploadedByTapatalk1388677581.289041.jpg

Поздрави от Бирма

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Някакви тънкости в получаването на ваучера има ли? По-точно ме интересува може ли да се поръча на място, ако да речем не си наясно предварително колко ще изхарчиш и дали ще ти трябва един или два...

Връзка към мнение

На място става, поръчваш си го за текущия ден примерно директно от сайта. Има референтен номер, който разпечатваш или и се представя в рестаранта. Има ваучери за 50 и 100 USD. Ползва се целия еднократно, независимо дали има остатък по него.

 

Можеш да погледнеш менюто и след това да си го поръчаш през сайта, изпращат го веднага.

Редактирано от cck
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Точките ми изтичат в края на 2014.

Чудя се дали мога да си взема ваучер например през Декември, а да го използвам по-късно, примерно след 2 месеца или трябва да се използва преди датата на изтичане на точките?

Някой помни ли какво му пишеше на ваучера, като срок?

Връзка към мнение

Пише, че изтичат края на 2015 (освен ако имаш други точки от преди тези)

Aз явно го чета лошо, изтичат 2014, но 0 от моите 1000, това ли искат да ми кажат?

post-64-0-54500900-1395225261.png

Редактирано от Oshko
Връзка към мнение

Aз така си го превеждам, но при мен пише "1,000 Points will expire on 31 Dec 2015 "

На мен ми изглежда по друг начин страницата

Връзка към мнение

Срокът при мен беше за същия ден. В момента на издаване на номерчето се указва за кога искаш да е валиден. Опитай да започнеш поръчката на ваучера и там може би е описано.

Връзка към мнение

След като  успешно ползвах моя ваучер  в  "Traders Manila" със сигурност дължа поне бира на Жоро , но дано най-сетне се добера до някоя от форумните сбирки . Аз обещанията си не забравям   :)

 

 

post-140-0-21758400-1395346706_thumb.jpg

Редактирано от stenk
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

 Благодаря на Жоро за невероятното изкарване в Shangri-La Bosphorus, Istanbul.

Прекрасна вечеря с изглед към Босфора и невероятна атмосфера.

Най-голямата изненада беше след като ни донесоха сметката, а именно понеже сме членове на Golden Circle и за тях е чест че сме посетили техния хотел и няма да заплащаме сумата над стойноста на ваучера( а тя беше около 100 лири). ;)

post-587-0-06158700-1399534910_thumb.jpg

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Току що получих имейл от Shangri La. Много бла-бла-бла, същинта както я разбирам, е че вече не е необходимо да се обменят ваучери на фиксирана стойност, а може да се плаща директно в ресторанта при представяне на картата или споменаване на номера. Обменния курс е същия - 10 точки за $1.

 

Според мен е супер нововъведение, защото ще позволи да си вечеряме няколко пъти с безплатните точки в по-евтините ресторанти, а не като някои хора, които са яли пили и се веселили и накрая пак останали неизхарчени пари от ваучера :)

 

Целия имейл:

 

Dear Mr ...,

 

Introducing Golden Circle's new Instant Dining Rewards – a new way to redeem your points at any of our hotel's restaurants.

 

From now on, your GC Award Points can be redeemed instantly with 10 GC Award Points covering every USD 1* of your bill. There's no minimum point use and point redemption is as quick as paying the bill would have been. Just show us your GC membership card and we'll take care of the rest.

 

Make your reservation now to enjoy the expedited pleasure of Instant Dining Awards for your next Shangri-La meal. Exclusive to Golden Circle members.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Абе на вас деактивират ли ви акаунта? На мен вече два пъти ми го деактивират, пиша, възстановяват го и после пак... Последния път искаха да им пращам ID даже.

А и карта не пращат, защото още нямам престой в хотелите им 

Връзка към мнение

Аз имам престой и пак не съм получил карта.

За сметка на това редовно получавам рекламни мейли в пощата.

Връзка към мнение

На мен картата ми дойде, но по нея вече нищо не остана, а веригата определено си я бива. Ако се добутам до Китай някой ден определено ще са ShangriLa :)

Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Днес реших да поразгледам какво може да се вземе с точките, обаче не мога да си влезна в акаунта. Резултатът е както при грешна парола, обаче като поискам помощ да си я reset-на ми дава, че няма съответствие между моя номер акаунт и фамилия, писах им на съпорта. При някой от вас да го има същото?

Редактирано от Oshko
Връзка към мнение

Те минаха през всички акаунти, които са спечелили безплатни точки. Ще ти поискат да пратиш копие от лична карта или нещо такова да потвърдиш, че те има и ще ти активират акаунта пак.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Сега пробвах и аз и ми се случи същото. Явно така филтрират % от авантаджиите от играта :) Ще им пиша и аз като имам малко време. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Aз пък съм затрил номера на акаунта :). Явно ще трябва да им пиша, че без него неможе да се ресетва паролата. Точно ще дам прузнаци, че съм жив и че ме има.

Връзка към мнение

Aз пък съм затрил номера на акаунта :). Явно ще трябва да им пиша, че без него неможе да се ресетва паролата. Точно ще дам прузнаци, че съм жив и че ме има.

 

Провери си в имейла. Първия имейл от тях Welcome to Golden Circle или нещо такова се казва, съдържа и номера.

Връзка към мнение

На мен си ми пращат всеки месец мейли със точките по акаунта нищо , че ги занулих.

Дери днес имам мейл.

 

Ти просто си си ползвал точките навреме. Останалите, които се регистрирахме и ги кътахме сме с блокирани профили :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.