Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Не знам къде да пиша, така, че тука ще се пробвам. Ако виждам, че полета закъснява с три часа, мога ли и аз да ида три часа по късно на летището, ако съм само с ръчен багаж.

Връзка към мнение
On 3/28/2019 at 10:02 AM, Фил said:

След един случай (по времето, когато Wizz пуснаха билетите по 2.99€) при който от лакомия :grin: си купих по погрешка билет за дата, за която вече имах ангажирано друго пътуване и след като веднъж търсих няколко часа една резервация, която накрая открих в 36-тия мейл-акаунт и то в някакъв непривичен субфолдър, реших, че трябва да въведа поне малко ред,  

За да избегна не 36тия мейл акакунт, а за моите резервации по линията SOF-VAR , може би 60-тия различен, използвам една малка "хитринка" - имам собствен домейн, на който съм му направил поддомейн и съм настроил дефолт адрес за този поддомейн да е мой мейл, където събирам резервации. т.е. всичко, което е насочено към мейл който завършва със @fly.моядомейн.bg  да си го получавам в един мейл акаунт, който си го гледам и подреждам. Така съм организирал и 10тината акаунта в topcashback. Така при всяка резервация посочвам каквото ми хрумне като мейл към поддомейна. Неудобството е, че като имат рекламни кампании, започвам да получавам десетки еднакви мейла, поне лесно се трият, а в последно време започнах помалко и да се отписвам от мейл листите им ..

 

 

Връзка към мнение
Преди 1 час, kakadu каза:

Не знам къде да пиша, така, че тука ще се пробвам. Ако виждам, че полета закъснява с три часа, мога ли и аз да ида три часа по късно на летището, ако съм само с ръчен багаж.

Можеш,но винаги има риск да съкратят закъснението, зависи от причината.Следене на страницата на летището също не е вариант, защото понякога се бавят с обновяването на информацията.За малко да си изпусна полет, въпреки,че бях на летището, защото бяха обявили закъснение 2ч,а след първия час започнаха бординг.Причината беше техн.проблем, просто го бяха отстранили по-бързо от очакваното.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.