Прескочи до съдържание

Гората на магеланци!


Препоръчани мнения

преди 3 часа, giafil каза:

и ние сме двама и с най-голямо удоволствие ще нагласим ангажиментите си така, че да дойдем.

@Цвете , хора айде да не го отлагаме отново за есента, до сега дръвчетата щяха да бъдат факт и да се заемем с друга стойностна инициатива.

И на мен не ми се иска да отлагаме, трябва да се съберем поне 20човека.  Има надежда 😊

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

На десети е по-вероятно да не мога. Попада в априлската ваканция и майка ми почти сигурно ще използва тези почивни дни, за да ми гостува в София, а и да я водя по медицински прегледи и изследвания.

Връзка към мнение

 @Цвете, брой ни и нас, но има възможност точно този уикенд да не можем. И по тази причина ми е малко трудно да проявя ентусиазъм 🤭

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Бройте ме двама, за която и да е дата. 🌳🌳🌳 После ще пием бира , нали ? Направо ще планирам пикник сред бъдещата магеланска гора .:girl_dance:

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, patilana каза:

Направо ще планирам пикник сред бъдещата магеланска гора .

Ама какво говориш, накъде без бира и пикник, нали няма да се хванат дръвчетата ако не ги полеем подобаващо 🙂 

  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Ние също не сме се отказали да участваме, но за момента не е ясно дали ще имаме възможност на 10-ти. Оставаме под въпрос и ще потвърдя допълнително.

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Кратък ъпдейт. Към момента не сме се отказали от идеята да го направим на 10 април, даже е подписана и препратена към горското цялата документация за целта.

 

Бедата е, че според последните заповеди ние нямаме право да се събираме и има поне няколко подточки в заповедта, които класифицират нашата инициатива като такава отвъд чертата. Ще решим последно в началото на другата седмица дали продължаваме напред, дали ще отложим със седмица или за неопределено време, разчитаме че тия заповеди се менят от днес за утре.

  • Харесвам 11
  • Благодаря 4
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.