Прескочи до съдържание

КМС - (Коледната магеланска сБирка) 14.12.2019


Polina

Препоръчани мнения

преди 18 часа, Костов каза:

А бе аз да попитам - Тоя последния дето съм го оградил с червено да не е оня ... Сещате се кой

89.png.de63d905c12dd8ce7bc4b426c80f062f.png

Да се държите възпитано , да сте облечени представително ( досещайте се с бяла риза и панталон/пола), че да няма наказани след това. 😉

  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 26 минути , Polina каза:

Да се държите възпитано , да сте облечени представително ( досещайте се с бяла риза и панталон/пола), че да няма наказани след това. 😉

Аз тогава ще нося такива бисквити

Gerberi-vanilla-180g-640px-635x344.png

 

😄 😄 😄

  • Смея се 5
Връзка към коментар
Преди 1 час, Polina каза:

Да се държите възпитано , да сте облечени представително ( досещайте се с бяла риза и панталон/пола), че да няма наказани след това. 😉

Е, аз подготвих бална рокля и високи токчета!!! Сега, къде да търся бяла риза и пола???

Казвайте ги навреме тези неща 😉

 

  • Смея се 5
Връзка към коментар
На 7.11.2019 г. в 13:48, Polina каза:

Гената - официален представител на @Radnev

@Radnev, ти по каква причина ще пропуснеш, та изпращаш представител?!

 

@Polina, можеш ли да номерираш присъстващите, че за мен е важно колко хора ще дойдат, а не ми се брои толкова много народ?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 5 минути , Mary каза:

@Radnev, ти по каква причина ще пропуснеш, та изпращаш представител?!

 

@Polina, можеш ли да номерираш присъстващите, че за мен е важно колко хора ще дойдат, а не ми се брои толкова много народ?

Мхм, ще! 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз бих искала да попитам - има ли някой от Пловдив със собствен транспорт, който ще се прибира след срещата? Че на 15 рано трябва да съм си в града и да не се наложи да изпусна сБирката. 🙂

Връзка към коментар
преди 7 часа, Happy_Traveler каза:

Аз бих искала да попитам - има ли някой от Пловдив със собствен транспорт, който ще се прибира след срещата? Че на 15 рано трябва да съм си в града и да не се наложи да изпусна сБирката. 🙂

Здравей, на 98 % аз и мъжа ми най-вероятно ще се прибираме към Пловдив след срещата.

Връзка към коментар

Мъжо си направи подарък, като ми подари билет да го водя на Night of the Jumps. Е, те това е мъжки подарък. Добре, че не гледа футбол, че сигурно за рождения ден пак щях да имам билет. Ама не самолетен 😂  Та, заради туй събитие няма да пропусна да пия едно тъмно винце и една греяна бира с вас, но ще цъфна, даже може би двамцата, по късното (къде 22.30 сигурно), когато магеланското човечество се е панземлянски нагаргаробластерило, пресушило е една пивоварна и е спретнало планове колкото пръстите на три ръце за следващата година.

  • Шок 1
  • Замислям се 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.