Прескочи до съдържание

Коледен куиз на magelanci.com. 12.12.2020, 16:00 българско време. Виртуален куиз, реални наздравици :)


Георги

Препоръчани мнения

Като гледам, съм под номер 30. На викторини не съм участвал от малък лапищак... сега явно куизове им викали. Нямам никаква идея, как се прави електронно. Днес излязох от болницата; на всичко съм доволен даже и на домашната карантина, пък и го нацелихте да ми е писана карантина до уикенда с куиза включително. Явно няма какво друго да се прави тогава. 🙂 

Имам една фланелка с номер 30. беше ми отесняла, че ми я подариха за съответния рожден ден в едни праисторически предмагелански времена. Ама със загубените от КоВИД-а килограми, ще ми заспи 😉 

  • Харесвам 14
  • Браво 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, master_of_germs каза:

Като гледам, съм под номер 30. На викторини не съм участвал от малък лапищак... сега явно куизове им викали. Нямам никаква идея, как се прави електронно. Днес излязох от болницата; на всичко съм доволен даже и на домашната карантина, пък и го нацелихте да ми е писана карантина до уикенда с куиза включително. Явно няма какво друго да се прави тогава. 🙂 

Имам една фланелка с номер 30. беше ми отесняла, че ми я подариха за съответния рожден ден в едни праисторически предмагелански времена. Ама със загубените от КоВИД-а килограми, ще ми заспи 😉 

Ето кой ще черпи за края на карантината тогава. Че все едно ни липсват поводи така и така 🙂

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Нумеро 34. Когато бях на толкова години нямах спирка. Мечти, действия. Полети и мечти. Сега.. само спомени. Не съм много наясно с програмите, но се записвам и дано успея да се включа успешно. 🙂

Редактирано от дядо Пепи
грешка в броенето
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Георги Матеев

В бързината прочетох "коледен кРуиз"... Гладна кокошка просо сънува 🙂

 

Куизовете не са ми стихия, но ако се допуска публика - бих зяпал и бих се включил за частта с наздравиците 🙂

  • Харесвам 3
  • Шок 1
  • Браво 1
  • Смея се 5
Връзка към мнение
преди 34 минути , Георги Матеев каза:

В бързината прочетох "коледен кРуиз"... Гладна кокошка просо сънува 🙂

Куизовете не са ми стихия, но ако се допуска публика - бих зяпал и бих се включил за частта с наздравиците 🙂

И аз питам, може ли да се запиша, като публика. Не мисля, че мога да участвам в куиз на магеланския клуб на знаещите, но много ми се иска да слушам и научавам интересни неща.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, Георги Матеев каза:

В бързината прочетох "коледен кРуиз"... Гладна кокошка просо сънува 🙂

 

Куизовете не са ми стихия, но ако се допуска публика - бих зяпал и бих се включил за частта с наздравиците 🙂

 

преди 31 минути , tonica каза:

И аз питам, може ли да се запиша, като публика. Не мисля, че мога да участвам в куиз на магеланския клуб на знаещите, но много ми се иска да слушам и научавам интересни неща.

Няма проблем естествено, но не мисля че има от какво да се притеснявате. Състезателният елемент няма да е силно застъпен, пък и въпросите няма да са от тези, които може да изглеждат обидно лесни, но всъщност много трудни...например "изброй всички европейски столици за 1 минута" 🙂 Ако искате цъкайте на въпросите, ако искате - не 🙂

 

 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 1 час, Яничка каза:

Записвам се. 

Мрем за куизи, нищо, че все не знам 🙂

@Яничка,всеки път ме усмихваш и развеселяваш.Чувството ти за хумор е чудесно.

А ще има ли запис на сбирката?

И дано догодина има реални наздравици!

 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Запис може да се направи на аудио частта, но едва ли има смисъл след като ще е извън контекста на въпросите. Няма да е тематична сбирка с разказ, по-скоро живичък разговор и не виждам смисъл да се записва. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.