Прескочи до съдържание

Phyre - нов дигитален портфейл


Препоръчани мнения

Успях да зареда 10 евра от канадската си кредитна карта. Картата е показва че са взети 15.20 Канадски долара. Което е супер conversion rate. Остава сега да ми одобрят и документите. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 5 часа, fxtrader каза:

Остава сега да ми одобрят и документите. 

Лична карта за верификацията ли? И аз така качих снимките в петък, но ми се обадиха, че едната е размазана и я качих наново и сега чакам и аз.

Връзка към мнение
13 minutes ago, Ivko said:

Лична карта за верификацията ли? И аз така качих снимките в петък, но ми се обадиха, че едната е размазана и я качих наново и сега чакам и аз.

Да но никой не ми се е обадил може би защото съм с чужд номер. 

Връзка към мнение
преди 11 минути , fxtrader каза:

Да но никой не ми се е обадил може би защото съм с чужд номер. 

Ти кога пусна заявка? Те са с работно време пон-пет. Аз пуснах заявка петък сутрин. Просто получих нотификация от приложението следобяд, че не ми е приета верификацията, но не видях защо и след малко ми се обадиха да ми кажат да кача нова снимка, че не е излезнала добре и че имат много верификации за деня и не обещават, че ще стане за деня и сега чакам за утре да стане. Това приложение все пак не е само за България така, че на какъвто и номер да си трябва да ти се обаждат ако има проблем.

Редактирано от Ivko
Връзка към мнение
45 minutes ago, Ivko said:

Ти кога пусна заявка? Те са с работно време пон-пет. Аз пуснах заявка петък сутрин. Просто получих нотификация от приложението следобяд, че не ми е приета верификацията, но не видях защо и след малко ми се обадиха да ми кажат да кача нова снимка, че не е излезнала добре и че имат много верификации за деня и не обещават, че ще стане за деня и сега чакам за утре да стане. Това приложение все пак не е само за България така, че на какъвто и номер да си трябва да ти се обаждат ако има проблем.

В четвъртък направих заявката помня го понеже е нашия петък тук 🙂

Връзка към мнение
Йосиф Милчов

От ФБ страницата на Phyre:

 

Приятели,
Поради технически проблем при наш партньор, в момента не е възможно издаването на виртуална и физическа карта през приложението. Колегите са уведомени за ситуацията и работят приоритетно до разрешаването и. Всички потребители, които вече имат издадени карти не са засегнати от този проблем и могат да ги използват свободно.
Ако имате нужда от съдействие или имате въпроси, моля, пишете ни на лично съобщение или на support@phyreapp.com. Ще се радваме да Ви помогнем!

Връзка към мнение

Пуснато искане за физическата карта в понеделник и днес вече е при мен 😊 много дизайнерски. Не че нещо ама в испанския rumbo ми я разпозна като viabuy, но сега няма да купувам нищо, но ако мине ще е егати тотото 😂

 

 

49946639_289068601809201_1522627066766295040_n.jpg

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 2 минути , Христиан каза:

След като съм си открил виртуална карта, има ли начин да я закрия?

Само с имейл до съпорта им.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , Христиан каза:

 

А първите 12 месеца няма такса, нали?

Да аз мисля да пиша имейл предварително след 12 месеца да ми я закрият. От банки с месечни такси нямам нужда

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
преди 3 часа, fxtrader каза:

При мен статуса си седи в процес на одобрение вече две седмици. Някой да има подобен проблем?

И при мен беше така два дена и им писах в чата и се извиниха за забавянето и ми смениха статуса веднага. Според мен може да са те пропуснали понеже аз като си пуснах верификацията едната снимка не беше добре и ми се обадиха същия ден следобяд да снимам на ново и после два дена нищо и след като им писах оправиха нещата.

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...

Ако някой не е ползвал скоро приложението да знае, че един вид 'сесията' е свършила и трябва да излезнете от акаунта и да се логнете пак. Това ми казаха от съпорта след като се опитах да си заредя пари в акаунта както и не ми даваше да си видя данните за картите и работят по остраняването на този проблем, който със следващия ъпдейт би трябвало да го няма.

На 24.02.2019 г. в 13:42, Loverboy каза:

Зареждането с КК или Дебитна на Райфайзен е безплатно, нали? Тествах - взе ми само толкова, колкото заредих. 

 Ако акаунта ти е във валутата от която зареждаш няма такси.

Редактирано от Ivko
Връзка към мнение

Хора, не че искам да спамя ама вече три пъти им писах на тия пичове е никакви ги няма да ми верифицират документите. От горе на всичкото 10 Евро дето ги бях заредил Януари тая година ги няма също. Не знам дали има други оплаквания по въпроса но според мен това почва да ми прилича на някакъв спам.

Връзка към мнение

Аз им пиша в чата в сайта и веднага ми отговарят вече три пъти съм се свързвал с тях последно в петък. Имах същия проблем първия път с верификацията, писах им и до края на деня ме оправиха

Редактирано от Ivko
Връзка към мнение

Иска се верификация при достигане на 500 лева top up или има определен период в който не може да зареждаш повече и после отначало ? 

 

Сигурно го има някъде из условията,  но разчитам тук да намеря отговор по мързеливия начин 🙂

 

Трябва ми единствено виртуалната карта за инцидентни плащания към ония сайтове. 

Връзка към мнение
преди 1 час, stanimir каза:

Иска се верификация при достигане на 500 лева top up или има определен период в който не може да зареждаш повече и после отначало ? 

При достигане на общо заредени и/или получени. При достигане на 30К за месец се подава и декларация за произход на парите.

identification.png

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.