Прескочи до съдържание

Phyre - нов дигитален портфейл


Препоръчани мнения

В настройки на профила ми иска някаква верификация и да си снимам личната карта за някакъв лимит, който в момента е 20 евро. Какъв е този лимит и някой снимал ли си е картата? За създаване на виртуална карта ми иска да заредя сума от друга карта. Колко е сумата?

Редактирано от Ivko
Връзка към мнение
Йосиф Милчов
40 minutes ago, Ivko said:

За създаване на виртуална карта ми иска да заредя сума от друга карта. Колко е сумата?

Минималната сума е 10 лева, която трябва да заредиш. На другия въпрос не мога да отговоря, аз не съм си снимал картата.

9 minutes ago, fxtrader said:

Здравейте, само български карти ли вървят в тая програма?

Аз заредих 10 лева първоначално с Револют, не мисля, че само БГ карти приема.

Редактирано от BlackArt77
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 39 минути , Ivko каза:

В настройки на профила ми иска някаква верификация и да си снимам личната карта за някакъв лимит, който в момента е 20 евро. Какъв е този лимит и някой снимал ли си е картата? За създаване на виртуална карта ми иска да заредя сума от друга карта. Колко е сумата?

Ами мисля, че без да верифицираш можеш да вкараш до около 500лв, но може и да се лъжа са сумата. След верификация ще можеш до 15000 лв да внасяш.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Йосиф Милчов
1 minute ago, Ivko said:

Благодаря! И все пак плащанията с телефон са възможни само за Андроид

За IOS не мога да кажа, аз съм с Андроид, но пък можеш да вземеш виртуална карта, като още едно платежно средство за нета. Физическа, според мен не си струва условията не ми харесват.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Опитах две канадски mastercards и двете не работя засега. При едната при която процеса по принцип е труден, тръгва и стига до никъде. При втората която ползвам почти навсякъде по света и никога съм нямал проблеми въобще не тръгва. 

Редактирано от fxtrader
Връзка към мнение
Йосиф Милчов
3 minutes ago, fxtrader said:

Опитах две канадски mastercards и двете не работя засега. 

Възможно е да приема Революта, защото е европейска карта, да има ограничения и да приема само карти издадени в Европа.

Редактирано от BlackArt77
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
8 minutes ago, Йосиф Милчов said:

Възможно е да приема Революта, защото е европейска карта, да има ограничения и да приема само карти издадени в Европа.

Сега говорих с тях приемат канадски карти

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, Йосиф Милчов каза:

Минималната сума е 10 лева, която трябва да заредиш. На другия въпрос не мога да отговоря, аз не съм си снимал картата.

Аз заредих 10 лева първоначално с Револют, не мисля, че само БГ карти приема.

 Ами моята сметка я направих в евро, това означва ли, че 10 евро е минималната съма в случая

Връзка към мнение
Йосиф Милчов
4 hours ago, Ivko said:

 Ами моята сметка я направих в евро, това означва ли, че 10 евро е минималната съма в случая

Минималната сума за акаунт в евра, е 8 евро. Обаче според условията им които чета без верификация на лична карта,  можеш да зареждаш до 20 евро, 20 паунда, 1200 леи или 500 лева. Така, че в твоя случай е 20 евро максимум и май ще  ти трябва и верификация с л.к. Моята сметка е в лева.

Редактирано от BlackArt77
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 8 часа, Йосиф Милчов каза:

Аз заредих 10 лева първоначално с Револют, не мисля, че само БГ карти приема.

 

преди 8 часа, Йосиф Милчов каза:

За IOS не мога да кажа, аз съм с Андроид, но пък можеш да вземеш виртуална карта, като още едно платежно средство за нета. Физическа, според мен не си струва условията не ми харесват.

 Направих си виртуална и си вкарах и дебитна на ДСК с която да зареждам, но два пъти пробвах с 10 евро да заредя пращ ми смс с код въвеждам го, но ми дава грешка?!

 

 

B095E211-AAA4-412A-AB75-1C88B805B427.jpeg

  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Искам да споделя,че виртуалната карта в rumbo.es се разпозна като viabuy и ми даде намаление със 17 евро за  полет от София до Венеция и обратно в сравнение със сайта на RYANAIR.Потвърждение получих след няколко минути на имейла.

Редактирано от valpet
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Някой вадил ли си е виртуална и да е с Iphone? Опитвам се да си заредя пари в акаунта, но не става. Свързах се съ съпорта и ми отговориха:

Цитат

Ако сте с iPhone може да зареждате, но тъй като няма Apple Pay  в българия , не може да пазарувате чрез NFC , може само да ползвате виртуалната карта за онлайн покупки.

 Сега ще видя къде е проблема.

 

Смених типа карта и се получи.

Редактирано от Ivko
Връзка към мнение

Не знам в каква валута е по-добре да е профила. Ако е в лева може до 500лв да зареждате без нужна верификация, а ако е в евро /както направих аз и сгреших/ до 20 Евро и сега се наложи да верифицирам /одобрението,което става за един работеб ден/ за да вкарам над 20 евро, което е много тъпо, а ми трябва да взема билет днес. От съпорта ми казаха,че работят в момента по възможност за смяна на валутата. Според мен няма много разлика дали ще ти е акаунта в евро и всеки път, като вкарваш от левова сметка ще те чарджи банката или да ти е в лв и при покупа в различна валута да плащаш 1.25%. Тук си двойно преебан ако искаш да плащаш в лева, а акаунта ти е в евро и захранваш от бг сметка 😂 . Венднъж плащаш превалутиране от лв е евро на банката ти и втори път плащаш 1.25% за това,че акаунта ти е в евро а плащаш в лв. Според мен акаунта трябва да е в лв защото захранваш предимно от левова сметка и поне да не губиш от захранване.

Редактирано от Ivko
Връзка към мнение

Няма значение мисля, че няма такса с каквато й да е поне според условията им.В случая аз заредих от Маестро на ДСК. Според мен акаунта трябва да е във валутата в която ще зареждате.

 

 

Редактирано от Ivko
Връзка към мнение

Ти зареждането си го правиш във самия акаунт на приложението и да веднага се поавяват и от там вече ако имаш и виртуална карта позлваш сумата, която си заредила.

 

 

viber image.jpg

 

P.S. Но пък има една добра новина. Ако си избрал валута, която мислиш,че не е изгодна може да им пишеш от имейла с който си регистриран,че искаш промяна на валута и те ще го направят до 2 работни дни, като трябва преди това да си излезнал от профила. Поне не е нужно да изтриваш профил.

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
На 10.01.2019 г. в 15:15, Йосиф Милчов каза:

Физическа, според мен не си струва условията не ми харесват.

Защо да не си струва мисля,че една карта в евро би била доста добре да има човек, когато е извън България. Аз не съм имал до сега карта в евро и като ми се е налагало да тегля пари ми вземат повече от колкото е таксата за теглене на тази карта, а също и плащам при плащане на пос. А тук имаш само една такса за теглене 2 евро независимо в каква валута теглиш. 

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 33 минути , vinidj каза:

С най-новата версия на Андроид съм и ми казва, че не е съвместима версията на телефона?!

root-нат ли ти е телефонът?

Връзка към мнение
преди 24 минути , vinidj каза:

С най-новата версия на Андроид съм и ми казва, че не е съвместима версията на телефона?!

По-скоро пише, че устройството ти не е съвместимо. Версията на Андроид не е от особено значение, стига да не е много стара. При мен също не стана на два телефона с Android 8 и 9 съответно, но на устройствата на Apple няма такъв проблем.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 54 минути , vinidj каза:

С най-новата версия на Андроид съм и ми казва, че не е съвместима версията на телефона?!

 

преди 23 минути , koliob каза:

По-скоро пише, че устройството ти не е съвместимо. Версията на Андроид не е от особено значение, стига да не е много стара. При мен също не стана на два телефона с Android 8 и 9 съответно, но на устройствата на Apple няма такъв проблем.

И на мен ми даваше същото съобщение.Свързах се с чата на phyre,попитаха за модела на тел. и казаха,че няма вградена антена,която е необходима за извършване на плащанията.Решението е друго устройство с такава антена NFC.

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Почва да ме кефи това приложение 😁 .При превалутиране тези 1.25% такса се вземат от сметката в акаунта, а не от плащането:

Акаунт в лв-->заредени 100лв-->покупка за 46.19 евро-->платени 90.51лв /мисля,че по курс на бнб/ -->остатък в акаунта 8.36лв-->90.5x1.25%=1.13лв такса 

  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.