Прескочи до съдържание

booking.com - еднократни кодове за отстъпка


cck
Съобщението е добавено от cck,

Правила на темата (9.6.21 - 30.7.21):


Ако търсите код, изразете вашето желание за това.
Може би ще получите приятна изненада на лични съобщения.
Благодарете, ако желаете, публично на изпратилия кода в тази тема.

 

Ако имате валиден код и желаете, можете да го обявите в тази тема.
Ако вече не е валиден, моля сигнализирайте за да бъде маркирано.

Препоръчани мнения

преди 8 минути , Дидко каза:

Много добре знам, че се виждат!!!

Не мисля, че само такива ги ползват обаче.

И как точно да се разбере кой го ползва, а и какво значение има? Че си загубил 2 минути и малко "калорий"?

Връзка към мнение
преди 3 минути , searus каза:

И как точно да се разбере кой го ползва, а и какво значение има? Че си загубил 2 минути и малко "калорий"?

Явно не можеш да ме разбереш! Няма смисъл повече да спамим темата!

Връзка към мнение
Преди 1 час, test124 каза:

Имам промокод минимум за резервация 110$, ако на някой  му трябва  да пише на лично.

 

Изпратен на @Marisha

Благодаря, вече го използвах.

Връзка към мнение

Вашият промокод

GW1N7V4C7C

 

 

 
Активиране на код

Правила и условия

 
  • Трябва да резервирате за минимум € 50 за една резервация, за да получите наградата
  • Максималната стойност на наградата е € 100
  • Този код може да бъде използван само веднъж
  • Този код трябва да бъде приложен, преди да направите резервацията, и не може да бъде приложен за вече съществуваща резервация
  • Наградата ще бъде изплатена под формата на Кредити за пътуване във вашия Портфейл в Booking.com
  • Кредитите за пътуване ще бъдат отчетени в Портфейла ви приблизително 2 седмици след датата на напускане от мястото за настаняване
  • Кредитите за пътуване ще бъдат валидни за една година от датата, на която ги получите във вашия Портфейл
  • Тази промоция изтича на 11 март 2024 г.
  • За повече информация прегледайте пълните Правила и условия и Често задаваните въпроси
Връзка към мнение

Когато не ми трябват, все ми изпращат кодове... В този ред на мисли, имам код, който изтича тази вечер. Ако на някой му трябва, да пише на лични.

* Даден на @ESK

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

И аз на опашката за код, ако някой има излишен ще съм благодарен. Не мога да схвана по каква логика ги пращат тези кодове, не съм получавал повече от година, пък имам доста резервации с тях.

Връзка към мнение
преди 2 минути , logist13 каза:

Не мога да схвана по каква логика ги пращат тези кодове, не съм получавал повече от година, пък имам доста резервации с тях.

Логиката е, че който прави много резервации, не получава кодове, защото така и така си върти оборот. :smile3:
Аз съм трето ниво Genius не помня откога и код получавам само от добри хора тук.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

То и аз съм трето ниво на Genius  и не бях получавал нито един код. Но поне разбрах как се получава и защо до сега не ми бяха изпращали. Аз обикновено търся и буквам веднага. Оказа се, че ако потърсиш и то по-скъпи дестинации и не букнеш, то Букинг изпращат до ден два код. Така вече 4 получих в рамките на няколко месеца. Търсех хотели на Малдивите и само проверявах цени за определен период. Май и колкото е по-далечна датата също има значение за изпращане на код.  До такива изводи стигнах с моя опит с Букинг.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Изпратих кода на първия, който ми писа: @logist13

Не знам как отново получих код по пощата (е, явно, защото не ми трябва 😂), та го предлагам на първия, който отговори тук във форума. Няма вече да прикачвам скрийншоти на кодовете, защото предния път така и не се разбра кой го използва.

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 21 минути , r_nikolov1 каза:

Изпратих кода на първия, който ми писа: @logist13

Не знам как отново получих код по пощата (е, явно, защото не ми трябва 😂), та го предлагам на първия, който отговори тук във форума. Няма вече да прикачвам скрийншоти на кодовете, защото предния път така и не се разбра кой го използва.

 

 

Много благодаря r_nikolov1, получих кода и вече го използвах успешно!

 

Ще пробвам и написаното от Captain45, ако стане, ще докладвам 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Argentique каза:

Логиката е, че който прави много резервации, не получава кодове, защото така и така си върти оборот. :smile3:
Аз съм трето ниво Genius не помня откога и код получавам само от добри хора тук.

Е аз това откога го казвам. 😁

Даже като получа код, започвам пак да ровя и гледам и пак ми пращат. И ги раздавам предимно тук. 😉

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 1 час, Captain45 каза:

То и аз съм трето ниво на Genius  и не бях получавал нито един код. Но поне разбрах как се получава и защо до сега не ми бяха изпращали. Аз обикновено търся и буквам веднага. Оказа се, че ако потърсиш и то по-скъпи дестинации и не букнеш, то Букинг изпращат до ден два код. 

Аз не буквам веднага почти никога, освен за блиц спонтанни пътувания. Всички тези схеми съм ги превъртяла, даже си направих втори профил с една осъществена резервация – не и не.
Всички маркетингови съобщения са ми разрешени.

Обикновено ми висят и над 20 предстоящи резервации. За по 1-3 дни са, рядко повече.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • aikula3d
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.