Прескочи до съдържание

CRO картата на crypto.com


Гост Гост 23*6

Препоръчани мнения

5 hours ago, Боян Димитров said:

Интересува ме карта, която има поне 1% паричен кешбек, която да може да бъде издадена на граждани с българско местожителство. Другите Diners екстри ще ги преживея.

 

Има ли такава?

Има карта, която може да бъде издадена и на български граждани, основна валута евро, кешбек от 1 до 4%, безплатно теглене от 200 до 1000 евро, безплатен неограничен достъп до салони LoungeKey™ от "без достъп"  до 1+1 , безплатни Spotify и Netflix , които зависят от избраното ниво на "оборудване" 🙂 .

Очаквам да пристигне моята, надявам се до 3 седмици, след което ще направя тема за нея, с условията за придобиването и, както и възможност за 50$ начален бонус 🙂
 

Връзка към мнение
преди 5 минути , 2326 каза:

безплатни Spotify и Netflix , които зависят от избраното ниво на "оборудване" 🙂 .

🙂
 

оо казвай веднага, само от това от воле месечна такса в диапазона 50 кинта се оправдава моментално и без други екстри :grin: мъжът ми попита дали има и Adobe Photoshop абонамент към нея и да си решим веднъж завинаги режийните

  • Смея се 8
Връзка към мнение
преди 16 минути , 2326 каза:

Има карта, която може да бъде издадена и на български граждани, основна валута евро, кешбек от 1 до 4%, безплатно теглене от 200 до 1000 евро, безплатен неограничен достъп до салони LoungeKey™ от "без достъп"  до 1+1 , безплатни Spotify и Netflix , които зависят от избраното ниво на "оборудване" 🙂 .

Очаквам да пристигне моята, надявам се до 3 седмици, след което ще направя тема за нея, с условията за придобиването и, както и възможност за 50$ начален бонус 🙂
 

Само една корекция - не е до 4%, а до 5% 😉😉😉 

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , Zaro каза:

Има ли 10% при Expedia и Airbnb?

Има, но не мога да си го позволя 🙂 Аз не си падам по точно такива отстъпки 🙂 

  • Смея се 1
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 33 минути , 2326 каза:

Има карта, която може да бъде издадена и на български граждани, основна валута евро, кешбек от 1 до 4%, безплатно теглене от 200 до 1000 евро, безплатен неограничен достъп до салони LoungeKey™ от "без достъп"  до 1+1 , безплатни Spotify и Netflix , които зависят от избраното ниво на "оборудване" 🙂 .

Очаквам да пристигне моята, надявам се до 3 седмици, след което ще направя тема за нея, с условията за придобиването и, както и възможност за 50$ начален бонус 🙂
 

Все пак едно важно уточнение - тази карта е неразривно свързана с известна инвестиция и покупка на крипто валута, което за повечето хора все още звучи като научна фантастика. Не вярвам да има масово търсене в България, поне на първо време.

 

Иначе и аз чакам моята да пристигне и веднага почвам люти тестове 🙂 Ако всичко работи както си го представям може без време да пенсионирам доста банки и карти.

преди 12 минути , Zaro каза:

Има ли 10% при Expedia и Airbnb?

Да, но срещу инвестиция от около €20.000. Не се шегувам.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
32 minutes ago, 2326 said:

Има карта, която може да бъде издадена и на български граждани, основна валута евро, кешбек от 1 до 4%, безплатно теглене от 200 до 1000 евро, безплатен неограничен достъп до салони LoungeKey™ от "без достъп"  до 1+1 , безплатни Spotify и Netflix , които зависят от избраното ниво на "оборудване" 🙂 .

Очаквам да пристигне моята, надявам се до 3 седмици, след което ще направя тема за нея, с условията за придобиването и, както и възможност за 50$ начален бонус 🙂
 

Това звучи повече от добре, но каква е уловката ( т.е месечната/годишна такса) ?

Връзка към мнение
преди 1 минута , Jorro каза:

Това звучи повече от добре, но каква е уловката ( т.е месечната/годишна такса) ?

Такса няма. Потрайте още няколко дни и ще има пост.

Има различни видове "инвестиции" за различните видове карти

  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към мнение

Малко прибързано се наточихте. Айде сега си задайте  нашумелия напоследък въпрос- как се захранва тази карта? Ами с друга карта 🙂 Айде пак връщаме се в изходна позиция с новите( стари) такси. Има и възможност за превод, ноо към GB IBAN, което за лв не  е решение. Но ще почакаме поста, може пък да не съм разбрал нещо 😉

Връзка към мнение

Има си IBAN с което въпроса с другите карти приключва.

Няма потайности, просто преди да пристигне самата карта е безмислено да се обсъжда.

Имайте малко търпение .... макар, че аз май нямам, защото това нещо го чакам от 3 години 🙂 .

1 hour ago, bronco said:

Само една корекция - не е до 4%, а до 5% 😉😉😉 

Е, аз заложих на постижими цели спрямо моето виждане, защото известицията за 5% кешбек наистина ми се вижда нереална 🙂 .

 

 

Връзка към мнение

Правилно ли виждам,че 1MCO е близо 5$.Не открих информация,че достъпа до салоните е безплатен.Аз като жена да кажа,че дизайна най-силно ме привлича засега. 😁

Добре де,ще изчакаме🙂

Връзка към мнение
1 minute ago, iMari said:

дизайна най-силно ме привлича засега.

Аз пък съм малко разочарован, защото първоначалното име беше mona.co и дизайна беше .... ах този дизайн 🙂 

monaco-card.jpg

Just now, Zlia said:

Е говорено е колко е таксата за превод в лв към айбан в чужбина. 

Картата е в евро и лева не ти трябват. Като евровите карти на ДСК, които се обсъждат - там защо ти е да превеждаш лева 🙂 ...

Връзка към мнение
преди 8 минути , 2326 каза:

Картата е в евро и лева не ти трябват. Като евровите карти на ДСК, които се обсъждат - там защо ти е да превеждаш лева 🙂

Ами, защото картата не е кредитна и трябва да се захранва( както и Револют) и средствата, с които разполагам са в лева 🙂 както и на повечето българи. Та хубаво е да споменавате тези “подробности” . 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 9 минути , 2326 каза:

Аз пък съм малко разочарован, защото първоначалното име беше mona.co и дизайна беше .... ах този дизайн 🙂 

monaco-card.jpg

О,да,този вариант ми харесва повече 🙂

Връзка към мнение
преди 47 минути , Ivko каза:

Хмм аз от както имам картата да ми се е налагало 2 че за 3 пъти не се сещам да съм платил във валута различна от лв. Почтни винаги еднопосочните ми билети са от българия.

С тия идиотски маршрути,които измислям,в последно време почти нямам отиване и връщане от едно и също летище.Да сложиш такса превалутиране на КК,която рекламираш като продукт"за пътуващи",обвързан с бонус към АК,чупи всички скали на съществуващите тъпометъри. а

 

преди 38 минути , Ivko каза:

Е как 😁

 

9D554E26-6EE3-4442-977F-2F57EB5018B3.jpeg

Много карти дават достъп до салони,но малко осигуряват безплатен такъв 😉

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 39 минути , 2326 каза:

Аз пък съм малко разочарован, защото първоначалното име беше mona.co и дизайна беше .... ах този дизайн

Zae.bi. Може би принц Албер две е възразил. 

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 49 минути , 2326 каза:

Аз пък съм малко разочарован, защото първоначалното име беше mona.co и дизайна беше .... ах този дизайн 🙂 

monaco-card.jpgmonaco-card.jpg

monaco-card.jpg

 

Хаха, дизайнът дали не прилича на  често споменаваната напоследък WDMC на ЦКБ 😜

 

MASTERCARD_Debit_CCB_face.jpg.34cbfa58056f1df1a55cf7f6a3be3d5a.jpg

 

преди 36 минути , iMari каза:

О,да,този вариант ми харесва повече 🙂

Мари, имаш лесно решение, ако ти е само за дизайна ^^^ 😉 

 

П.П. И мен ме кефи дизайнът. Поне на тази от ЦКБ, която имам засега 🙂 

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
20 minutes ago, iMari said:

Много карти дават достъп до салони,но малко осигуряват безплатен такъв 😉

Безплатен е , поне докато не се включи @Георги Матеев  😉 ... 

Връзка към мнение

правилно ли схващам, че ако си купя примерно 500 MCO по текущата цена, те не се блокират никъде /не са инвестиция/, ами ги обръщат в долари и се захранва картата и си ги харча?

Връзка към мнение
2 minutes ago, antea said:

правилно ли схващам, че ако си купя примерно 500 MCO по текущата цена, те не се блокират никъде /не са инвестиция/, ами ги обръщат в долари и се захранва картата и си ги харча?

Не, купуваш ги и ги държиш "депозит" за 6 месеца, за да ти издадат карта. След това може да си ги теглиш и т.н. каквото ти е на душа 🙂 ...

Ако продължаваш с "депозита" имаш допълнителни екстри ...

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.