Прескочи до съдържание

Миникруиз Копенхаген - Осло - Копенхаген


Препоръчани мнения

На 28.02.2020 г. в 18:47, darinamarinova каза:

Копенхаген - Осло - Копенхаген отново промоция @AlexandraKo https://vandrouki.ru/2020/aaaaa-mini-kruiz-iz-oslo-v-kopengagen-za-100-rublej-s-cheloveka/ 

Малко ме подведе по горе написаното,  само да уточня, че круиза е Осло- Копенхагин- Осло

 

Връзка към коментар

Само да отебележа, че схемата, от която тръгна темата, продължава да работи и например за дати 9-12 май (събота-вторник) билетите SOF-CPH струват ~ 46€ 
image.png.e26db4551b49ade98d01b88a04a1c731.png

 

а цената за миникруиза на човек в двойна каюта е под 10€ 
image.png.88aad7298d70d0ec98342fef096c1a4e.png

и специална оферта за габровци :grin:  - на човек в четворна каюта - под 5€ 

image.png.cf9ff105b6d0907fa049b506fbedd417.png

 

А пък най-тънко  :grin: е с полети на Великден 18-21.04  , за когато  билетите за самолета са 31€  и става само с ден отпуск.

 

  • Харесвам 5
  • Браво 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , master_of_germs каза:

Тъпото е, че махнаха полетите в сряда, а беше идеално след круиза от вторник на обяд до сряда вечерта да се врътне обиколка на Йоресунд. 🙄

E, има в четвъртък и така обиколката може да се врътне по-спокойно.

Връзка към коментар
На 7.03.2020 г. в 14:04, ZORI каза:

Малко ме подведе по горе написаното,  само да уточня, че круиза е Осло- Копенхагин- Осло

 

Можете да ги вземете еднопосочно и пак се получава добра цена. Но трябва да си разгледате датите, за които има приятни цени. 

Връзка към коментар

Заради проблемите на круизните кораби си мисля да не осъществим мини-круиза, който резервирах за май. Има ли начин да поискам възстановяване на сумата или смяна на датата за есента? Дали някой е опитвам да го направи?

Връзка към коментар

Искам да канселирам резервацията си за май месец, но не мога да разбера дали ще ми възстановят някаква сума и дали има неустойка. Препраща ме към общи условия на резервациите във всички държави, където оперират. Чудя се какво да правя

Връзка към коментар

Здравейте , 

как мислете дали ще имаме шанс да осъществим круиза ?Получих мейл ,за сега са спрени 

по линията Копенхаген -Осло

Set i lyset af de verdensomspændende, meget udfordrende omstændigheder i relation til Coronavirus/COVID-19 udbruddet, vil jeg gerne informere dig om hvad vi gør i DFDS, for at give vores kunder både fleksibilitet og en sikker og komfortabel rejse.

 

I forlængelse af de foranstaltninger der er sat i kraft af mange Europæiske regeringer for at forhindre spredningen af Coronavirusen/COVID-19, har vi midlertidigt indstillet vores København-Oslo rute. Alle vores øvrige ruter i Europa sejler fortsat efter normale rejseplaner. Da nogle regeringer har indført nye indrejserestriktioner, bedes du venligst tjekke de lokale myndigheder i det land, du skal rejse til, inden din afrejse.

Връзка към коментар

Ясно е ,че все някога ще тръгнат.Имах в предвид ,общия магелански круиз.

За съжаление ми отговориха ,че не мога да променя датата.

 А аз и хотел запазих в Копенхаген.

Мисля ,че има полети ,просто в момента не се продават.

 

Връзка към коментар
преди 4 часа, alienad каза:

Ние вече се отказахме, защото и полета от София за 23 май, за когато ни трябваше е отменен.(или поне пише, че няма полет).

За полета на 23.май до Копенхаген (в сайта на wizz), пише, че е продаден. Друг е въпросът, дали ще се изпълни или не. Също така, кой ще иска да си използва вече купенитe билети. Аз лично, съм забутала целия план с круиза и последващата организация в дълбините на подсъзнанието:) За сега, като най-реален блян ми е да отида до Била. Сигурно, като изляза от блока ще изпея ода на радостта 🙂 

  • Харесвам 2
  • Смея се 8
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
Преди 1 час, mamaivy каза:

Круизът е отменен до 20.05 вкл.Току-що получих мейл.Опциите са нова резервация или ваучер.

Круизът за коя дата трябваше да се състои?

Връзка към коментар
преди 1 час, mamaivy каза:

Без никакви възражения  DFDS ще ми възстанови заплатената сума за круиза 19-21.05 по картата,с която е платено.😀

Нямаше го като опция,ама реших да пробвам.

 

Писа им, че искаш връщане ли?  Аз имам изпратен ваучер без никакви други опции.

Връзка към коментар
преди 5 минути , Цвете каза:

Писа им, че искаш връщане ли?  Аз имам изпратен ваучер без никакви други опции.

Попълних си формата от мейла.Писах,че през тази година не мога да пътувам и не искам ваучер,а да ми върнат парите по картата,с която е платено. Буквално тези две изречения.

Вярно,че сумата е малка,но чак не повярвах,че стана без разправии.

Може би важният момент тук е,че те канселирах круиза.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.