Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 54 минути , EliDion каза:

@Морска сирена, лош пророк сте. Отмениха полета. Мисля да го сменя (има такава опция) пък дано имам късмет с новата дата, а и ще стоя още два дни 😄 . Иначе в и-мейла предупреждават, че възстановяването ще стане бавно, ако избера това. Така или иначе билетите на Уиз са все още скъпи, ако нещо пак се обърка мога да се върна с тях. Надали ще се вдигнат на повече от сегашните 100-150лв.

Виена Варна също е опция, но почват от 29 юни. По-рано има Виена Букурещ. Раян не знам кога почват. Обаче накрая като сложеш време и пари за транспорт... май не си струва, но пък се минава през Бърно🙂

Връзка към мнение
преди 11 минути , mamaivy каза:

Моля да споделите как става промяната, само същата дестинация ли има възможност да се смени,колко време напред позволява смяна и най-важното,искат ли доплащане до цената на новата дата.

Имам едни билети за есенен Лисабон,да знам какво ме чака.

В мейла не пише нито време нито до кога може да се смени. Не видях опция за смяна на дестинация, но може и да има, ще погледна, не ме интересуваше. До колкото видях падат средите и май имаше още един ден в седмицата. Остават понеделник и петък. Погледнах летището. Днешния си е кацнал. Ще гледам позитивно. Вместо 10 дни ще постоя две седмици. Супер а?

  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
Морска сирена
преди 1 час, EliDion каза:

@Морска сирена, лош пророк сте. Отмениха полета. Мисля да го сменя (има такава опция) пък дано имам късмет с новата дата, а и ще стоя още два дни 😄 . Иначе в и-мейла предупреждават, че възстановяването ще стане бавно, ако избера това. Така или иначе билетите на Уиз са все още скъпи, ако нещо пак се обърка мога да се върна с тях. Надали ще се вдигнат на повече от сегашните 100-150лв.

Ами, съжалявам!Дръжте ни в течение за полета с нова дата.За 15евро билет не си заслужава да смените дата с доплащане.По-добре си купете билет от друга АК,да не изгорите с по-голяма сума.Всяка друга,но не и blue air!!!

Връзка към мнение
преди 2 часа, EliDion каза:

@Морска сирена, лош пророк сте. Отмениха полета. Мисля да го сменя (има такава опция) пък дано имам късмет с новата дата, а и ще стоя още два дни 😄 . Иначе в и-мейла предупреждават, че възстановяването ще стане бавно, ако избера това. Така или иначе билетите на Уиз са все още скъпи, ако нещо пак се обърка мога да се върна с тях. Надали ще се вдигнат на повече от сегашните 100-150лв.

Имайте предвид, че и на мен ми казаха, че ще стане бавно, преди вече повече от година. Междувременно все пак ми отговориха наскоро във фейсбук, че съм си в списъка с чакащи, ама да си чакам, в стил няма откъде да ги вземем тия пари, та не се надявайте скоро да ви върнат пари и ако имате вариант, по-добре ползвайте ваучери или смяна на полети...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Появи се странен проблем. Като се опитвам да сменя датата

 

 и натисна продължи ми дава това,

Not enough flights were selected

Please select flights for your trip. One flight for one-way or two flights for roundtrip.
Ok
като изобщо не виждам къде и как да селектирам. Селектирах полета преди да натисна модифицирай. Той е само един. Някой с опит, да сподели как да се сборя. 
ПП Сборих се, явно бъг в системата.
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, EliDion каза:

Появи се странен проблем. Като се опитвам да сменя датата

 

 и натисна продължи ми дава това,

Not enough flights were selected

Please select flights for your trip. One flight for one-way or two flights for roundtrip.
Ok
като изобщо не виждам къде и как да селектирам. Селектирах полета преди да натисна модифицирай. Той е само един. Някой с опит, да сподели как да се сборя. 
ПП Сборих се, явно бъг в системата.

А самата смяна безплатна ли е,ако разбира се имаше разлика в цената на вашите билети?

Връзка към мнение

Да смяната е безплатна, Пишеше го и в мейла. Имаше разлика с 30 евро нагоре. Не видях обаче за има възможност за промяна на маршрут. Дано всичко да е наред сега и да няма изненади.

 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
  • 4 седмици по-късно ...

Много сладка промоция 🙂

Ако пътувате с Блу еър до/от Линате и сте си сложили нещо синьо ви дават ваучер за 15 евро.

Your favourite blue brings you a new escapade

 

Wear your favorite blue jeans or a great blue T-shirt, a jacket or even a tie or a blue hat on your flight from/ to Linate and you will be immediately spotted by our fashion-vigilant crew!

You will be awarded a voucher that you can redeem by scanning the dedicated QR code and entering your data in the campaign form.

After filling in the form, the amount of € 15 will be credited to your electronic wallet, to be used for the purchase of future Blue Air flights / services and will be valid until December 31, 2021.

https://www.flyblueair.com/en/gb/blue-is-the-new-black-campaign/

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
преди 1 час, iMari каза:

Успя ли някой да получи 19 евро от тази промоция?

Аз не съм и пробвала.

Досега не съм и летяла с тях.

Споделих, защото може да послужи на някого.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 5 минути , darinamarinova каза:

Това ми отговориха във facebook след като писах оплакване и писах и на тъпия автоматичен чат 🙂

Screenshot_20211008-175327_Messenger.jpg

Значи си получила мейл с потвърждение след като си попълнила формата и си ъплоуднала сертификата? Нямам спомен да са ми пращали такъв. Аз им пиша през сайта, никакъв отговор.

Връзка към мнение

@iMari Да, бях го изпратила сертификата 1 път и нищо. След това попълних данните отново и дойде такъв имейл.

Screenshot_20211008-183130_Gmail.jpg

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Най-накрая заредиха по 19 евро в профилите ....иииии Раян взеха, че спряха полетите до Букурещ 😃

Днес и утре имат - 25% намаление за всички полети до края на октомври следващата година, 2022г. Излизат хубави цени. Например Бургас - Клуж Напока за юли са по 11,24 евро в посока.

Имате ли наблюдения какви са условията им, ако отменят полета или променят дата час? Позволяват ли местене на датата без доплащане или пък еднократна промяна както Раян? Чудя се дали да не вземем билети Букурещ - Яш за един маршрут през шарените църкви и към Молдова за пролет/лято 2022г. През август билетите са по 11,70 евро.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

@iMari и аз да се похваля, че получих бонуса от 19 евро. Ще пътуваме с Таром или Катар до Букурещ през сайтовете за намаление са доста добри цените, а и техните часове на излизтане от двете летища у нас и в Румъния са по-удобни от на Раян полетите. 🙂 

Иначе все ще си купим нещо до края на декември с бонуса от Blue Air 😉 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Някой има ли актуална информация бавят ли още възстановяването на суми за билети?

Имам канселирани полети до Лисабон и се чудя дали да си взема сумата+20% в портфейла или направо да си искам връщането й.

Четох в темата за голямо чакане.

Връзка към мнение

От средата на октомври чакам рифънд (повърден от тях за след няколко дена) на анулиран по решение на авиокомпанията полет...
Не си губете времето с рифънди от тия, ако има шансове да си ползвате кредита.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Дайте ми идея за полет около 8 евро, че имам да изразходвам кредит.

А ако отменят полета, позволяват ли безплатно местене напред-назад? 🙂

 

 

Връзка към мнение
преди 13 минути , iMari каза:

Дайте ми идея за полет около 8 евро, че имам да изразходвам кредит.

А ако отменят полета, позволяват ли безплатно местене напред-назад? 🙂

 

Това са опциите.

If you booked the ticket through Blue Air  or Customer Service department), the following procedures apply:

1. You can change the travel date, at no additional cost, directly on our www.

You can choose another flight operated by us on the same route, that is maximum 14 days before or maximum 30 days after the schedule date of departure of the original flight, subject to availability of seats.

2. If you choose not to change your travel date free of charge, you can request the full amount of the reservation plus a bonus of 20% on your individual Blue Wallet, directly on our www.


3. Upon request, the full amount of the reservation can be refunded on the same payment method used when purchasing the ticket.Please note: Due to the high volume of incidents in the COVID-19 crisis, the refund may take more than normal. In order to apply for refund, please contact us by filling in a form on our web


Thank you for your understanding, and we apologize for the change to your travel plans!

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.