Прескочи до съдържание

Програма Патагония 2020


Гост

Препоръчани мнения

@DimitarYanakiev Благодаря за милите думи.

 

За мен Торрес дел Пайне е култово място и няма как да го пропусна. Надявам се да съм жива и здрава и да се изкатеря до него на Рождения си ден - заедно със спътничката ми 🙂 

 

Не е нужно да шофираш. Аз съм наела кола само за Торрес дел Пайне - за да имаме свобода, а и хотелът ни не е в града. Останалите маршрути са със самолет или автобуси. Единственото по-сериозно разстояние по суша е от Ушуайя до Пуерто Наталес с автобус 12 часа, но ако ползваме самолет, е много сложно от Аржентина до Чили. При теб - щом махаш Чили - самолетът е най-добра опция. 

 

Разбира се, че ще споделяме - с най-голямо удоволствие! 🙂 

преди 54 минути , DimitarYanakiev каза:

Много е готина програмата! И аз планирам за 2020 Патагония по подобна програма, но не съм решил дали февруари-март или октомври-ноември. Само че аз планирам по обратния маршрут Буенос Айрес-Ел Калафате(тук ще избегна Торрес дел Пайне поради липса на време, само Перито Морено) - Ушуая - Буенос Айрес. Планирам го обаче навсякъде с вътрешни полети, че разстоянията са огромни, а и не шофирам... 

Ще се радвам да споделите мнения и да си помогнем взаимно с някакви съвети. 

Иначе аз съм в повечето случаи соло травълър и най-вероятно и до Патагония ще ходя сам, тъй като нямам с кого, но едва ли бих могъл за февруари. 

 

Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Привет на всички,

 

Аз и още трима мои приятели плануваме да посетим Torres del Paine - Perito Moreno - Monte Fitz Roy в периода от 7 до 11 март. Началната и крайна точка на това пътуване възнамеряваме да бъде Puerto Natales, като за покриване на горепосочения маршрут ще бъде наета кола. Та, мисълта ми е времето, което сме предвидили за този трип дали е достатъчно? Освен това възможно ли е „диво къмпингуване“ на места извън (в близките околности) района на Torres del Paine, както и на останалите места от маршрута.

 

Ние летим от Барселона до Сантиаго на 06.03.2020 и се връщаме по същия маршрут на 18.03.2020. Авиокомпанията е LEVEL (дъщерна на IBERIA) и успяхме да си запазим билетите в двете посоки само за 280 евро на човек, тъй като го направихме точно на рождения ден на компанията.

За хората, които планират пътувания от Чили, бих посъветвал да се проверят билетите предлагани от Jetsmart и SKYairline понеже забелязах, че предлагат цени доста по-евтини от описание до момента.

 

Ако има хора, с които нашите дати се съвпадат с удоволствие бих споделил останала част от нашето пътешествие и евентуално бихме могли да направим нещо заедно. 😊

 

Поздрави

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.