Прескочи до съдържание

booking.com - еднократни кодове за отстъпка


cck
Съобщението е добавено от cck,

Правила на темата (9.6.21 - 30.7.21):


Ако търсите код, изразете вашето желание за това.
Може би ще получите приятна изненада на лични съобщения.
Благодарете, ако желаете, публично на изпратилия кода в тази тема.

 

Ако имате валиден код и желаете, можете да го обявите в тази тема.
Ако вече не е валиден, моля сигнализирайте за да бъде маркирано.

Препоръчани мнения

Когато ми трябва код, от Буукинг не изпращат. Но сега, понеже не ми трябва, ми изпратиха 2 🤷‍♂️🤣🤔 (вчера публикувах единия и сега пускам втория). 🎁
Ще помоля който го използва, да отбележи. 🍀

IMG_6755.png

Връзка към мнение

За тези без кодове , може да пробват през този линк. Пробвах два хотела в Истанбул, на единият свали цената от 586  на 536, а на другия от 224 на 206, което е около 8-9 %.  За 15 % отстъпка  цената може би трябва да е над 1000 лева. Ако напред в темата вече  го е споделил някой ме извинете.

 

https://linktr.ee/adventuretravel2024?fbclid=IwAR1BmI6qKHFMFQEtQdwNzVLXJ8gN3Q-VuVq-XTQSUuyv1CVB2rmqvKDeHbA

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Още една възможност - за expedia.com през американския topcashback в момента кешбекът в пари, не кредити, е 10% за хотели и ваканционни настанявания. Днес дублирах две мои резервации на букинг, защото се замислих върху две важни неудобства:

- не за всички места за настанявания има възможност за плащане с кредити /pay with wallet/, а аз обичам да си избирам място все едно ще го купувам🙂

- натрупаните кредити не се сумират общо, а при бъдеща резервация може да се ползва само една награда, получена от кредитите по една резервация.

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 49 минути , ДиянаВ каза:

 

- натрупаните кредити не се сумират общо, а при бъдеща резервация може да се ползва само една награда, получена от кредитите по една резервация.

Сумират се, сумират се. Само с кредити от Тенерифе и още отнякъде изкарах уикенд в Малта. Почувствах се като кредитен хилядолер. (За милионер ми е рано :blum3:)

преди 51 минути , ДиянаВ каза:

- не за всички места за настанявания има възможност за плащане с кредити /pay with wallet/, а аз обичам да си избирам място все едно ще го купувам🙂

Аз също така, но ако имаш повече резервации, кредитите все не стигат. :biggrin:

 

expedia.com ми усложнява живота в смятане, като при зададе бюджет за нощувка ми вади съвсем различни крайни цени.

На какво прилича това?

1455781344_Screenshot(1).png.a8f6e47237dee0b245777142dc4242b8.png

 

Въпреки че изпадат и там по-добри неща в комплект с hotels.com, но те са от една коза ярета.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 59 минути , Argentique каза:

Сумират се, сумират се. Само с кредити от Тенерифе и още отнякъде изкарах уикенд в Малта. Почувствах се като кредитен хилядолер. (За милионер ми е рано :blum3:)

Аз също така, но ако имаш повече резервации, кредитите все не стигат. :biggrin:

 

expedia.com ми усложнява живота в смятане, като при зададе бюджет за нощувка ми вади съвсем различни крайни цени.

На какво прилича това?

1455781344_Screenshot(1).png.a8f6e47237dee0b245777142dc4242b8.png

 

Въпреки че изпадат и там по-добри неща в комплект с hotels.com, но те са от една коза ярета.

Да, права си. Заблудила съм се от много четене🙂. Ваучерите не се сумират. 
IMG_4951.jpeg.c80e18170f7540cd8646424be6e1c58c.jpeg

 

Досега не съм резервирала с expedia, но днес ми даде добра цена с комбинацията от кешбек.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Толкова ли е трудно да напишете, че си го ползвал, най-малкото, за да не си прави някой труда да пробва! Аз поне като давам пиша, че съм го изпратил на еди кой си!!! Няма да загубите много калорий с малко разходка по клавиатурата.

Моля на ЛС, който има и няма да го ползва!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 52 минути , Дидко каза:

Толкова ли е трудно да напишете, че си го ползвал, най-малкото, за да не си прави някой труда да пробва! Аз поне като давам пиша, че съм го изпратил на еди кой си!!! Няма да загубите много калорий с малко разходка по клавиатурата.

Моля на ЛС, който има и няма да го ползва!

Не знам колко пъти трябва да се обяснява едно и също, кодовете в темата се виждат и от нерегистрирани, които няма как да напишат, че са го ползвали.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 24 минути , searus каза:

Не знам колко пъти трябва да се обяснява едно и също, кодовете в темата се виждат и от нерегистрирани, които няма как да напишат, че са го ползвали.

Много добре знам, че се виждат!!!

Не мисля, че само такива ги ползват обаче.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Matúš Fabian
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.