Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Аха, мерси за пояснието. :)  Тransferwise слагат 3лв за транфер, Уникредит също 3 лв + губенето на време минава намалението от 5 евро. Плащаш повече. :lol:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 5 седмици по-късно ...

 

През април 2017 отварят база в Констанца. Ще извършват 4 вътрешни и 3 международни полета . http://aeronews.ro/din-aprilie-2017-baza-blue-air-la-constanta-si-noi-rute-interne-externe/

Аз лично съм най-доволен от директния Констанца-Рим.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

 Няколко въпроса относно купуване на билети от Блуеър,знам че са глупави,но три  пъти четох условията и не разбрах:

1.Мога  ли да добавя багаж след купуване на билет?

2.Каква е цената на чекиран багаж във висок сезон ?

3.При плащане с банков трансфер,какво точно се пише,номерът на резервацията ли?

4.Правилно ли разбирам,че чекирането на летището е безплатно?

За информация ще купувам билети Букурущ-Бордо през юли.Приемам съвети за пътуването и благодаря за отговорите предварително.

Връзка към мнение

2. https://www.blueairweb.com/carriage-conditions/ - виж т.8, цената е от 16 до 40€. На летището е 50€.

 

Не съм летял с тях и не мога да помогна по другите въпроси. 

Връзка към мнение

По т.3 Да, пишеш номер на резервацията и име /ако имаш място /. Плащала съм с TransferWise без проблеми. Резервацията беше потвърдена бързо. И още - Блу еър имаха намаление за плащане по банка / чрез трансфер е такова /. Провери дали е валидно още.

Връзка към мнение

По т.3 Да, пишеш номер на резервацията и име /ако имаш място /. Плащала съм с TransferWise без проблеми. Резервацията беше потвърдена бързо. И още - Блу еър имаха намаление за плащане по банка / чрез трансфер е такова /. Провери дали е валидно още.

 

Да, още я има отстъпката от 10 евро на човек. Ние пътувахме четирима и се получи добра отстъпка. Плащането ни също беше с Трансферуайз, и въпреки че превода се забави над 72 часа си получихме билетите. 

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Забелязах, че отстъпката от 10 евро при плащане с банков превод вече е намалена на 5 евро, но не при всички дестинации.

Направих запитване , но нещо не мога да разбера каква е тази Fair class. Ето и отговора им. Ако някой може да разясни.

 

Good morning,

 

We kindly like to inform you that the 5 euro/flight segment/passenger discount applies only when the fair class is starting from S.

 

This are the fair classes that allow the discount S, R, Q, P, O, N, M, L, K, J, I, H, G, F, E, D, C, B, A

 

Да не би вместо Fair class да имат в предвид Fare class ?

Редактирано от nino
Връзка към мнение

Да, печатна грешка е :) В общия случай различните буквички на Fare class определят "екстрите", които се полагат по билета. В Blue Air ги пише под разбивката на цената като си избереш полети:

 

chrome_2017-02-07_21-14-39.png

 

Между другото бая буквички са изредили, всички до S :)

Връзка към мнение

Благодаря, Жоро ! Това с класите под цените на билетите не бях го забелязал .

Не виждам и смисъла на тези букви, тъй като под всички класи пише едно и също.

Редактирано от nino
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
  • 10 месеца по-късно ...
  • 5 месеца по-късно ...

Четох в сайта им за багажа, но пак не ми стана ясно, имам право на ръчен багаж - 55/40/20 , но дамска чанта може ли отделно да имам, или както при Уиз трябва да е в този ръчен куфар? Чудя се дали с тях да летя или с Райън. При Райън дамската ми чанта ще е отделно, но пък последно време с тия отменени полети и стачки... не знам какво да правя. Иначе цените за полета са почти еднакви.

Редактирано от stani.m
Връзка към мнение

Пътували сме само в направление Букурещ -Щутгарт и не правиха проблеми за дамска чанта,но все пак имай готовност да я прибереш в ръчния,ако се запънат.

Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
  • 3 месеца по-късно ...
преди 13 минути , EliDion каза:

Някой знае ли как вървят цените им Букурещ - Париж - букурещ . Може ли да паднат под 50 евро на посока.

35-40Евро стават за по-невзрачни дати.

Връзка към мнение
преди 18 минути , EliDion каза:

предпоследната седмица на февруари, достатъчно невзрачни ли са. 🤔

Никой не знае, в Гугъл Флайтс понякога има статистика какви са били цените предната година и дали ще се повишат.

Но на Блу Еър от 35-40Евро започват цените за всички дестинации.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Аз купих преди около 2 седмици за 23 и 27 май по 44 евро в посока с кацане на Шарл де Гол. На Блу еър поне няма разни допълнителни такси за приорити, куфар с колелца и т.н.

Каца на терминал 3, който доколкото видях е удобен за транспорт. Четох, че най-голям и отдалечен е терминал 2

  • Браво 1
Връзка към мнение

Да, аз за това ги гледа ,че като сметна уж евтин билет 20€+15€трансфер и куфар още 8€. Те станаха 43€

Сега са 50€на посока, но ако паднат ще е супер. Видях, че за по-ранни дати през февруари са по-евтини.

Връзка към мнение

Не знам дали януари няма да смъкнат малко цените като няма толкова пътуващи. Сега гледах, че са над 50-60 евро за февруари, а съм сигурна, че бяха 38 евро. Отдавна ги следя, защото ще празнуваме рожден ден в Париж ☺

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.