Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

  • 1 месец по-късно ...
На 22.03.2024 г. в 23:09, stanimir каза:

....

Конкретно за Пегасус , с тоя включен безплатен несесер до 3 кг малко хора ще избират базова тарифа.

 

Това и аз го забелязах. Размерите на багажа при най-евтината тарифа са като на Уиз/Раян, но теглото е абсурдно - 3кг. Някой има ли опит - следят ли дали се спазва? Това са няма и два чифта дрехи😐

pegasus.PNG.a61dd4bbd22dd3c5c49e757fd3666d54.PNG

Връзка към коментар

Нови дестинации на Пегасус:

 

Истанбул (С.Гьокчен) - Кишинев: от 5 май
Истанбул (С.Гьокчен) - Актау: от 12 май
Истанбул (С.Гьокчен) - Братислава: от 15 май
Орду/Гиресун-Дюселдорф: от 6 юни
Анталия - Братислава: от 18 май
Анталия - Прага: от 19 май
Анталия - Прищина: от 1 юни
Анталия - Скопие: от 2 юни
Анталия - Сараево: от 3 юни
Анталия - Тирана: от 3 юни

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Пегасус от кой терминал летят от София? Останала съм с впечатление че от Т2, но като реших да проверя днес не е написано на сайта на аерогарата за излитащи - стои само Т

 

image.png.e5bc4984daa560a5fe5994e0b9acfd82.png

 

 

Връзка към коментар
преди 44 минути , Бръмбар каза:

Пегасус от кой терминал летят от София? Останала съм с впечатление че от Т2, но като реших да проверя днес не е написано на сайта на аерогарата за излитащи - стои само Т

 

image.png.e5bc4984daa560a5fe5994e0b9acfd82.png

 

 

От Терминал 2

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
В момента, Бръмбар каза:

Пегасус от кой терминал летят от София? Останала съм с впечатление че от Т2, но като реших да проверя днес не е написано на сайта на аерогарата за излитащи - стои само Т

 

image.png.e5bc4984daa560a5fe5994e0b9acfd82.png

 

 

Винаги са си летели от Т2. И в периода 2010-2012, когато имаха полети SOF-SAW, и сега ... 2022-2024 SOF-AYT и отново SOF-SAW

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Полетът ми през юли е с променен час. Вместо 17 и нещо ще излети в 14:30 от София за Истанбул. А връщането вместо в 19 ще излети в 10:30 сутринта. Каква е политиката им за смяна на полет при най-евтината тарифа? Бях резервирала понеделник-сряда, за да имаме 2 пълни дена в Истанбул, а сега се получава, че единия ден е изчезнал. Нямам уведомление. Видях го в акаунта си в Pegasus

 

  • Харесвам 2
  • Шок 1
Връзка към коментар

И аз съм в абсолютно същата ситуация, в края на юли. От Вашия пост разбрах и проверих веднага в приложението, часовете наистина са променени и много се ядосах. Проваля ми се пътуването (тоест напълно се обезмисля, ако губя единия ден), избрах нарочно комбинацията понеделник-сряда, за да имам пълни 48 часа, а сега ако трябва да съм в 8.30 на летището на тръгване и да тръгвам още от 7 ч. сутринта от хотела (който вече е и резервиран)... просто няма смисъл. Не съм информиран нито по мейл, нито в профила ми и не знам какво се прави в такива случаи.  Сега по-удобният вариант е сряда-петък, но мога ли да преместя безплатно датите? 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Интересно, че моят полет в началото на юли от Истанбул за София е преместен от 14.35ч. за 12 часа. Сега ще трябва да звъня и до трансферната компания, за да сменя и часа на трансфера до летището. Три различни дати, три различни часове на полетите до София. На тези всеки полет с различен час ли е вече?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Има ли опция да се премести без доплащане резервацията за други дати? В крайна сметка те изместват полетите с повече от 3 часа (в моя случай)? Или ако не, правят ли refund? Билетът ми е без флекс, но в случая SAW-SOF го местят от 19.30 сутрин в 10.30, което мен не ме устройва, имам доста неща да свърша в деня, в който уж имах вечерен полет.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Току що се обадих през Skype на телефон +908502506702 и ми смениха полетите за август. Никакъв проблем.

 

Смених датите за август, 3 седмици след оригиналните дати. Билетите бяха взети от недерландския jetcost.

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.