Прескочи до съдържание

CRO картата на crypto.com


Гост Гост 23*6

Препоръчани мнения

Някой ъпдейтвал ли е картата със стейкване на CRO?

Аз ъпдейтнах като стейкнах за Ruby като в момента имам Синята и си я ползвам.

Та въпроса ми е кога се отразява този ъпдейт че вече минаха 2 седмици и нищо не се случва. Ще ми спрът ли синята карта преди да се издаде другата и кога да се очаква това? 

Писъх на съпорта но за сега нищо. 

Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...
  • 2 месеца по-късно ...

Освен поорязаните бонуси и такси добавят:

"Effective from 4 July 2022, 06:00 UTC, we will be introducing credit and debit card top-up fees for Crypto.‌com Visa Card users in the EU and UK. The top-up fees will be as per the table below:

Top-up Fees for Crypto.‌com Visa Cards, effective on 4 July 2022, 06:00 UTC

Markets    Top-up via Fiat Wallet or Crypto Wallet     Top-up via credit or debit card
EU and UK     No fees     1%
"

 

Сиреч 1% ще щипват, ако се зарежда с КК.

Връзка към мнение
На 4.07.2022 г. в 18:55, cck каза:

... via credit or debit card
EU and UK     No fees     1%
"

 

Сиреч 1% ще щипват, ако се зарежда с КК.

И с кредитни, и с дебитни карти ще режат вече. Май не остана вариант за безплатно зареждане на Крипто картата.

Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 7 минути , vorbis каза:

И с кредитни, и с дебитни карти ще режат вече. Май не остана вариант за безплатно зареждане на Крипто картата.

Винаги съм зареждал крипто картата със сепа трансфер. Този вариант продължава да е напълно безплатен и сега.

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
Тодор Бойчев

Аз зареждам по следния начин.

1. Правя си акаунт в Paysera.

2. Прехвърлям пари в лева от моята сметка в (Пощенска банка) към Paysera, като такса за превода няма.

3. В приложението Paysera обръщам левовете в Евро.

4. Изпращам Еврото по Евровата ми сметка в Crypto.com - води се Fiat wallet (безплатен е превода)

5. Накрая си Top Up-вам Еврото в картата от Fiat wallet и харча.

 

По този начин имам като такси единствено превалутирането от Лев в Евро което е незначително.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 5 минути , Тодор Бойчев каза:

Аз зареждам по следния начин.

1. Правя си акаунт в Paysera.

2. Прехвърлям пари в лева от моята сметка в (Пощенска банка) към Paysera, като такса за превода няма.

3. В приложението Paysera обръщам левовете в Евро.

4. Изпращам Еврото по Евровата ми сметка в Crypto.com - води се Fiat wallet (безплатен е превода)

5. Накрая си Top Up-вам Еврото в картата от Fiat wallet и харча.

 

По този начин имам като такси единствено превалутирането от Лев в Евро което е незначително.

Същото упражнение става с Revolut и без такси (до 2,000лв превалутиране на Basic plan-a). 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Тодор Бойчев
В момента, Redyred каза:

Същото упражнение става с Revolut и без такси (до 2,000лв превалутиране на Basic plan-a). 

Супер ама мен Револута ме блокираха. Замразиха ми сметките щото малко попрекалих с ваденето на кеш от крипто.

  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, Тодор Бойчев каза:

Аз зареждам по следния начин.

..

3. В приложението Paysera обръщам левовете в Евро.

4. Изпращам Еврото по Евровата ми сметка в Crypto.com - води се Fiat wallet (безплатен е превода)

 

 

Според общите условия на Пейсера, е забранено да ползвате сметката си за крипто търговия. 

https://www.paysera.bg/v2/bg-BG/blog/zashto-smetkata-e-ogranichena-blokirana

 

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

В днешният имейл от  crypto .com, става ясна поредната тесла. От 23 януари.2023, вече няма да възстановяват сумите, платени за абонаменти на нерфликс и спотифай. Само най високите tier остават без промени.   Аз, като притежател на ruby карта, ми се обезсмисля.

  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Аз също съм с Руби, но спрях да я ползвам още като орязаха кешбека. Въпреки, че си бях изтеглил депозита, пак връщаха 1.5% и при тази ниска цена на CRO си заслужаваше да я ползвам, с надеждата, че един ден ако цената му пак отиде нагоре, кешбека може да утрой например.

Оттогава не виждам никакъв смисъл от картата, ще си бръмча с Дайнърс.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Някой има ли проблем с приложението на crypto.com? От известно време ми бъгва постоянно и като го отворя седи на черен екран без да мога да правя каквото и да било. Като рестартирам телефона се оправя за известно време и после пак така.  Може и телефона да се е бъгнал (Samsung S21 още в гаранция), но само на това приложение дава проблем.

Връзка към мнение
преди 13 минути , Capitan Morgan каза:

Някой има ли проблем с приложението на crypto.com? От известно време ми бъгва постоянно и като го отворя седи на черен екран без да мога да правя каквото и да било. Като рестартирам телефона се оправя за известно време и после пак така.  Може и телефона да се е бъгнал (Samsung S21 още в гаранция), но само на това приложение дава проблем.

В момента аппа се държи нормално при мен , но няколко пъти съм имала като описаните от теб проблеми и с преинсталиране се оправят.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 38 минути , iMari каза:

В момента аппа се държи нормално при мен , но няколко пъти съм имала като описаните от теб проблеми и с преинсталиране се оправят.

Преинсталирах веднъж и пак същото става.

Връзка към мнение
  • 9 месеца по-късно ...

Отрязаха без лимитните салон за по ниските нива карти

 Dear Valued Customer,

We're pleased to inform you that the airport lounge access benefit for your Crypto.‌com Visa Card will be changed to the Priority Pass™ programme on 31 May 2023, enabling you to tap into more travel perks and a broader network of lounges.

With Priority Pass™, you will have access to over 1,300 lounges worldwide and over 80 in-airport experiences. Priority Pass™ members can also enjoy a host of other benefits, including preferential pricing on car rentals and airport transfers.

You will be entitled to four complimentary lounge passes per calendar year with your Card, and can continue to access lounges by paying prevailing lounge visit fees thereafter, as determined by Priority Pass™.

From 31 May 2023, you will no longer be able to use your LoungeKey™ account. To ensure seamless access to the lounges, please register for a Priority Pass™ membership from 31 May 2023 and before your next lounge visit. You may not be able to access lounges without a valid Priority Pass™ membership.

Find out more about Priority Pass™ and the registration process here. 
 

Връзка към мнение

тъжно, но очаквано. Моята Руби карта я закрих , след като махнаха Спотифай, и след това въведоха такса превалутиране 2% за страни извън ЕС

Връзка към мнение
  • 6 месеца по-късно ...
На 22.05.2023 г. в 15:58, Радослав каза:

тъжно, но очаквано. Моята Руби карта я закрих , след като махнаха Спотифай, и след това въведоха такса превалутиране 2% за страни извън ЕС

Картата с тези 2% превалутиране извън ЕС наистина стана излишна. Как закрихте картата без да ви таксуват €/£ 50? Или може би само закриването на акаунта се таксува, а не на картата?

Връзка към мнение
преди 16 часа, vorbis каза:

Картата с тези 2% превалутиране извън ЕС наистина стана излишна. Как закрихте картата без да ви таксуват €/£ 50? Или може би само закриването на акаунта се таксува, а не на картата?

Тази такса е, ако има баланс в акаунта, който трябва да се прехвърли от тях. Зануляваш и закриваш без такса.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
На 24.11.2023 г. в 18:54, vorbis каза:

Картата с тези 2% превалутиране извън ЕС наистина стана излишна. Как закрихте картата без да ви таксуват €/£ 50? Или може би само закриването на акаунта се таксува, а не на картата?

Имаше срок, в който, ако не си съгласен с новите условия, можеш да се откажеш, Естествено преди това изтеглих всичко налично.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.