Прескочи до съдържание

КМС - (Коледната магеланска сБирка) 14.12.2019


Polina

Препоръчани мнения

преди 6 часа, Брани каза:

Бързам да споделя с вас поредния шедьовър, сътворен от Мен.

 

np.jpg.67c048cdfc4e7439b9c7a9e62ee1e252.jpg

Не ставайте, не ставайте ...

🙂

Едни еленски рога не можа ли да му сложиш на този самолет. Коледен дух от ново време. 🤣🤣🤣

  • Смея се 2
Връзка към коментар

С най-голямо съжаление, искам да ви информирам, че поради здравословен проблем няма да мога да дойда на срещата. 😥. Пожелавам на всички вас едно страхотно изкарване.

  • Шок 4
Връзка към коментар
преди 17 минути , Eva eva каза:

Бързо оздравяване, @Костов 

Възможно ли е да дойда с другарче - пътешественик?

Три са свободните места. 🙂 Засега. 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 11.12.2019 г. в 22:14, Tedy каза:

Едни еленски рога не можа ли да му сложиш на този самолет. Коледен дух от ново време. 🤣🤣🤣

"Късно е, няма обратен път назад ..."

🙂

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 27 минути , Брани каза:

Само монети сечем в Империята:

 

coin.jpg.41b493dbaca48e70e9e5628420a3df50.jpg

 

(Не ги гледайте тия глупости за Liberty - това е само мостра ...)

Предполагам и за God също така 😄 Мисля, че вашата вяра е в друго. 😉

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 час, Polina каза:

И свободните места се запълниха! 

Поздравления. Няма празно! 🙂

Поли, за да не сравнявам 100 човека, можеш ли да напишеш отпадналите и новодошлите, че аз по вчерашния списък съм действала, че даже и съм приключила...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 12.12.2019 г. в 12:14, Костов каза:

С най-голямо съжаление, искам да ви информирам, че поради здравословен проблем няма да мога да дойда на срещата. 😥. Пожелавам на всички вас едно страхотно изкарване.

Бързо възстановяване! 

 

 

@Happy_Traveler Тъкмо си мислех, че ще направихме среща най-после.... Жалко! 😞

Редактирано от Иван Попов
добавяне
  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Нашта маса поздравява вашта маса с песента :

О-о-о-бичам   Ви, о -бичам Ви  всички,

Със евтини билетки

И далеч замечтани!

Наздраве :

IMG_20191124_160952.jpg.2a0bedc8b7fad93e7cb0c6741fc7b19e.jpg 

Весела Коледа на страхотната организаторка

@Polina

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Благодаря на @Polina за организацията и на @Mary за топлото посрещане с късмети и баничка вчера, за ръчно приготвени и опаковани домашни бисквити! Толкова положителна енергия има винаги на тези сбирки! Много ни беше приятно и зареждащо! Искам пак! 🙂🤗

@Георги  благодарим за календарите!

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

И аз щях да питам същото. Мен никой не ме покани никъде, но затова пък аз поканих @Mary на Кирибати. Даже вече проучих, че това е единствената държава в света, която е разположена едновременно в северното, южното, източното и западното полукълбо.

Казвайте къде и с кого ще ходим! 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 43 минути , Цвете каза:

И като казахте късмети, никой не ми се обади къде ще пътува с мен. Моля да ме информира своевременно, за да планирам! 😀

Ами то някои пропуснаха да си изтеглят късметче. @Mistress of Germs, например 😆

Та, ако я искаш, служебно ще я запиша да пътува с тебе, стига @Mary да каже къде 😎

  • Харесвам 2
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Наистина беше една прекрасна сбирка. 🙂

Благодаря на @Polina (кака Поли) за организацията и на @Mary (Снежанка) за късмети 😊 баничките, а и за домашните бисквити, за малко да ги забравя! :dance4:

Винаги има много позитивна енергия на тези сбирки! 😊

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 39 минути , master_of_germs каза:

служебно ще я запиша да пътува с тебе

Такива служебни работи - няма!

Всеки е с късмета си. :laugh:

 

За да помогна ще кажа, че Цвети трябва да пътува за Нова Зеландия - та който изтегли този късмет, да даде знак.

А @Mistress of Germs съм я пратила в Украйна - ха ха - как звучи пратила - на нейното късметче пише Украйна. Нямам представа кой го е изтеглил.

 

При мен има останали още три късметчета - имаше хора, които не дойдоха.

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 30 минути , Mary каза:

Такива служебни работи - няма!

Всеки е с късмета си. :laugh:

 

За да помогна ще кажа, че Цвети трябва да пътува за Нова Зеландия - та който изтегли този късмет, да даде знак.

А @Mistress of Germs съм я пратила в Украйна - ха ха - как звучи пратила - на нейното късметче пише Украйна. Нямам представа кой го е изтеглил.

 

При мен има останали още три късметчета - имаше хора, които не дойдоха.

@mradulova го изтегли, благодаря! 🙂 Добре ни е дошла и тя, и всеки друг, който реши да дойде с нас на великденска магеланска инвазия 🙂 

 

@Mary, благодаря за прекрасното настроение, което отново и отново ни създаваш. И на @Polina, и на Основателя, и на всички, които идват на сБирките и ги правят нещо много повече от биропиене 🙂

 

Аз съм си потърсил другарчето ( @Ивайла ), с което трябва да пътувам до Оман. Ако не друго, за поредна година късметчето ме кара да седна да се поразровя за държава, която никога преди не съм слагал нито в близки, нито в далечни планове. 

И мене ме потърси другарче-планинарче да споделим късметче Пакистан. Пак не е било досега в никакви планове, макар и много често в блянове лелеяни. 🙂 А друго другарче-магеланче ми подари на сБирката книга, чието действие се развива основно в най-непристъпните пакистански какакорумски баири... 

"Туй е знак!... Е, може и да е случайно съвпадение, но и случайното съвпадение, и то е знак!" (Тери Пратчет, "Масклин") 🙂 

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Аз съм си много доволна и от двата късмета, днес и аз поразгледах Оман, на мен ми е в списъка "Искам и там", уведомила съм съпъшественика си да не ме забрави за Вануату ...

 

Замислих се днес, че ако някой не знае къде е попаднал и просто ни е слушал снощи (аз ще ходя в Австралия, спах в Радисон за 10 евро, ходих до Филипините за 27 евро, мисля си за Сварбалд и т.н.), ще си помисли , че е на свиждане, да не казвам къде...:)

 

Хубаво е и да мечтаем, и да превръщаме мечтите в реалност...

Че ей сега ще дойде времето за отчет през декември 2020...:)

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.