Прескочи до съдържание

booking.com - еднократни кодове за отстъпка


cck
Съобщението е добавено от cck,

Правила на темата (9.6.21 - 30.7.21):


Ако търсите код, изразете вашето желание за това.
Може би ще получите приятна изненада на лични съобщения.
Благодарете, ако желаете, публично на изпратилия кода в тази тема.

 

Ако имате валиден код и желаете, можете да го обявите в тази тема.
Ако вече не е валиден, моля сигнализирайте за да бъде маркирано.

Препоръчани мнения

Дани Магелани
преди 1 минута , Argentique каза:

 Всички тези схеми съм ги превъртяла, даже си направих втори профил с една осъществена резервация – не и не.
Всички маркетингови съобщения са ми разрешени.

И аз така. Не сме им симпатични явно!

  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 1 час, Captain45 каза:

То и аз съм трето ниво на Genius  и не бях получавал нито един код. Но поне разбрах как се получава и защо до сега не ми бяха изпращали. Аз обикновено търся и буквам веднага. Оказа се, че ако потърсиш и то по-скъпи дестинации и не букнеш, то Букинг изпращат до ден два код. Така вече 4 получих в рамките на няколко месеца. Търсех хотели на Малдивите и само проверявах цени за определен период. Май и колкото е по-далечна датата също има значение за изпращане на код.  До такива изводи стигнах с моя опит с Букинг.

При мене това не работи. Аз доста ровя и търся, рядко резервирам, понеже хората, с които пътувам все имат по-високо genius ниво от моето. Досега само веднъж се е случило да получа код.

Връзка към мнение

Възможно е да греша. Това са само мои наблюдения и мисли. Само споделям кога започнах да получавам кодове. Преди това нито един код. А в последните 2-3 месеца 4 кода, които не ми трябваха и раздадох. Когато ми се наложи следващо букване ще пробвам една седмица по-рано моя метод и ще споделя дали са ми изпратили код.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

И при мен не работи да търся и после да не резервирам, нищо не получавам. Последните два дни търсих много и досега нищо.

Явно няма сигурен начин да се хакне системата и да си получаваш код по желание.

Аз лично почти винаги ползвам кешбек - 6-7% вместо 10, но е сигурно и не се молиш на никого. Да не говорим, че все се случва нещо и като съм помолил за код после сменям дати или стаи и трябва да отказвам и предполагам става досадно за околните да им мрънкам за код

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, Captain45 каза:

То и аз съм трето ниво на Genius  и не бях получавал нито един код. Но поне разбрах как се получава и защо до сега не ми бяха изпращали. Аз обикновено търся и буквам веднага. Оказа се, че ако потърсиш и то по-скъпи дестинации и не букнеш, то Букинг изпращат до ден два код. Така вече 4 получих в рамките на няколко месеца. Търсех хотели на Малдивите и само проверявах цени за определен период. Май и колкото е по-далечна датата също има значение за изпращане на код.  До такива изводи стигнах с моя опит с Букинг.

И при мен работи описаното. Не съм резервирала в букинг от дълго време, обаче редовно си го разцъквам да разглеждам и редовно получавам кодове. Когато ми намалее активността в платформата, спира изпращането на кодове. 

Имам активен до утре, пишете ми. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 2 часа, neuromancer каза:

Аз лично почти винаги ползвам кешбек - 6-7% вместо 10, но е сигурно

Ако все още събираш Авиоси , перманентните 10 Авиоса за долар/евро/паунд през портала на Бритиш ( разбирай платформата на Експидия ) би трябвало да са ти доста по-изгодни, преди бяха 15 Авиоси (~22%) , но позатвориха кранчето …

Връзка към мнение

мерси за подсещането, ама общо взето авиосите ще гледам да ги изхарча и после ще му мисля

 

събирам само ако не съм намерил друго по-добро място, примерно от Airbnb

Връзка към мнение
преди 2 часа, neuromancer каза:

И при мен не работи да търся и после да не резервирам, нищо не получавам. Последните два дни търсих много и досега нищо.

Явно няма сигурен начин да се хакне системата и да си получаваш код по желание.

Аз лично почти винаги ползвам кешбек - 6-7% вместо 10, но е сигурно и не се молиш на никого. Да не говорим, че все се случва нещо и като съм помолил за код после сменям дати или стаи и трябва да отказвам и предполагам става досадно за околните да им мрънкам за код

С Кешбек Visa или друга кредитна карта ли? При последния опит за резервация с този кешбек ми се махна Genius 3 отстъпката и реално стана същото ... опитваме се да излъжем евреи, което е много трудна работа ...

Връзка към мнение

Извинете, и аз, ако някой има ненужен код, ще съм много благодарна да ми го изпрати на лично съобщение.

Последните месеци не съм получавала код от букинг, много странно, а по-рано все идваше по някой, и съм го споделяла тук, но сега като ми трябва - няма, въпреки че уж прилагам и аз схемата търсене и изчакване с резервацията. Много благодаря!  

Връзка към мнение

Ще бъда много благодарен, ако някой магеланец  сподели с мен код на лично съобщение, във връзка с предстояща резервация за прилична сума 🙂

 

Предварително благодаря на отзовалия се колега🍻🍻🍻

Връзка към мнение

С молба за промокод, защото се оказа, че съм споделила наличния ми, а сега за спонтанно пътуване ми е нужен код.

Предварително благодаря.

Връзка към мнение

Здравейте, 

сега пък аз се нуждая от Код, че ми се появи нещо непредвидено.

Иронично, ама вчера имах код и го споделих, защото все още нямах представа, че ще пътувам.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.