Прескочи до съдържание

Криптовалути - майнинг, инвестиции, доходност и т.н.


Препоръчани мнения

Незнам в какво е кешбека. Трябва да питам. Аз също не намерих инфо за него, даже и тук бях питала дали някой знае. Да, нямаше проблем за картата. Момчето също не е правил верификация.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз имах проблем с верификацията на адреса, но на втория път стана. Само че не помня с коя сметка....май тази за телефон.

Иначе ето от какво зависи кешбека: 

Screenshot_2021-09-22-04-59-27-876_com.binance.dev.jpg

Screenshot_2021-09-22-04-59-36-884_com.binance.dev.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Както бях споменала преди няколко месеца на пазара се появи нова платформа за резервации със собствен токен,подобна на travala.

 Тези дни официално са пуснали сайта.На Bitbook.net  може да резервирате хотели, коли под наем, полети. Засега сайта приема плащане само с карти - Виза, Мастър,АЕ и Дискавър, което значи и Дайнърс. Има интересна програма с реферали, която към момента още разучавам.Каниш приятели и всяка резервация,която те правят ти носи бонуси в продължение на 20 години.

image.png.b54cfba816467abcecf6f94d0ae1e2cc.png

Цялата идея на платформата се върти около стейкване на токени, които ти носят лихви.

Не пускам отделна тема, защото едва ли ще има кой знае какъв интерес засега. Всичко е още в самото начало, на 30.09 е бил първият им бърн. Но ще е полезно да се разучи и да се следи, защото вероятно има потенциал.

Гледах хотели във Варна, Пловдив, Амстердам. Във Варна даде съобщение, че въобще не предлагат хотели, за Пловдив излязоха само няколко хотела, цените бяха около и по-високи от тези в букинг с Genius 2, но за Амстердам изкара доста добри цени с минус 10-20% за някои хотели. Тъпото е, че крайната цена  я дава едва на последната страница.

При полетите не излизат нискотарифките. За вътрешни полети на БГ ер цените са с 10-15лв по-високи, но имаш опция да канселираш безплатно в първите 24часа след резервацията.

Хубаво е такива нови платформи да ги разцъкваме заедно, така по-бързо ще излязат плюсовете и минусите. Позагубихме го това в последната година-две.🙂

 

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
Преди 1 час, iMari каза:

Както бях споменала преди няколко месеца на пазара се появи нова платформа за резервации със собствен токен,подобна на travala.

 Тези дни официално са пуснали сайта.На Bitbook.net  може да резервирате хотели, коли под наем, полети. Засега сайта приема плащане само с карти - Виза, Мастър,АЕ и Дискавър, което значи и Дайнърс. Има интересна програма с реферали, която към момента още разучавам.Каниш приятели и всяка резервация,която те правят ти носи бонуси в продължение на 20 години.

image.png.b54cfba816467abcecf6f94d0ae1e2cc.png

Цялата идея на платформата се върти около стейкване на токени, които ти носят лихви.

Не пускам отделна тема, защото едва ли ще има кой знае какъв интерес засега. Всичко е още в самото начало, на 30.09 е бил първият им бърн. Но ще е полезно да се разучи и да се следи, защото вероятно има потенциал.

Гледах хотели във Варна, Пловдив, Амстердам. Във Варна даде съобщение, че въобще не предлагат хотели, за Пловдив излязоха само няколко хотела, цените бяха около и по-високи от тези в букинг с Genius 2, но за Амстердам изкара доста добри цени с минус 10-20% за някои хотели. Тъпото е, че крайната цена  я дава едва на последната страница.

При полетите не излизат нискотарифките. За вътрешни полети на БГ ер цените са с 10-15лв по-високи, но имаш опция да канселираш безплатно в първите 24часа след резервацията.

Хубаво е такива нови платформи да ги разцъкваме заедно, така по-бързо ще излязат плюсовете и минусите. Позагубихме го това в последната година-две.🙂

 

Направо ми пращай реферал и почваме, още ме е яд, че не се закачих в травала в началото

  • Браво 1
Връзка към коментар

Койна със звучно име Shiba inu най-накрая влезе в невероятен бул рън. Инвестираните от мен 5лв вече минават 8лв. Отивам да проверя как вървят имотите в Монако 😂😊🙃

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 9
Връзка към коментар
преди 17 минути , iMari каза:

Койна със звучно име Shiba inu най-накрая влезе в невероятен бул рън. Инвестираните от мен 5лв вече минават 8лв. Отивам да проверя как вървят имотите в Монако 😂😊🙃

 

Имам колега с купени 10 милиона такива. Засега аз само се подхилквам и бъзичкам, че е крупен инвеститор милионер, ама като ударят $1 той ще се смее последен.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 27 минути , iMari каза:

Койна със звучно име Shiba inu най-накрая влезе в невероятен бул рън. Инвестираните от мен 5лв вече минават 8лв. Отивам да проверя как вървят имотите в Монако 😂😊🙃

Бул рън и Shiba.

Само не разбрах кого - някакви cows или "инвеститори".

:wink:

  • Смея се 3
Връзка към коментар

Да се похваля- дойде ми Бинанс картата поръчана на 22.09. Не я очаквах толкова бързо, четейки тук как някои сте чакали с месеци. Сега трябва да реша как да я ползвам. 🙂

  • Харесвам 1
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 3 часа, logist13 каза:

 

Имам колега с купени 10 милиона такива. Засега аз само се подхилквам и бъзичкам, че е крупен инвеститор милионер, ама като ударят $1 той ще се смее последен.

Това е практически невъзможно. За да се случи трябва днешната (доста висока цена) да се вдигне с 4545354%. Иначе казано, маркет капа трябва да стане от 8.6 млрд. на 391 трлн. $. Всички напечатани пари на света към днешната дата са на стойност 6.6 трлн. $. 

 

Да, шибата я бърнват, но все пак, не виждам как може да стане подобно чудо в близките 20 години. Дори цена от 0.01$ изглежда абсурдна.

Връзка към коментар
преди 12 минути , ACM каза:

... Всички напечатани пари на света към днешната дата са на стойност 6.6 трлн. $. 

 

...

Това не е особен проблем. Още 1-2 ковид пандемии и току виж печата стигнал 20 трлн. $.

Аз чакам @VASILEV да ми каже кога и какво да купувам. Щото се изразява точно и ясно.

А и къща строи - а те, къщите са реални.

btw, Василев, тази къща ще има ли басейн. Ако да - би ли ми казал с какви койни ще го правиш та да купя и от тях. Че и аз имам едно ангажиментче (басейн) да изпълнявам...

:biggrin:

  • Харесвам 1
  • Смея се 7
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 12 минути , ACM каза:

Това е практически невъзможно. За да се случи трябва днешната (доста висока цена) да се вдигне с 4545354%. Иначе казано, маркет капа трябва да стане от 8.6 млрд. на 391 трлн. $. Всички напечатани пари на света към днешната дата са на стойност 6.6 трлн. $. 

 

Да, шибата я бърнват, но все пак, не виждам как може да стане подобно чудо в близките 20 години. Дори цена от 0.01$ изглежда абсурдна.

 

Е, хайде сега, нека не разваляме илюзиите на хората 🙂 Пък и както са я подкарали по света с печатането на пари. Тези дни четох, че след печатането за корона-кризата, което още си продължава, щели да борят и високите цени на енергийните ресурси с още печатане... То много хубаво, ама ако толкова лесно се решаваше всичко...

Връзка към коментар
преди 2 часа, ven62 каза:

Това не е особен проблем. Още 1-2 ковид пандемии и току виж печата стигнал 20 трлн. $.

Аз чакам @VASILEV да ми каже кога и какво да купувам. Щото се изразява точно и ясно.

А и къща строи - а те, къщите са реални.

btw, Василев, тази къща ще има ли басейн. Ако да - би ли ми казал с какви койни ще го правиш та да купя и от тях. Че и аз имам едно ангажиментче (басейн) да изпълнявам...

:biggrin:

@ven62 къщата ще има външно джакузи, а кой коин ще използвам да го купя още не съм решил. Ето ти малко материал за размисъл, част от портфолиото ми от преди месец🙂

Ако развалям морала, модераторите да изтрият снимчицата, пък знам ли мога да я постна към календара, че то аз други нямам 😂

857BE2FE-6E9D-4B09-86E0-A554CD511486.png

  • Харесвам 4
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 29 минути , VASILEV каза:

@ven62 къщата ще има външно джакузи, а кой коин ще използвам да го купя още не съм решил. Ето ти малко материал за размисъл, част от портфолиото ми от преди месец🙂

Ако развалям морала, модераторите да изтрият снимчицата, пък знам ли мога да я постна към календара, че то аз други нямам 😂

857BE2FE-6E9D-4B09-86E0-A554CD511486.png

Мерси,

Ще видя това VRA какво е. Западняшко, по-точно северно-западняшко ми звучи. Ако ме "измъндръсат" с него - теб ще държа отговорен.

:biggrin:

 

преди 36 минути , VASILEV каза:

 

Ако развалям морала, модераторите да изтрият снимчицата, пък знам ли мога да я постна към календара, че то аз други нямам 😂

857BE2FE-6E9D-4B09-86E0-A554CD511486.png

Имаш, имаш. 

От Санторини. Може да е било и в предишна година, но си спомням, че бяхте много готини с жена ти.

 

  • Смея се 2
Връзка към коментар

Bitcoin пак тръгна нагоре.... 

 

Битĸoйнът ce cлeзe лeĸo нaдoлy пpи aзиaтcĸaтa тъpгoвия, cлeд ĸaтo дocтигнa близo пeтмeceчeн вpъx нa цeнa oт 57 755 дoлapa.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.